Narzeczony mimo woli

The Proposal, USA 2009

Margaret zapomina o przedłużeniu wizy i w związku z tym grozi jej deportacja do Kanady. By temu zapobiec, kobieta wpada na pomysł fikcyjnego małżeństwa ze swoim amerykańskim asystentem, Andrew.

• Czas trwania: 103 minut, Gatunek: Komedia
  • Reżyseria: Anne Fletcher

6

Ocena redakcji

Miło popatrzeć, jak Sandra Bullock, na poczatku kariery umieszczona w szufladce "dziewczyna z sąsiedztwa + komedie romantyczne", udowadnia, że jest aktorką uniwersalną. Potwierdzają to otrzymane równocześnie nominacja do Złotego Globu za "Narzeczonego mimo woli" (aktorka w komedii lub musicalu) oraz Złoty Glob i Oscar dla aktorki pierwszoplanowej za rolę w dramacie "Wielki Mike. The Blind Side".

Narzeczony mimo woli w telewizji

ZwińRozwiń
  • Powtórka

Niedziela 09.10.2022 17:50

TV Puls

• HIT Dnia

Czwartek 06.10.2022 20:00

TV Puls

• Powtórka

Niedziela 26.06.2022 17:50

TV Puls

• HIT Dnia

Czwartek 23.06.2022 20:00

TV Puls

• HIT Dnia

Niedziela 09.01.2022 17:50

TV Puls

• HIT Dnia

Czwartek 06.01.2022 20:00

TV Puls

• HIT Dnia

Niedziela 26.09.2021 15:25

TV Puls

• HIT Dnia

Czwartek 23.09.2021 20:00

TV Puls

• Niedziela 07.03.2021 17:50

TV Puls

• HIT Dnia

Czwartek 04.03.2021 20:00

TV Puls

• Niedziela 18.10.2020 17:50

TV Puls

• HIT Dnia

Czwartek 15.10.2020 20:00

TV Puls

Multimedia

Obsada

• Sandra Bullock jako Margaret Tate
  • Ryan Reynolds jako Andrew Paxton
  • Betty White jako babcia Annie
  • Mary Steenburgen jako Grace Paxton
  • Craig T. Nelson jako Joe Paxton
  • Denis O'Hare jako pan Gilbertson
  • Malin Akerman jako Gertrude
  • Aasif Mandvi jako Bob Spaulding

Więcej »

Twórcy

• Rosemary C. Cremona Drugi reżyser
  • Lynn K. D'Angona Drugi reżyser
  • David Mendoza Drugi reżyser
  • Courtenay Miles Drugi reżyser
  • Raymond Prado Drugi reżyser
  • Rich Sickler Drugi reżyser
  • Gregory J. Smith Drugi reżyser
  • Mollie Stallman Drugi reżyser

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Margaret Tate pracuje w jednym z największych amerykańskich wydawnictw. Jako bardzo wymagająca szefowa nie cieszy się sympatią pracowników. Zaabsorbowana obowiązkami zapomina o przedłużeniu wizy i w związku z tym grozi jej deportacja do rodzinnej Kanady. By temu zapobiec, Margaret wpada na pomysł fikcyjnego małżeństwa ze swoim amerykańskim asystentem, Andrew. Ten, w obawie utraty pracy, przystaje na propozycję przełożonej. Wspólny weekendowy wyjazd sprawi, że między Andrew a Margaret zaczyna rodzić się prawdziwe uczucie.

"Jeśli masz ochotę na dobrą komedię romantyczną, polecam ten film. Sandra Bullock i Ryan Reynolds cudni, jak zwykle!".

Pełna humoru i ciepła opowieść o bizneswoman, która zawiera fikcyjny związek małżeński. W roli głównej fenomenalna Sandra Bullock! Bizneswoman Margaret Tate (Sandra Bullock), podpora potężnego nowojorskiego wydawnictwa, zaniedbuje procedury wizowe, przez co grozi jej deportacja. Aby tego uniknąć, decyduje się na poniżający dla niej krok i postanawia wyjść za mąż za swojego podwładnego Andrew Paxtona (Ryan Reynolds). Gdy zaskoczony asystent odmawia, bizneswoman stawia mu ultimatum - albo ślub, albo wypowiedzenie. Niebawem para wyrusza na Alaskę, aby spędzić weekend z rodzicami Andrew i poinformować ich o zbliżającej się uroczystości. Wkrótce wyrachowany plan Margaret zaczyna brać w łeb. Pojawia się bowiem autentyczne uczucie...

Recenzje

• Miło popatrzeć, jak Sandra Bullock, na poczatku kariery umieszczona w szufladce "dziewczyna z sąsiedztwa + komedie romantyczne", udowadnia, że jest aktorką uniwersalną. Potwierdzają to otrzymane równocześnie nominacja do Złotego Globu za "Narzeczonego mimo woli" (aktorka w komedii lub musicalu) oraz Złoty Glob i Oscar dla aktorki pierwszoplanowej za rolę w dramacie "Wielki Mike. The Blind Side".

6/10

Komentarze

Skomentuj
  • Sebastian Guminiczak

To ile emocji przekazuje ten film jest po prostu... wyjątkowym uczuciem. Jestem zakochany w tej historii i zawsze będę bo daje mi nadzieję... Nadzieję na lepsze jutro <3

09.10.2022 20:04
  • Paula

Cześć. Mam na imię Paula i mam 24 lata) Jestem aspirującą sex modelką. Lubię być fotografowana nago. Proszę oceniać moje zdjęcia na.. Www.Ja.cat/id376890

23.06.2022 12:32
  • Mari (gość)

Babcia Anny i szamańskie sceny ... i oczywiście scenka Sandry z pieskiem :)

09.01.2022 18:43
  • Babski filmik

Z całego filmu podobała mi się tylko scena kiedy laska sie orientuje, że koleś jest mega bogaty z domu i mówi: Czemu mnie nie uprzedziłeś, że jesteś alaskańskim Kennedym?

23.09.2021 18:59
  • Roman Jarząbek łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu niech żyje nam to mówiłem ja Jarząbek (gość)

nie jest zły, a jak lecą na Alaskę to świetne krajobrazy miejscami

23.09.2021 13:02
  • Sebastian Guminiczak

Sandra Bullock...kocham :)

16.10.2020 18:26
  • KarynDicarlo

Zacznij zarabiać 90 $ / godzinę, aby pracować online z domu przez kilka godzin każdego dnia ... Otrzymuj regularne płatności co tydzień ... Wszystko, czego potrzebujesz, to komputer, łącze internetowe i trochę wolnego czasu ... Przeczytaj więcej tutaj. .. www.netprofit10.com

22.08.2020 11:10
  • bdgvedb (gość)

najgorszy, zero wybuchów, brak napadów, brak strzelanin, w ogóle brak wszystkie, nawet brak robotów zmieniających się w samochody, brak człowieka w czerwonej pelerynie, nie wspominając o człowieku nietopeżu!

04.04.2020 00:17
  • Andy

Film jest naprawdę niezły. Taka oldskoolowa komedia romantyczna. trochę szmira, ale będę oglądał po raz kolejny :)

14.09.2019 21:50
  • Andy

Film jest naprawdę niezły. Taka oldskoolowa komedia romantyczna. trochę szmira, ale będę oglądał po raz kolejny :)

14.09.2019 21:50
  • karol

oglądam ilekroć tylko leci w tv. kapitalna komedia !

14.09.2019 10:00
  • ptyśabdulwisimulacha (gość)

Film romantyczny ale komedia słaba, za dużo starych ludzi którzy spowalniają akcję i film staje się nudny już w połowie, a udawany zawał babci wyglądał jak płytka fabuła ze Spidermana.

25.12.2013 21:48
  • ... (gość)

Świetny film. Polecam! :)

17.08.2013 23:15
  • ... (gość)

Bardzo fajny film Polecam :)

17.08.2013 18:58
  • Aga (gość)

Bardzo fajna i lekka komedia, polecam :)

17.08.2013 12:17
  • ... (gość)

Moze byc.

29.11.2012 02:08
  • Lalala (gość)

Naprawdę świetna komedia ;)

28.11.2012 20:47
  • aneta (gość)

No i brawo dla dwójki bo ostatnio same dobre filmy tylko szkoda, że tak późno:(

28.11.2012 18:30
  • aneta (gość)

Fajna komedia!! Naprawde warto obejrzec.

28.11.2012 18:28
  • antyPO (gość)

...a ją nie lubię szwabów... I szw abek paskudntych (Bullock)

08.04.2012 21:07
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.9 Głosów: 99

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.