Sekret

The Invisible Circus, USA 2001

Jest rok 1977. Phoebe O'Connor właśnie ukończyła szkołę średnią i jesienią ma rozpocząć studia. Jednak dręczące ją wspomnienia o siostrze sprawiają, że postanawia wyruszyć jej śladem do Europy.

  • Czas trwania: 115 minut, Gatunek: Film obyczajowy
  • Reżyseria: Adam Brooks

Sekret w telewizji

ZwińRozwiń

Obsada

  • Jordana Brewster jako Phoebe O'Connor
  • Blythe Danner jako Gail O'Connor
  • Cameron Diaz jako Faith
  • Christopher Eccleston jako Wolf
  • Isabelle Pasco jako Claire
  • Patrick Bergin jako Gene
  • Moritz Bleibtreu jako Eric

Twórcy

  • Jennifer Egan Scenariusz
  • Adam Brooks Scenariusz
  • Adam Brooks Reżyseria

Opis programu

Jest rok 1977. Phoebe O'Connor mieszka z matką, Gail, w San Francisco. Właśnie ukończyła szkołę średnią i jesienią ma rozpocząć studia. Dziewczyna coraz bardziej pogrąża się w obsesyjnych wspomnieniach o siostrze, Faith, która sześć lat wcześniej popełniła samobójstwo w Portugalii. Okoliczności jej śmierci pozostają nieznane. Wbrew woli matki, Phoebe decyduje się wyruszyć śladami siostry. Podróżuje do miejsc w Europie, z których otrzymywała pocztówki. Wkrótce odkrywa szokującą prawdę o Faith.

Komentarze

Skomentuj
  • ela (gość)

    ja też nad tym ubolewam razem z całą rodziną. Polubiliśmy bohaterów serialu i czekamy na dalsze odcinki bo jeśli nie to już nigdy nie zacznę oglądać w telewizji Puls żadnego nowego serialu i poproszę o to innych.

    30.08.2015 18:33
  • babcia (gość)

    jedyna odskocznia dnia codziennego byl serial sekret ktory w ciagna mnie dawno nie ogladalam nic rownie przejmujacego jak ten serial apel do tych dzieki ktorym on byl emitowany czekam na dalsze losy rodziny Montenegro i mam nadzieje ze tv Puls zakupi kolejne odcinki tego serialu i da upust ciekawosci szarego widza

    28.08.2015 12:33
  • zdegustowana. (gość)

    widzowie serilu sekret 4 czuja pewnie to samo co ja ze wiernych widzow tego serialu nie zostawia sie z niedosytem co dalej z kolejnymi losami tej rodziny ogladam ten serial od poczatku a wy konczycie na odcinku 261 i pozostawiacie swoich widzow wiekszosc z nas placi sumiennie abonament telewizyjny i to was zobowiazuje wiec nic dziwnego ze inne stacje tv maja wieksza ogladalnosc jestem zawiedziona i zdegustowana faktem ze nieszanujecie widzow najpierw zachecacie a potem zostawiacie na lodzie

    28.08.2015 11:33
  • Kasia (gość)

    dzis jest 28.08.2015 jk zwykle chcialam zobaczyc serial Sekret na tv puls o godzinie 10.50 a tu lipa ,serial nie leci przejzalam cały program i z tego co widze został zdjety z emisji . czemu ????

    28.08.2015 11:22
  • dlaczego (gość)

    dlaczego przerwaliście emisje serialu SEKRET ???????????

    24.08.2015 15:03
  • WIDZ (gość)

    Dlaczego do diaska tak skaczecie godzinami emisji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    02.07.2015 10:25
  • monika (gość)

    Popieram poprzedników...najpierw emisja serialu była bardzo późna, teraz jest w porze pracy przeciętnych ludzi:( Prosimy o godziny emisji umożliwiające oglądanie, np. między 20-stą a 22-gą. Serial jest wart tego, by obejrzeli go ludzie, którzy go pokochali:)

    27.02.2015 22:44
  • kol (gość)

    posłuchali nas włodarze tv ....i zabrali nocne odcinki-to jakaś kara za zabranie głosu,za to że pracujemy do południa ...

    26.02.2015 22:00
  • Antenka (gość)

    Wciągnął mnie ten serial i bardzo mi się podoba ale nie mogę oglądać rano , bo pracuję a na Pulsie 2 jest tak późno , że padam ze zmęczenia czy nie można puścić go o 21:00. Niech szefowie Pulsu 2 pomyślą i puszczą o normalnej porze ten serial. Proszę...

    24.02.2015 19:25
  • agula (gość)

    Polubiłam ten serial , ale nie mogę oglądać rano , bo pracuję. Dlaczego na Puls 2 jest tak późno , czy nie można puścić Go o 21:00. Niech szefowie Pulsu 2 się zlitują i puszczą o normalnej porze ten serial.

    08.02.2015 21:22
  • kol (gość)

    Żeby obejrzeć nowy odcinek trzeba czekać do północy to trudne bo zasypiam . Komuś zależało by oglądalność spadła?

    26.01.2015 11:50
  • Gabi... (gość)

    Co przeszkadzało w tym żeby serial był o 19 00 teraz jest trochę za późna pora emisji !!!

    09.09.2014 08:59

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: 3.4 Głosów: 5

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×