American Pie II

American Pie 2, USA 2001

Po pierwszym roku studiów licealni przyjaciele wynajmują dom nad jeziorem Michigan, by wspólnie spędzić wakacje. Jim, Kevin, Oz, Finch i Stifler liczą na nowe erotyczne podboje i miłosne przygody.

  • Czas trwania: 108 minut, Gatunek: Komedia
  • Reżyseria: J.B. Rogers

American Pie II w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Jason Biggs jako Jim Levenstein
  • Shannon Elizabeth jako Nadia
  • Alyson Hannigan jako Michelle Flaherty
  • Chris Klein jako Oz
  • Thomas Ian Nicholas jako Kevin Myers
  • Natasha Lyonne jako Jessica
  • Tara Reid jako Vicky
  • Seann William Scott jako Stifler

Więcej »

Twórcy

  • Adam Herz Scenariusz
  • J.B. Rogers Reżyseria
  • Chris Moore Producent
  • Craig Perry Producent
  • Warren Zide Producent
  • Adam Herz Producent
  • Chris Weitz Producent
  • Paul Weitz Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Rozterki nastolatków związane z inicjacją seksualną. Po pierwszym roku w college'u cztery pary postanawiają wynająć dom na plaży i ponownie spróbować zakazanego owocu. Kevin, Jim, Stifler i Oz oraz ich dziewczyny - Nadia, Michelle, Vicky oraz Heather, stają do walki płci. Wydaje się, że to płeć piękna jest górą.

"Świetna i zabawna kontynuacja perypetii bohaterów, których znamy z pierwszej części "American Pie"".

Po roku na uczelni, grono dobrych przyjaciół wyjeżdża na wakacje, chcąc je spędzić w wynajętym domu nad jeziorem Michigan. Ich zainteresowania nadal skupiają się na problemach młodych ludzi, szukają w życiu rozrywki i seksu. Koledzy z uczelni zamierzają poderwać wszystkie dziewczyny w okolicy. Udaje im się to z różnym skutkiem, ale i tak najważniejsze jest to, aby przetrwała łącząca ich przyjaźń. W 1999 r. grupa bardzo młodych i ekscentrycznych bohaterów filmu American Pie podbiła serca publiczności humorem, temperamentem i tym, że nic, co ludzkie nie było im obce. Oto ciąg dalszy losów tych samych bohaterów i ich nowych przyjaciół poznanych na uczelni. Po pierwszym roku studiów kilku przyjaciół wynajmuje dom nad jeziorem Michigan. Nikogo nie brakuje. Wśród wakacyjnych gości są Jim (Jason Biggs), Kevin (Thomas Ian Nicholas), Oz (Chris Klein), Finch (Eddie Kaye Thomas) i Stifker (Seann William Scott). Do kolegów dołącza również Paul (Eddie Kaye Thomas). Wszyscy mają nadzieję, że te wakacje będą obfitowały w romantyczne przygody. Koledzy szpanują przed sobą nawzajem i przechwalają się swoimi erotycznymi podbojami. Opowieści te to w większości tylko czysta fantazja. Gdyby nie to, że ich dziewczyny podejmują za nich ważne życiowe decyzje, mijające wakacje mogliby uznać za nieudane.

Komentarze

Skomentuj
  • Czytaj z ruchu moich ust: już jako młokos Najbardziej lubiłem, gdy Murzyn bił w kokos I śpiewałem Myślę, że powiem wam, iż już jako młokos Najbardziej kochałem, gdy Murzyn uderzał w kokos (gość)

    Czytaj z ruchu moich ust: już jako młokos Najbardziej lubiłem, gdy Murzyn bił w kokos I śpiewałem Myślę, że powiem wam, iż już jako młokos Najbardziej kochałem, gdy Murzyn uderzał w kokos

    28.09.2023 22:04
  • kokos (gość)

    Podobno już kręcą nową część "amerykański sernik" !

    12.01.2023 19:07
  • vdgxc (gość)

    właśnie słyszę zapowiedź w TV "za chwilę dalsze losy, pewnego miłośnika szarlotki..." yebłem hahaha

    02.07.2022 23:37
  • greg (gość)

    kompletne dno

    24.04.2021 22:46
  • opolka (gość)

    dobry film prezentujący różne sposoby na wykorzystanie jabłecznika

    01.03.2021 15:34
  • hąda (gość)

    Posiadam do sprzedania idealną Hondę Civic X! Samochód kupiony i serwisowany w polskim salonie. Wersja ELEGANCE Silnik: 1.0 VTEC Turbo 129KM Skrzynia biegów manualna Przebieg: 64000 Auto bezwypadkowe oraz bezkolizyjne Pierwszy właściciel Bogate wyposażenie między innymi: Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa Asystent pasa ruchu Kamera cofania Czujniki parkowania Czujnik deszczu Czujnik zmierzchu Podgrzewane fotele Bluetooth Nawigacja ABS ESP

    31.12.2020 23:11
  • ngc (gość)

    świetny film kulinarny o lepieniu ciasta, brawo! Oskar!

    14.11.2020 01:13
  • Leon (gość)

    I znowu to samo gówno...

    13.11.2020 23:09
  • 8 (gość)

    Za moich czasów śmieszył. Jak jest teraz?

    19.04.2018 19:49
  • barcik (gość)

    osiem hhahaha. osiem. hihihihih. osiem hahha ..osiem hahah. osiem hihih

    07.11.2015 20:27
  • ... (gość)

    #Mariusz jest ich osiem

    25.08.2015 21:07
  • iffonna (gość)

    http://www.ermail.pl/klik/VXVWZ2A= zapraszam do odwiedzenia strony

    25.08.2013 13:48
  • ... (gość)

    Bo za rządów PO telewizja publiczna przypomina dom publiczny.

    05.11.2011 14:46
  • lil_ly (gość)

    w telewizji publicznej o tak wczesnej porze - to dopiero szok ;) :D

    06.05.2011 20:56
  • ja (gość)

    Takie coś w telewizji ? :D:D

    06.05.2011 17:00
  • Mariusz (gość)

    Musicie to zobaczyć mam wszystkie 7 części WARTO!!!!!!!!!!!!!!!!

    01.12.2010 16:59

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: 5.4 Głosów: 9

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×