"Złotopolscy". Piotr Machalica zmarł z powodu koronawirusa? Przyjaciele aktora nie mają wątpliwości

Piotr Machalica zmarł w nocy z 13 na 14 grudnia 2020 roku. Przyjaciołom aktora trudno pogodzić się z tą informacją. Co było przyczyną śmierci? Czy Piotr Machalica miał koronawirusa?

Multimedia

Piotr Machalica miał koronawirusa?

Śmierć Piotra Machalicy wstrząsnęła światem artystycznym. Smutną wiadomość przekazała Krystyna Janda, która była nie tylko koleżanką z pracy, ale też przyjaciółką Piotra Machalicy. W mediach na jego temat wypowiadali się także inni przyjaciele - także aktorzy, którzy dają do zrozumienia, że Machalica zmarł z powodu koronawirusa.

Piotr Machalica nie żyje. Krystyna Janda napisała wzruszające pożegnanieZobacz więcej

"COVID-owi jest za mało, że zamknął teatry. COVID zaczął zdejmować z afisza sztuki, w których grałem z Wojtkiem Pszoniakiem, z Piotrkiem Machalicą. Aż boję się pomyśleć, co jeszcze nas może spotkać" - powiedział Wojciech Malajkat w rozmowie z TVN24.

Artur Barciś, który sam niedawno zmagał się z koronawirusem, wypowiedział się w podobnym tonie. "COVID jest bezlitosny. Wiele osób było bliskich odejścia, ja też, Piotrkowi się nie udało. Nie mogę tego zrozumieć. Jeżeli umiera ktoś, kto jest bliski bardzo wielu ludziom - był przez nas kochany, to to ma jakąś większą siłę" - stwierdził. Oficjalne przyczyny śmierci Piotra Machalicy nie są znane.

Pogrzeb Katarzyny Łaniewskiej będzie miał charakter państwowy. Kiedy ostatnie pożegnanie aktorki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Nowa (gość)

  Też tak myślę jak Nieznany, ach ci faceci.

  16.12.2020 22:36
 • PoProstuJa (gość)

  Przestańcie kłamać i ludzi wprowadzać w błąd pan Piotr miał problemy z sercem 5 dni po jego śmierci nagle koranowirus śmiech

  16.12.2020 09:14
 • Nieznay (gość)

  Młoda żona i niebieskie tabletki, nie covid

  16.12.2020 08:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×