Narzeczony na niby

Narzeczony na niby, Polska 2018

Gdy pewnego dnia życie Kariny zamienia się w pasmo nieszczęść, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Kłamstwa wymykają się jej spod kontroli, doprowadzając do nieprzewidzianych sytuacji.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Komedia romantyczna
  • Reżyseria: Bartosz Prokopowicz

Narzeczony na niby w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Julia Kamińska jako Karina
  • Piotr Stramowski jako Szymon Pawłowski
  • Sonia Bohosiewicz jako Basia, siostra Kariny
  • Tomasz Karolak jako Bartek, narzeczony Basi
  • Mikołaj Roznerski jako Stylista Barnaba
  • Jan Szydłowski jako Teodor "Tolek" Pawłowski, syn Szymona
  • Barbara Kurdej-Szatan jako Kasia, asystentka Darka
  • Dorota Kolak jako Anna, matka Kariny i Basi

Więcej »

Twórcy

  • Mela Melak Scenografia
  • Anna Męczyńska Kostiumy
  • Dominika Dylewska Charakteryzacja
  • Jeremi Prokopowicz Zdjęcia
  • Bartosz Prokopowicz Reżyseria
  • Jakub Tomaszewicz Montaż
  • Arkadiusz Glensk Muzyka
  • Mariusz Matwiejczuk Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Gdy pewnego dnia życie Kariny zamienia się w pasmo nieszczęść, kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i "podkolorować" rzeczywistość. Niestety, uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymyka się jej spod kontroli, doprowadzając do wielu nieprzewidzianych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.

"Narzeczony na niby" to opowieść o związkowych perypetiach, które pokocha każdy, kto choć raz zakochał się w niewłaściwej osobie. Idealne życie, o którym marzymy, rzadko kiedy tak naprawdę jest idealne, a ci którym oddajemy nasze serca, niestety potrafią je z łatwością łamać. Gdy któregoś dnia życie Kariny zamieni się w pasmo nieszczęść, postanowi ona wziąć sprawy w swoje ręce i "podkoloruje" rzeczywistość. Niestety uruchomiony festiwal małych i dużych kłamstw wymknie się jej spod kontroli doprowadzając do wielu przezabawnych sytuacji. W konsekwencji wszyscy bohaterowie filmu, będą musieli zrobić porządek zarówno w swoim życiu, jak i w swoich sercach.

Komentarze

Skomentuj
  • Big Ben (gość)

    Gościu ale z ciebie...kondon i ciota

    01.06.2023 21:29
  • gościu (gość)

    Big ben ale z ciebie .......parówa

    01.06.2023 19:35
  • Big Ben (gość)

    Film słabiutki wogole mi sie nie podoba. Obczailem w komentarzach Paule i mam pytanko czy moglabys mi szarpnac mojego ludwika za grzyba? bo czubis penis mowi ze juz go odbyt boli od moich wsadow i narazie chce tydzien przerwy.

    26.12.2022 21:36
  • vespa (gość)

    Gra papież, który chciał zostać człowiekiem, ale dziwisz mu nie pozwolił. A film? dramacik plebejski!

    15.12.2022 20:14
  • weterynarz (gość)

    imiona Kariny to psom ,koniom i kotom się daje

    15.12.2022 16:14
  • Kunta Kinte (gość)

    Tego się nie da ogkadac , naprawdę i piszą o takich Gwiazdy . Ale czego Gwiazdy ? Dna mułu?

    15.12.2022 15:39
  • E.Gierek (gość)

    Kto kurwa daje tym imbecylom diengi na te pierdolone popłuczyny i wypociny w jednym!!? Kinematografia po 1990 to chyba pralnia pieniędzy poza paroma wyjątkami!!! Tak realizatorzy jak i wykonawcy są poniżej MUŁU!

    23.06.2022 13:06
  • E.Gierek (gość)

    Kto kurwa daje tym imbecylom diengi na te pierdolone popłuczyny i wypociny w jednym!!? Kinematografia po 1990 to chyba pralnia pieniędzy poza paroma wyjątkami!!! Tak realizatorzy jak i wykonawcy są poniżej MUŁU!

    23.06.2022 13:06
  • Paula

    Cześć. Mam na imię Paula i mam 24 lata) Jestem aspirującą sex modelką. Lubię być fotografowana nago. Proszę oceniać moje zdjęcia na.. Www.Ja.cat/id376890

    23.06.2022 12:34
  • niefan (gość)

    Dno i szatan w głowie mąci

    23.12.2021 17:56
  • Kasia (gość)

    Dno

    01.09.2021 23:48
  • Opinia (gość)

    Próbowałam już raz oglądać ale szybko się znudziło.Drętwy ten film tak samo jak Podatek od miłości!

    10.06.2021 17:18
  • br (gość)

    Po przeczytaniu opinii rezygnuję,idę grać w grę ;)

    25.02.2021 19:45
  • Agmen (gość)

    Co za piach. Bez pomysłu, bez polotu. Drętwe i nie naturalne.

    30.10.2020 22:24
  • Zofia (gość)

    Zgadzam się że to słaby film Adamczyk w każdym filmie,nie dla mące echo papieża. Polskie przerysowane niby żarty. Oderwane to od rzeczywistości lecz to nie science fiction. Aktorzy grają jak gdyby pod wpływem jakiś dopalaczy.

    30.10.2020 20:44
  • bv (gość)

    Ło matko,jakie to słabe,widać że to filmidło robione wyłącznie dla pieniędzy,żadnych ambicji.

    27.08.2020 22:22
  • bv (gość)

    Ło matko,jakie to słabe,widać że to filmidło robione wyłącznie dla pieniędzy,żadnych ambicji.

    27.08.2020 22:22
  • kuba (gość)

    co w tym genialnego? mieli latwiej bo grali siebie

    27.08.2020 19:04
  • eberle (gość)

    Grubas z diastemą i Mikołaj Roznerski jako gej to było genialne.

    21.02.2020 00:45

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: 1.7 Głosów: 6

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×