"Zimna wojna". Joanna Kulig w ciąży promuje film Pawła Pawlikowskiego w Los Angeles [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego będzie polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego. Promocja filmu za oceanem już się rozpoczęła. Ciężarna Joanna Kulig pojawiła się na Deadline Contenders w Los Angeles, gdzie opowiadała o filmie i swojej roli.

Multimedia

Zachodnie portale i krytycy są zachwyceni najnowszym filmem Pawła Pawlikowskiego "Zimna wojna". Niektórzy już typują, że film ma szansę na Oscara, a Joanna Kulig będzie walczyć o statuetkę w kategorii najlepsza aktorka.

Joanna Kulig jest w ciąży! Gwiazda serialu TVP zostanie po raz pierwszy mamą! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na początku października 2018 r. aktorka poinformowała o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka. Błogosławiony stan nie przeszkadza jej jednak promować "Zimnej wojny" za granicą. Joanna Kulig była ostatnio gościem podczas Deadline Contenders w Los Angeles, gdzie opowiadała o filmie i swojej roli. Kulig nie chcą się afiszować ze swoimi ciążowymi kształtami. Gwiazda pojawiła się na wydarzeniu w skromnej, eleganckiej sukience.

Zdjęcia Joanny Kulig z Los Angeles możecie zobaczyć w galerii. Jak wypadła?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ika (gość)

    Ciąża to nie choroba. Myślisz, że pracuje ciężej niż pielęgniarka w ciąży czy sklepowa? Praca to praca.

    06.11.2018 11:02
  • awas (gość)

    wypadła nieźle ale za dużo podróżuje, w tym stanie to duże ryzyko, zalecam szybki powrót i domowy spokój, chyba że planuje poród w US, co nie wyklucza uspokojenia emocji zamiast promocji..

    06.11.2018 10:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×