10 rzeczy, których nie wiecie o odchudzaniu

10 Things You Need to Know About losing Weight, 0

Twórcy postanowili sprawdzić, w jaki sposób działają diety, a także do jakich metod uciekają się ci, którzy walczą z nadwagą. Program przedstawia sposoby walki z otyłością, które są skuteczne.

  • Czas trwania: 60 minut, Gatunek: Film dokumentalny

10 rzeczy, których nie wiecie o odchudzaniu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Wszechobecna moda na odchudzanie i bycie szczupłym, w niektórych przypadkach przeradza się w obsesję. Twórcy postanowili sprawdzić, w jaki sposób działają diety, a także do jakich metod uciekają się ci, którzy walczą z nadwagą. Program przedstawia sposoby walki z otyłością, które są skuteczne. W filmie zostali poddani testom ochotnicy, którzy mieli sprawdzić, czy nowe teorie dotyczące chudnięcia są prawdziwe.

Prawie każdy, przynajmniej raz w życiu, postanowił zrzucić kilka kilogramów. Wszechobecna moda na odchudzanie i bycie szczupłym w niektórych przypadkach przeradza się w obsesję. Film odkrywa naukowe fakty mówiące o tym, co tak naprawdę stoi za dietami. Twórcy filmu postanowili sprawdzić, jak działają diety, jakie są o nich stereotypy i do jakich metod uciekają się Ci, którzy walczą z nadwagą. Ukazując szereg dowodów naukowych, obraz odkrywa prawdę o sposobach walki z otyłością, które są skuteczne. W filmie zostali poddani testom ochotnicy, którzy mieli sprawdzić, czy nowe teorie dotyczące chudnięcia są faktycznie prawdziwe. W tym programie widzowie nie znajdą rad jak schudnąć, celem twórców było wytłumaczenie mechanizmów, które powodują tracenie wagi. Ukazane fakty są szokujące, zabawne i z pewnością odkrywcze.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×