"Złotopolscy". Anna Przybylska kochała wschody słońca. Wiedząc to, jej siostra Agnieszka poświęciła jej piękne wspomnienie

Anna Kilian
Anna Kilian
Fot. Tomasz Bolt/Polska Press
Fot. Tomasz Bolt/Polska Press
W Dzień Zaduszny wspominamy jedną z najbardziej lubianych aktorek, która zmarła przedwcześnie pozostawiając męża i troje dzieci. Anna Przybylska zmarła siedem lat temu, 5 października 2014 roku.

Anna Przybylska siostra wspomina

Anna Przybylska

Autentyczna, prostolinijna, naturalna, charyzmatyczna, optymistyczna, pełna energii i piękna. Zmarła w wieku zaledwie 36 lat na raka trzustki. Na dużym i małym ekranie pojawiała się przez trzynaście lat, ciesząc nas swoją grą. Nigdy nie uczyła się aktorstwa, ale miała wrodzony talent. Widzowie pokochali ją zwłaszcza za rolę w serialu "Złotopolscy". W jej życiu wszystko się układało - wspaniały mąż, udane i zdrowe dzieci, kariera. Choroba okazała się bezlitosna. Z perspektywy czasu jej bliscy zwrócili uwagę na to, że już trzy lata przed diagnozą aktorka zaczęła bardzo chudnąć, bolały ją plecy (jeden z niewielu objawów raka trzustki), pojawiła się depresja. Leczenie, w tym zagraniczne, nie pomogło.

Koncentrowałam się tylko na tym, jak wyglądała, co jadła i czy w ogóle jadła, czy wzięła lek, za ile wróci ból. Nie myślało się o zakupach, o dzieciach, o niczym Patrzyłam, jak cierpi. Wiedziałam, że z tego nie wyjdzie. Wiedziałam, że tak to się skończy, nie byłam tylko pewna, kiedy. Ale gdzieś tam w tyle głowy słyszałam: „Może zostanę pozytywnie zaskoczona? Ale nie, to nie może być bajka” - wspominała siostra Ani, Agnieszka Kubera (za: Viva.pl).

Nie było szczęśliwego zakończenia. Anna Przybylska odeszła.

Siostra pamiętała o jej miłości do morza. Nagrała dla niej krótki klip rejestrujący wschód słońca:

To piękne wspomnienie.

Źródło: TVN24/x-news

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn