Tak kiedyś wyglądała Małgorzata Socha. Zasłynęła rolą ponętnej Kate, która próbowała uwieść serialowego Wieśka Gabriela!

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Paweł Wawrzecki i Małgorzata Socha
Paweł Wawrzecki i Małgorzata Socha Mirecki/AKPA
Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, cieszącą się mocną pozycją w polskim show-biznesie. Początki nie były najłatwiejsze, ale determinacja i talent zaprowadziły ją na szczyt. Dla wielu to ponętna Kate z serialu „Złotopolscy”! W galerii publikujemy stare zdjęcia z planu serialu. Zobaczcie, jak Małgorzata Socha w roli Kate uwodziła serialowego Wieśka Gabriela!

Małgorzata Socha to jedna z najpiękniejszych i tych najbardziej popularnych polskich aktorek. Urodziła się w 1980 roku. Przebojowo zagrała Violettę Kubasińską w serialu „BrzydUla”, a później mogliśmy ją oglądać także w serialach „Na Wspólnej” i „Prosto w serce”. Od 10 lat gra Ingę Gruszewską w serialu „Przyjaciółki”. W 2020 roku powtórzyła rolę Violetty w kontynuacji słynnego serialu TVN.

Małgorzata Socha początki. Jak zaczęła się jej kariera?

Małgorzata Socha aktualnie jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu, ale jej początki nie były łatwe. Zaraz po zakończeniu studiów w Akademii Teatralnej w Warszawie, Socha nie mogła znaleźć pracy w zawodzie. Pogodziła się, że nie będzie aktorką i zaczęła robić karierę w branży nieruchomości, w której zaczęła odnosić pierwsze sukcesy!

Kończąc Akademię Teatralną, nie byłam rozchwytywaną aktorką. Pomyślałam sobie, że przecież nie każdy, kto skończył studia aktorskie, musi pracować w zawodzie. Wiele jest takich osób, które nie dostały pracy ani w teatrze, ani w serialu i musiały znaleźć inny sposób na życie. Stwierdziłam, że pewnie w moim roczniku padło na mnie. Właściwie to pogodziłam się już z tym, że nie będę aktorką i zatrudniłam się w agencji nieruchomości - wspominała w rozmowie z Plejadą.

Jedną z jej pierwszych ról na małym ekranie była Kate w serialu „Złotopolscy”. Córka kapitana Wonsa (w tej roli Krzysztof Stelmaszyk) była zafascynowana Wiesławem Gabrielem (Paweł Wawrzecki). W kolejnych latach aktorka wystąpiła w takich produkcjach jak: „Kasia i Tomek”, „Sfora”, „Plebania”, aż w końcu przyszła do niej rola Zuzy w serialu „Na Wspólnej”.

W galerii publikujemy archiwalne zdjęcia Małgorzaty Sochy z serialu „Złotopolscy" i nie tylko. Zobaczcie, jak piękna aktorka wyglądała na początku kariery.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn