„Zniewolona”. Gwiazda ukraińskiego hitu w Warszawie. Dziękuje Polakom za pomoc!

Ukraiński serial „Zniewolona” już od pierwszych odcinków cieszył się wielką popularnością wśród polskiej widowni. Odtwórczyni jednej z ról - Haliny, Slava Krasovska, pojawiła się w Warszawie, aby choć na chwilę odnaleźć spokój i wytchnienie. Zobaczcie zdjęcia.

Multimedia

Gwiazda ukraińskiego hitu w Warszawie. Dziękuje Polakom za pomoc!

Od rozpoczęcia wojny Slava cały czas mieszka w Kijowie i nie zamierza uciekać z miasta. Dlatego jej pobyt w Polsce był bardzo krótki - aktorka szybko chciała wrócić do rodziny, która tam została. Gwiazda wybrała się na spacer po Bulwarach nad Wisłą, miała szansę zobaczyć także warszawski Stadion Narodowy.

Aktorzy ukraińskiego serialu urzekli fanów. We wzruszających słowach dziękują Polakom za pomocZobacz więcej

Slava w Warszawie była już trzykrotnie, uwielbia to miasto, które traktuje, jak swój drugi dom. Ukraińska gwiazda świetnie mówi po polsku i, jak sama przyznaje, marzy, aby zagrać w jakiejś polskiej produkcji. Slava przyznaje, że jest wdzięczna Polakom za wsparcie i pomoc jaką udzielili Ukraińcom. Wzruszona polską serdecznością wraz z innymi kolegami z serialu „Zniewolona” nagrała spot: „Dziękujemy Ci Polsko”.

Slava Krasovska urodziła się 11 listopada 1989 roku w Kijowie. W swojej biografii aktorskiej ma wiele ról serialowych i filmowych, a także należy do zespołu Teatru Małego w Kijowie, który mimo wojny wciąż funkcjonuje. Jej wielką pasją jest taniec. Już po wybuchu wojny nagrała po ukraińsku i po polsku bajki dla dzieci z Ukrainy, które zamieszkały w Polsce.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×