Olbrzymy z głębin

Francja 2022

Oceanograf i towarzysz Jaques'a Cousteau odkrywa świat olbrzymich ssaków żyjących w oceanach. Pokazuje jak wieloryby, kaszaloty, delfiny i orki rozmnażają się, oddychają pod wodą jako ssaki, jak karmią młode, śpią i rodzą się pod wodą.

 • Gatunek: Film dokumentalny

Olbrzymy z głębin w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Oceanograf i towarzysz Jaques'a Cousteau odkrywa nieznany świat olbrzymich ssaków żyjących w oceanach. Pokazuje jak wieloryby, kaszaloty, delfiny i orki rozmnażają się, oddychają pod wodą jako ssaki, jak karmią młode, śpią i rodzą się pod wodą. Film zawiera unikalne zdjęcia z zastosowaniem najnowszej technologii, stanowi wynik badań prowadzonych pod wodą przez tysiące godzin, aby przyjrzeć się z bliska tym olbrzymom.

Oceanograf i towarzysz legendarnego Jaquesa Cousteau odkrywa nieznany świat olbrzymich ssaków, żyjących w oceanach. Wieloryby, kaszaloty, delfiny orki - jak się rozmnażają, jak oddychają pod wodą będąc ssakami jak karmią młode, śpią i rodzą pod wodą? Unikalne zdjęcia z zastosowaniem najnowszej technologii, tysiące godzin spędzonych pod wodą , aby przyjrzeć się z bliska tym olbrzymom.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×