Żora Korolyov pogrzeb. Dlaczego nie było Dominiki Gwit? Aktorka bardzo przeżywa śmierć kolegi z "Tańca z Gwiazdami"

W środę 5 stycznia, odbył się pogrzeb Żory Korolyova. W ostatnim pożegnaniu choreografa znanego z "Tańca z gwiazdami" uczestniczyli jego najbliżsi oraz znajomi i przyjaciele z show-biznesu. Wśród obecnych zabrakło natomiast Dominka Gwit. Aktorka już wyjaśniła, dlaczego nie pojawiła się na pogrzebie Żory Korolyova.

Multimedia

Żora Korolyov pogrzeb

Żora Korolyov zmarł niespodziewanie w grudniu 2021 roku. Według dotychczasowych, niepotwierdzonych informacji, przyczyną zgonu było zapalenie mięśnia sercowego. -Prokuratura dysponuje wstępnymi wynikami przeprowadzonej sekcji zwłok. Dobro postępowania, jak również rodziny zmarłego nie pozwala na ich przedstawienie - tłumaczyła w rozmowie z "Super Expressem" rzecznika prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Aleksandra Skrzyniarz.

"To jest jakiś okrutny żart". Dominika Gwit, Karolina Gorczyca, Jan Kliment żegnają tancerzaZobacz więcej

Dominka Gwit wyjaśnia, dlaczego nie pojawiła się na pogrzebie Żory Korolyova

Śmierć 34-letniego tancerza wstrząsnęła całym krajem. Żora Korolyov został pochowany w środę 5 stycznia, na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Na pogrzebie choreografa znanego z "Tańca z gwiazdami" obecni byli m.in. Rafał Maserak, Ewa Szabatin, Agustin Egurrola, Jacek Jeschke, Jan Klimeny i Lenka Klimentova czy Tomasz Barański. Zabrakło natomiast Dominiki Gwit-Dunaszewskiej, z którą Korolyov występował w "Tańcu z gwiazdami" w 2017 roku.

Aktorka bardzo przeżywa śmierć kolegi, ale nie mogła pojawić się na pogrzebie. Wyjaśniła wszystko na Instagramie.

Żora. Nie mogę dziś być. Modlę się za ciebie codziennie. Spoczywaj w pokoju - napisała w mediach społecznościowych Dominiki Gwit.

W galerii publikujemy zdjęcia z pogrzebu Żory Korolyova. Zobaczcie, jak znani żegnali utytułowanego tancerza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • są pogłoski, że wiosną ma nie być tzg (gość)

    W sumie to niedziwne, że w zaistniałej sytuacji stacja przynajmniej tymczasowo nie będzie realizować nowej edycji.

    18.01.2022 12:26
  • True (gość)

    Głupoty! Przeżywa i dlatego jej nie było?! Czyżby? Najbliżsi i prawdziwi przyjaciele, czyli Ci co powinni byli a kogo nie było to o nim świadczy kim dla niego był Żora... To była ostatnia droga, ostatnie pożegnanie... Pani Dominika tak przeżywa, płacze i codziennie się modli, nie mogła być na pogrzebie a każdego dnia umieszcza na insta kolorowe zdjęcia pełne radości i życia - jaki to świat jest piękny. Obłuda! Wiadomo, że życie toczy się dalej, to nie Jej tragedia, ale takie tłumaczenia są co najmniej nie na miejscu.

    08.01.2022 12:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×