„Przysięga”. Ślub na przekór wszystkim. Reyhan i Emir byli taką piękną parą. Przypominamy, co się wydarzyło

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Kadr z serialu "Przysięga" odc. 226., TVP VOD, stan na dzień 8.09.2022
Kadr z serialu "Przysięga" odc. 226., TVP VOD, stan na dzień 8.09.2022 kadr z serialu "Przysięga", odcinek 226. TVP VOD
Ślub Reyhan i Emira z „Przysięgi” był jednym z najpiękniejszych w tureckich serialach. Młodzi pobrali się na przekór rodzinie, w otoczeniu zupełnie obcych im ludzi. Jak wyglądała uroczystość? W galerii przypominamy ślub Reyhan i Emira. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Ślub Emira i Reyhan z tureckiego serialu "Przysięga"

Emir Tarhun (w tej roli Gökberk Demirci) był lekkomyślnym synem biznesmena, dopóki na jego drodze nie stanęła piękna Reyhan Polat (Özge Yağız). Początki ich związku były bardzo burzliwe - ich małżeństwo zostało w końcu zaaranżowane przez Hikmeta. Miłość Reyhan i Emira kiełkowała powoli i musiała pokonać mnóstwo przeszkód na drodze do szczęścia. Warto wspomnieć chociażby o Cemre, która spiskowała z Cavidan przeciwko Reyhan.

Po ponad 200 odcinkach "Przysięgi", zakochani postanowili wreszcie sformalizować swój związek. Jak wyglądał Emira i Reyhan? Jeszcze przed ślubem Tarhun zabrał swoją ukochaną na łódź, gdzie mieli odpocząć i w spokoju przygotować się do uroczystości.

Gdy okazało się, że Emir i Reyhan mają kłopoty z silnikiem łodzi i nie mogą wrócić, postanowili pobrać się z dala od rodziny. Młodzi najważniejszy dzień w ich życiu świętowali na plaży, z
z obcymi ludźmi.

Długo czekałem na tę chwilę. Przyznam, że bywały momenty, kiedy miałem dość czekania, niecierpliwiłem się, ale teraz kiedy trzymam cię w ramionach i jesteś moją żoną, nie ma drugiego tak szczęśliwego człowieka jak ja. Jesteś dla mnie wszystkim; słońcem, marzeniem, przyszłością. Całym moim światem, bo jesteś moją miłością - wyznał serialowy Emir.

Zabawie na plaży nie było końca. W finale 226. odcinka "Przysięgi" widzowie mogli usłyszeć, jak śpiewa Gökberk Demirci.

W galerii publikujemy zdjęcia ze ślubu Reyhan i Emira. Zobaczcie, jak wyglądała uroczystość, która nie w smak była Cavidan.

ZOBACZ GALERIĘ

ZOBACZ GALERIĘ

[facebook]https://www.facebook.com/Najpi%C4%99kniejsze-Tureckie-Seriale-1720493947996129/?tabs=;strona[/facebook]
Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn