"Złotopolscy". Jarosław Bieniuk potwierdza: powstanie film o Annie Przybylskiej! "Dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi"

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
Śmierć Anny Przybylskiej w 2014 roku wstrząsnęła polskim show-biznesem. Za aktorką najmocniej tęsknią jej najbliżsi. Przez lata Jarosław Bieniuk wraz z rodziną unikali dyskusji o filmie biograficznym poświęconym zmarłej. To uległo zmianie. Bieniuk wraz z siostrą Anny Przybylskiej zapowiedzieli długo wyczekiwany film.

Powstanie film biograficzny o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska była jedną z najzdolniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Niestety gwiazda zmarła młodo, 5 października 2014 roku w wieku 36 lat. Rodzina aktorki, mierząca się z bólem i stratą, długo unikała tematu filmu biograficznego poświęconego aktorce.

"Dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi"

Po kilku latach od śmierci aktorki, Jarosław Bieniuk, z którym Przybylska doczekała się trójki dzieci - córki Oliwii i dwóch synów, Szymona i Jana - potwierdził, że powstanie biograficzny film o jego żonie.

Moi Drodzy,
wrzucając ten krótki teaser, mogę dzisiaj oficjalnie potwierdzić, że powstanie film dokumentalny o Ani. Dla mnie i dla mojej Rodziny będzie to najważniejszy, ale pewnie i najtrudniejszy film w życiu…Dziękuję @michal_bandurski i @krystian_qcza za 6 lat cierpliwości. Myślę, że dopiero dzisiaj jesteśmy na to gotowi… - napisał pod filmikiem zapowiadającym produkcję.

[instagram]https://www.instagram.com/p/CZh1FUFKHGy/[/instagram]

Jak ustalił portal Wirtualnemedia.pl, produkcją zajmie się Telewizja Polska i jesienią br. film będzie miał premierę na antenie TVP. "Ostateczną decyzję w tej sprawie podjął w czwartek wieczorem zarząd TVP, lecz rozmowy na ten temat trwały już od jakiegoś czasu. Dokument wyreżyserują Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, producentem będzie Paweł Gajewski", podaje serwis. To autorzy innych znanych dokumentów TVP - "Maryla. Tak kochałam" i "Krzysztof Krawczyk – całe moje życie".

od 7 lat
Wideo

Uwaga na Instagram - nowe oszustwo

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn