COVID-19. Co poszło nie tak

The Covid Century, Niemcy 2022

Dokument przedstawia tło pandemii koronawirusa, m.in. naukowe, polityczne i gospodarcze. Padają pytania, skąd wziął się wirus SARS-CoV-2 i czy zrobiono wszystko, by zapobiec jego rozprzestrzenianiu.

  • Czas trwania: 98 minut, Gatunek: Film dokumentalny
  • Reżyseria: Michael Wech

COVID-19. Co poszło nie tak w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

  • Michael Wech Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

COVID-19 pozbawił życia tysiące ludzi i zmienił życie na planecie. Autorzy dokumentu przedstawiają tło pandemii koronawirusa, m.in. naukowe, polityczne i gospodarcze. Zadają pytanie, skąd wziął się wirus SARS-CoV-2 i czy zrobiono wszystko, by zapobiec jego rozprzestrzenianiu.

Pandemia COVID-19 doprowadziła do zgonów milionów ludzi na całym świecie. Oprócz tego wywołała poważny zastój gospodarczy. Autor dokumentu Michael Wech stara się odpowiedzieć na pytanie o to, czy możliwe było uniknąć takiego rozwoju wydarzeń oraz czy zrobiono wszystko, aby zminimalizować skutki. Film został nominowany do dwóch nagród podczas German Television Awards.

Komentarze

Skomentuj
  • Rozum (gość)

    Nie tak poszło że wielu ludzi ma swój rozum potrafią kojarzyć fakty widzą jak politycy w "zostan w domu "jezdza i sie bawia a gdyby to byl grozny wirus to gnidy by siedzialy w bunkrach i połowa nie dala wlac sobie gówna w żyły. Nie pyklo a teraz wszedzie inflacja bo pozamykali zakłady i drukowali pieniadze

    27.03.2023 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×