Żora Korolyov nie żyje. 11-letnia Sonia żegna ojca wzruszającymi słowami: "Kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę"

Nagła śmierć Żory Korolyova, 34-letniego tancerza i choreografa, odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Korolyov osierocił 11-letnią córkę. Dziewczynka pożegnała ojca wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych.

Multimedia

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku, wskutek zapalenia mięśnia sercowego. Były gwiazdor "Tańca z gwiazdami" i ceniony choreograf miał zaledwie 34 lata. Rodzina Korolyova bardzo przeżyła jego śmierć. Córka wyczekiwała tego dnia spotkania z tatą. -Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację... Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci... Tata już więcej po nią nie przyjedzie... Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin.... Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka - napisała na Instagramie była żona Żory, Anna Kuzniecova.

Tancerz osierocił córeczkę. "Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin"Zobacz więcej

Sonia Korolyova straciła ojca tuż przed swoimi 11. urodzinami. Dziewczynka pożegnała tatę wzruszającymi słowami:

Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę - napisała.

Tancerza pożegnała także Anna Kuznecowa, jego była partnerka, która jest matką Soni:

Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni. Odejście każdego człowieka to wielka tragedia. Wczoraj ta tragedia dotknęła rodzinę, bliskich i przyjaciół Żory, ale w szczególności zdruzgotała Sonię, która z tatą wciąż miała ciepłą i pełną miłości relację - napisała.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Piękną miał żonę,stanowili uroczą parę,szkoda,że ją zostawił dla takiej brzyduli

  08.01.2022 16:17
 • jeśli nie w tv to np. na yt (gość)

  mogłyby zostać umieszczone wszystkie jego występy z Tzg.

  05.01.2022 13:28
 • Dogs (gość)

  [*][*][*]

  27.12.2021 16:54
 • Gosctym (gość)

  Głębokie wyrazy współczucia rodzinie łączę się w bólu i żalu. Zora zawsze miły uśmiech na twarzy sympatyczny i b. Dobry tancerz z klasą.

  27.12.2021 12:02
 • Mama (gość)

  Lansujesz

  27.12.2021 11:08
 • Mama (gość)

  I Jeszcze wciągnęła w to jego córkę . Kobieto na czyimś nieszczęściu się panujesz nie masz za grosz wstydu i honoru

  27.12.2021 11:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×