Eleganckie i klasyczne: Księżna Diana

Wielka Brytania 2023

Miała 19 lat, gdy zaczęła się spotykać z księciem Karolem. Wyglądała wtedy jak pensjonarka. Przeszła jednak spektakularną metamorfozę. Autorzy pokazują, jaki był sekret stylu Diany, księżnej Walii.

 • Gatunek: Film dokumentalny

Eleganckie i klasyczne: Księżna Diana w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Miała 19 lat, gdy zaczęła się spotykać z księciem Karolem. Wyglądała wtedy jak pensjonarka. Przeszła jednak spektakularną metamorfozę. Nie sposób zignorować wpływu Diany, księżnej Walii, na świat mody. Stała się jedną z jego najbardziej znanych na świecie przedstawicielek, a jej stylizacje nadal zachwycają. Księżna Diana wciąż pozostaje inspiracją dla milionów. Jest uosobieniem wyszukanego szyku i klasycznej elegancji. Autorzy pokazują, jaki był sekret stylu Diany Spencer.

Miała 19 lat, gdy zaczęła się spotykać z księciem Karolem. Wyglądała wtedy jak pensjonarka.Umierała będąc ikoną światowej mody. Przez lata przeszła spektakularną metamorfozę. Nie sposób zignorować wpływu Diany, księżnej Walii, na świat mody. Stała się jedną z najtrwalszych ikon stylu na świecie, a jej stylizacje nadal zachwycają. Księżna Diana wciąż pozostaje inspiracją dla milionów. Jest uosobieniem wyszukanego szyku i klasycznej elegancji. Zobacz jaki był sekret stylu Diany Spencer.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×