"Złotopolscy". Piotr Machalica zmarł z powodu koronawirusa? Przyjaciele aktora nie mają wątpliwości

Kamila Glińska
Kamila Glińska
fot. Sylwia Dąbrowa
fot. Sylwia Dąbrowa
Piotr Machalica zmarł w nocy z 13 na 14 grudnia 2020 roku. Przyjaciołom aktora trudno pogodzić się z tą informacją. Co było przyczyną śmierci? Czy Piotr Machalica miał koronawirusa?

Piotr Machalica miał koronawirusa?

Śmierć Piotra Machalicy wstrząsnęła światem artystycznym. Smutną wiadomość przekazała Krystyna Janda, która była nie tylko koleżanką z pracy, ale też przyjaciółką Piotra Machalicy. W mediach na jego temat wypowiadali się także inni przyjaciele - także aktorzy, którzy dają do zrozumienia, że Machalica zmarł z powodu koronawirusa.

"COVID-owi jest za mało, że zamknął teatry. COVID zaczął zdejmować z afisza sztuki, w których grałem z Wojtkiem Pszoniakiem, z Piotrkiem Machalicą. Aż boję się pomyśleć, co jeszcze nas może spotkać" - powiedział Wojciech Malajkat w rozmowie z TVN24.

Artur Barciś, który sam niedawno zmagał się z koronawirusem, wypowiedział się w podobnym tonie. "COVID jest bezlitosny. Wiele osób było bliskich odejścia, ja też, Piotrkowi się nie udało. Nie mogę tego zrozumieć. Jeżeli umiera ktoś, kto jest bliski bardzo wielu ludziom - był przez nas kochany, to to ma jakąś większą siłę" - stwierdził. Oficjalne przyczyny śmierci Piotra Machalicy nie są znane.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn