Znamy TOP 10 filmów września! Te tytuły zachwyciły na Netflix i biją rekordy popularności. "Zróbmy zemstę" i "Czas dla siebie" wciąż na podium

Wrzesień już za pasem, czas więc podsumować najpopularniejsze filmy miesiąca w TOP 10. Zgodnie z przewidywaniami, część produkcji zyskała popularność już w połowie miesiąca, z czasem ugruntowując swoją pozycję. Zobacz całą galerię i dowiedz się, co święciło triumfy w wrześniu.

Multimedia

TOP 10 filmów we września na Netflixie

Netflix zasypał nas gradem premier i zapowiedzi przyszłych produkcji, o których pisaliśmy tutaj. Wrzesień obfitował w nowości, które przyciągnęły do ekranów telewizorów, telefonów czy komputerów wielu widzów. Przekrój gatunkowy jest różnorodny, każdy znajdzie coś dla siebie. Warto obejrzeć całą galerię i przeczytać opisy każdego z 10 filmów. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Zobacz galerię

Tych seriali nie możesz przegapić w październiku! Zebraliśmy TOP 10 premier, na które warto czekaćZobacz więcej

Wrzesień miesiącem różnorodności

We wrześniu gigant uraczył nas komediami, dramatami, romansami, thrillerami i dowolnymi mieszankami wspomnianych czterech gatunków. Ciężko znaleźć choć jednego widza, który nie słyszał o którejś z topowych produkcji. Jak można zauważyć, Netflix wpasował się w większość nisz.

Te seriale są teraz najpopularniejsze! TOP 10 produkcji, które oglądają nasi czytelnicyZobacz więcej

W TOP 10 filmów września znajdziemy "Lou"

Jedną z najciekawszych wrześniowych produkcji jest "Lou", które Netflix opisuje tak:

W czasie gwałtownej burzy zostaje porwana młoda dziewczyna. Jej matka (Jurnee Smollett) łączy siły z tajemniczą kobietą z sąsiedztwa (Allison Janney), aby doścignąć porywacza. Ta podróż nie tylko wystawi na próbę ich granice, ale także ujawni szokujące sekrety z ich przeszłości.

Warto sprawdzić film z tak ciekawym opisem. Fotosy z produkcji znajdują się w galerii, którą musisz koniecznie sprawdzić przed obejrzeniem którejś z topowych produkcji.

Zobacz galerię

"To ponowne przeżywanie traumy". Serial Netflixa budzi kolejne kontrowersjeZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×