Jak stracić chłopaka w 10 dni

How to Lose a Guy in 10 Days, USA/Niemcy 2003

W tej walce bronią jest wola! Andie (Kate Hudson) musi udowodnić, że w ciągu 10 dni zdoła pozbyć się chłopaka, natomiast Ben (Matthew McConaughey) w tym samym czasie chce zdobyć serce dziewczyny.

• Czas trwania: 116 minut, Gatunek: Komedia romantyczna
  • Reżyseria: Donald Petrie

7

Ocena redakcji

Komedia romantyczna nigdy nie była zbyt skomplikowana konstrukcją, i tak też jest w tym wypadku. Ważne, by w rolach głównych obsadzić budzące sympatię gwiazdy - tu są to urocza Kate Hudson i przystojny Matthew McConaughey.

Jak stracić chłopaka w 10 dni w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

• Kate Hudson jako Andie
  • Matthew McConaughey jako Ben
  • Adam Goldberg jako Tony
  • Michael Michele jako Spears
  • Shalom Harlow jako Green
  • Kathryn Hahn jako Michelle
  • Annie Parisse jako Jeannie
  • Thomas Lennon jako Thayer

Więcej »

Twórcy

• Joan G. Bostwick Drugi reżyser
  • Tyler Delben Drugi reżyser
  • Stuart Feldman Drugi reżyser
  • Terriel Ham Drugi reżyser
  • Grant Lucibello Drugi reżyser
  • Mike Manzato Drugi reżyser
  • Ellen H. Schwartz Drugi reżyser
  • Robert E. Warren Drugi reżyser

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Notoryczny podrywacz, menadżer z agencji reklamowej zakłada się ze swoim szefem, że rozkocha w sobie dowolną kobietę w ciągu 10 dni. Niestety wytypowana dziewczyna ma zgoła inne zamiary: właśnie pisze artykuł o tym, jak, poprzez zastosowanie typowych "randkowych błędów", pozbyć się chłopaka. Utrzymanie tego związku nie będzie łatwym zadaniem.

Jedno z nich kłamie... drugie też. Jako felietonistka cyklu "Jak..." w modnym magazynie Composure Andie Anderson przyjmuje zamówienie na oparty na własnym doświadczeniu materiał o tym, jak w 10 dni... pozbyć się faceta. W tym samym czasie będący obiektem kobiecych marzeń Benjamin Barry z renomowanej agencji reklamowej przyjmuje zakład, że w ciągu 10 dni ... rozkocha w sobie dowolną dziewczynę. Ich spotkanie prowokuje serię komicznych zmyłek i uników zwieńczonych... nadejściem prawdziwej miłości

Recenzje

Komentarze

Skomentuj
  • Andzia (gość)

Mefju ! Mój Mefju! Gra w tym filmie!

15.09.2021 13:59
  • "10 dni"??? po co aż tyle?

wystarczy podejść i z całej siły kopnąć w ekhm...

27.01.2021 21:52
  • "wb" dorósł.

he he, witamy w kieracie.

27.01.2021 21:50
  • wb (gość)

tęsknie za tamtymi czasami, człowiek był o 18 lat młodszy i dobrze się bawił, a potem przyszła dorosłość do której tak wszystkich ciągnie, a która jest jedną wielką, śmierdzącą qpą i nie ma się do czego spieszyć

26.01.2021 13:27
  • Anonim (gość)

A ja polecam obejrzeć "True Detective" czy "The Dallas Buyers Club" z McConaughey'em, na pewno Ci co mają go za kiepskiego aktora wysuwając wnioski na podstawie prostej komedii, zmienią zdanie :)

23.06.2020 16:53
  • UCZYĆ SIE POLSKIEGO MATOŁY!!!

Nie w branży diamentów a BRYLANTÓW! Oszlifowany diament to po polsku BRYLANT, debilu.

30.01.2020 16:54
  • Sebastian Guminiczak

Jedna z lepszych komedii romantycznych jakie obejrzałem w swoim filmowym życiu.

03.08.2019 14:58
  • adam

cudowny film !

18.12.2018 18:16
  • Big Star (gość)

on (przylizany i sztuczny) i ona (wygina sie i glupoty opowiada, ktorych nikt nie chce sluchac) czyli taki drewniany ..uj !

01.09.2018 19:57
  • ... (gość)

Bohater ma naprawde trudne zadanie. Panna ma nieladna twarz, profil jak potwor Frankensteina i nie ma biustu. Oczywiscie najgorsze, ze zachowuje sie jak niewybaczalnie swirnieta.

02.03.2013 23:11
  • Kocham Metja ;) (gość)

A ja tam uwielbiam tego aktora. Uważam, że jest bardzo zdolny i wszechstronny. Zagrał w wielu banalnych komediach romantycznych, ale nie możemy zapominać o filmach takich, jak: "SAHARA", "Czas zabijania", "Ed TV", "Surfer" czy "Nie wszystko złoto, co się świeci" Polecam oglądnąć, zanim zaczniemy powierzchownie oceniać po jednej rólce...

A co do filmu to jeden z moich ulubionych, mimo że straasznie prosta, przewidywalna fabuła i 'nieoczekiwanych zwrotów akcji' - brak ;) Aczkolwiek widziałam 7 razy i bardzo się cieszę, że mam okazję raz jeszcze. Ostatnio na Polsacie ;) Teraz TVN... Jakaś zmiana jest :) Pozdrawiam!

02.03.2013 22:07
  • ola (gość)

nie lubie tego aktora

02.03.2013 15:18
  • zenada.pl (gość)

Kolejny załosny film,,no tak jak nie w srode to w czwartek zal mi ich

23.02.2012 13:14
  • gabii (gość)

Napewnoo będee oglądać : d

09.06.2011 18:42
  • jaco2 (gość)

sam sobie obliż

19.05.2010 20:27
  • jolka (gość)

musze obejrzec;]

19.05.2010 20:00
  • jolka (gość)

musze obejrzec;]

19.05.2010 19:53
  • marko (gość)

ja jeszcze nie wiem ale bede oglądal

19.05.2010 19:17
  • Kosin (gość)

Dobre Dobreee :)

19.05.2010 18:12
  • Gabriela (gość)

Kocham Kate Hudson :]

19.05.2010 17:14
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.8 Głosów: 21

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.