Bez pożegnania

Blackbird, USA/Wielka Brytania 2019

Lily i Paul zapraszają swoich bliskich do domku nad morzem, aby oznajmić, że kobieta nie będzie kontynuować leczenia śmiertelnej choroby. Planują mimo to spędzić miło weekend i celebrować życie.

  • Czas trwania: 94 minut, Gatunek: Dramat obyczajowy
  • Reżyseria: Roger Michell

Bez pożegnania w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Susan Sarandon jako Lily
  • Kate Winslet jako Jennifer
  • Mia Wasikowska jako Anna
  • Sam Neill jako Paul
  • Lindsay Duncan jako Liz
  • Rainn Wilson jako Michael
  • Bex Taylor-Klaus jako Chris
  • Anson Boon jako Jonathan

Twórcy

  • Mike Eley Zdjęcia
  • Roger Michell Reżyseria
  • Kristina Hetherington Montaż
  • Peter Gregson Muzyka
  • David Bernardi Producent
  • Sherryl Clark Producent
  • Robert Van Norden Producent
  • Boaz Davidson Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Lily i Paul zapraszają swoich bliskich do domku nad morzem, aby oznajmić, że kobieta nie będzie kontynuować leczenia stwardnienia zanikowego bocznego. Planują mimo to spędzić miło weekend i celebrować życie, jednak dochodzi do spięć między Lily i jej córkami. W pożegnaniu biorą udział także jej zięć, wnuk i przyjaciółka. Dramat został wyróżniony na Mill Valley Film Festival.

Lily (Susan Sarandon) i Paul (Sam Neill) postanawiają zaprosić swoich najbliższych do domku nad morzem, aby poinformować ich, że kobieta postanowiła przerwać walkę ze stwardnieniem zanikowym bocznym. Para planuje spędzić pełen miłości weekend, ale dochodzi do napięć między Lily a jej córkami - Jennifer (Kate Winslet) i Anną (Mia Wasikowska). W zbiorowym pożegnaniu biorą też udział zięć Lily (Rainn Wilson), jej wieloletnia przyjaciółka (Lindsay Duncan), partner córki (Bex Taylor-Klaus) i wnuk (Anson Boon). Dramat pełen nadziei i miłości, który opowiada o celebracji życia. W postać głównej bohaterki wciela się wyróżniona Oscarem Susan Sarandon (Przed egzekucją). W filmie występują także Kate Winslet, Mia Wasikowska, Lindsay Duncan i Sam Neill. Wyróżnienie na Mill Valley Film Festival.

Komentarze

Skomentuj
  • Aga (gość)

    Dla mnie masakra, nigdy nigdy bym na to nie pozwoliła ,film beznadziejny jak można taki film wyprodukować. Patrzeć jak mama pije truciznę po której się nie obudzi, czekałam na to że jednak Matka tak kocha rodzinę i nawzajemn, że poradzi sobie z tym co Bóg Dla niej zapisał.Film tragiczny bez wiary ,porażka .Pozdrawiam tego co to wymyślił. A GDZIE ROZUM ??

    03.12.2021 23:59
  • Barbara Urszula (gość)

    Trudny temat eutanazji, dla mnie niepojęta zgoda najbliższych na śmierć żony, matki, przyjaciółki - kochanki męża. Jestem cała rozedrgana po tym filmie, nie podzielam motywacji głównych bohaterów.

    11.05.2021 21:39

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: - Głosów: 0

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×