"Złotopolscy". Małgorzata Socha karierę zaczęła jako ponętna Kate. Uwodziła serialowego Wieśka Gabriela! Publikujemy archiwalne zdjęcia

Małgorzata Socha dziś jest jedną z pierwszoligowych gwiazd w polskim show-biznesie. Początki jej kariery nie były najłatwiejsze - przez pewien czas pracowała nawet w branży nieruchomości. Jak zaczęła się jej kariera? W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu "Złotopolscy". Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela.

Multimedia

Małgorzata Socha to jedna z najpiękniejszych i tych najbardziej popularnych polskich aktorek. Urodziła się w 1980 roku. Przebojowo zagrała Violettę Kubasińską w serialu "BrzydUla", a później mogliśmy ją oglądać także w serialach "Na Wspólnej" i "Prosto w serce". Od 10 lat gra Ingę Gruszewską w serialu "Przyjaciółki". W 2020 roku powtórzyła rolę Violetty w kontynuacji słynnego serialu TVN.

Aktorzy wrócili na plan! Jednak będzie 20. sezon! Anka i Wiktor przeżyją?Zobacz więcej

Małgorzata Socha początki. Jak zaczęła się jej kariera?

Małgorzata Socha aktualnie jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, ale jej początki nie były łatwe. Zaraz po zakończeniu studiów w Akademii Teatralnej w Warszawie, Socha nie mogła znaleźć pracy w zawodzie. Pogodziła się, że nie będzie aktorką i zaczęła robić karierę w branży nieruchomości, w której zaczęła odnosić pierwsze sukcesy!

Kończąc Akademię Teatralną, nie byłam rozchwytywaną aktorką. Pomyślałam sobie, że przecież nie każdy, kto skończył studia aktorskie, musi pracować w zawodzie. Wiele jest takich osób, które nie dostały pracy ani w teatrze, ani w serialu i musiały znaleźć inny sposób na życie. Stwierdziłam, że pewnie w moim roczniku padło na mnie. Właściwie to pogodziłam się już z tym, że nie będę aktorką i zatrudniłam się w agencji nieruchomości - wspominała w rozmowie z Plejadą.

"Brzydula" na świecie. Jak wyglądają brzydule w innych krajach? Nasza Ula najlepsza?Zobacz więcej

Jedną z jej pierwszych ról na małym ekranie była Kate w serialu "Złotopolscy". Córka kapitana Wonsa (w tej roli Krzysztof Stelmaszyk) była zafascynowana Wiesławem Gabrielem (Paweł Wawrzecki). W kolejnych latach aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak: "Kasia i Tomek", "Sfora", "Plebania", aż w końcu przyszła do niej rola Zuzy w serialu "Na Wspólnej".

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Małgorzaty Sochy z serialu "Złotopolscy" i nie tylko. Zobaczcie, jak piękna aktorka wyglądała na początku kariery.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×