Żora Korolyov nie żyje. 11-letnia Sonia żegna ojca wzruszającymi słowami: "Kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę"

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Nagła śmierć Żory Korolyova, 34-letniego tancerza i choreografa, odbiła się szerokim echem w całej Polsce. Korolyov osierocił 11-letnią córkę. Dziewczynka pożegnała ojca wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych.

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia 2021 roku, wskutek zapalenia mięśnia sercowego. Były gwiazdor "Tańca z gwiazdami" i ceniony choreograf miał zaledwie 34 lata. Rodzina Korolyova bardzo przeżyła jego śmierć. Córka wyczekiwała tego dnia spotkania z tatą. -Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację... Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci... Tata już więcej po nią nie przyjedzie... Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin.... Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka - napisała na Instagramie była żona Żory, Anna Kuzniecova.

Sonia Korolyova straciła ojca tuż przed swoimi 11. urodzinami. Dziewczynka pożegnała tatę wzruszającymi słowami:

Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę - napisała.

Tancerza pożegnała także Anna Kuznecowa, jego była partnerka, która jest matką Soni:

Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni. Odejście każdego człowieka to wielka tragedia. Wczoraj ta tragedia dotknęła rodzinę, bliskich i przyjaciół Żory, ale w szczególności zdruzgotała Sonię, która z tatą wciąż miała ciepłą i pełną miłości relację - napisała.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn