"Żony Hollywood". Katarzyna Wołejnio ma 49 lat i formę jak nastolatka! Tak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa

Katarzyna Wołejnio szturmem wkroczyła do polskiego show biznesu. Urodzona w Nysie aktorka, która kilka lat temu wystąpiła w programie "Żony Hollywood", od czasu do czasu pojawia się na różnych branżowych wydarzeniach. W maju Wołejnio wkroczyła w 49. rok życia, jednak wciąż ma formę jak nastolatka! Zobaczcie, jak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa!

Multimedia

Katarzyna Wołejnio ma 49 lat i formę jak nastolatka! Tak prezentuje się była partnerka Rinke Rooyensa

Katarzyna Wołejnio zaliczyła mocne wejście do polskiego show biznesu. Urodzona w Nysie aktorka po studiach wyjechała do Paryża, gdzie pracowała jako hostessa i ukończyła kurs językowy na Sorbonie. Jednak Francja była dla niej tylko przystankiem, przed ostatecznym kierunkiem, jakim okazały się Stany Zjednoczone.

Ta sztuka jej się udała. Od 2000 roku Wołejnio mieszka w Los Angeles, a swoje aktorskie umiejętności kształciła na następujących uczelniach oraz kursach: Sal Landiego, Bernarda Hillera, Larry Mossa, Stelli Adler, Margie Haber i Ivany Chubbuck.

Małgorzata Ohme wycałowała swojego partnera. Nie mogła oderwać się od ust Rafała Jakóbiaka!Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Na efekty swoich prac nie musiała długo czekać. Już w 2003 roku pojawiła się w filmie "Bad Boys II", a następnie zagrała w takich obrazach jak m.in. "Dziś 13, jutro 30", "Morderczy występ", "Mechanik: Prawo zemsty" czy "Pokusa".

Chociaż Katarzyna Wołejnio robiła karierę w USA, w Polsce popularność przyniósł jej dopiero udział w programie "Żony Hollywood", który swoją premierę miał w 2014 roku. 5 lat później celebrytka pojawiła się w innej produkcji TVN - "Agent - Gwiazdy".

Co ciekawe, Katarzyna Wołejnio w latach 2016-2017 życiowo była związana z Rinke Rooyensem!

Zobaczcie, jak dzisiaj prezentuje się Katarzyna Wołejnio

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×