Skyfall

Skyfall, USA/Wielka Brytania/Turcja 2012

Skradziono dysk z danymi agentów infiltrujących organizacje terrorystyczne. James Bond musi go za wszelką cenę odzyskać. Zastawia pułapkę na złodzieja w rodzinnej posiadłości Skyfall w Szkocji.

 • Czas trwania: 137 minut, Gatunek: Film sensacyjny
 • Reżyseria: Sam Mendes

8

Ocena redakcji

„Skyfall” jest perełką, jeśli chodzi o dopieszczenie najstarszych miłośników serii. Mamy niemal dosłownie powrót do korzeni – do miejsca urodzenia Jamesa, specyficznie pite martini, legendarnego Astona Martina, nawiązania do kultowych scen z poprzednich „Bondów”, no i lekko przerysowany, mocno szalony czarny charakter, który równie dobrze mógłby być antagonistą Bonda z lat 70.

Skyfall w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Poniedziałek 02.10.2023 00:40

  TVP 1

 • HIT Dnia

  Sobota 30.09.2023 21:30

  TVP 1

 • Powtórka

  Poniedziałek 26.06.2023 00:30

  TVP 1

 • HIT Dnia

  Sobota 24.06.2023 21:30

  TVP 1

 • Powtórka

  Poniedziałek 05.12.2022 00:25

  TVP 1

 • HIT Dnia

  Sobota 03.12.2022 22:50

  TVP 1

 • Piątek 29.07.2022 07:30

  HBO3

 • Sobota 23.07.2022 14:25

  HBO2

 • Powtórka

  Piątek 08.07.2022 17:45

  HBO

 • Czwartek 23.06.2022 00:00

  HBO3

 • Powtórka

  Niedziela 19.06.2022 16:10

  HBO

 • Wtorek 07.06.2022 13:15

  HBO2

Multimedia

Obsada

 • Daniel Craig jako James Bond
 • Judi Dench jako M
 • Javier Bardem jako Silva
 • Ralph Fiennes jako Gareth Mallory
 • Naomie Harris jako Eve
 • Bérénice Marlohe jako Severine
 • Albert Finney jako Kincade
 • Ben Whishaw jako Q

Więcej »

Twórcy

 • Hasret Arpaci Drugi reżyser
 • Onur Bilgetay Drugi reżyser
 • Chloe Chesterton Drugi reżyser
 • Chris Corbould Drugi reżyser
 • Joey Coughlin Drugi reżyser
 • Ben Dixon Drugi reżyser
 • William Dodds Drugi reżyser
 • Tom Edmondson Drugi reżyser

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Zostaje wykradziony twardy dysk zawierający dane tajnych agentów. Próba pojmania złodzieja w Stambule kończy się porażką. Ranny podczas akcji agent 007 zostaje uznany za zmarłego. Dochodzi do zamachu terrorystycznego na siedzibę MI6 w Londynie. Część budynku zostaje zniszczona. Agencja przenosi się do podziemnych biur. Na wieść o ataku James Bond powraca do Londynu. Fragment pocisku pobrany z jego rany pomaga namierzyć złodzieja dysku. Bond ma go odnaleźć i zabić.

Akcja filmu koncentruje się na śledztwie w sprawie ataku na siedzibę MI6. Sytuacja wygląda dramatycznie, M jest zmuszona przenieść działalność do podziemnych tuneli. Za atakiem stoi tajemniczy i bezwzględny Raoul Silva, który dąży do zlikwidowania M, jako akt zemsty za dawne porachunki. "Skyfall" - kolejne przygody legendarnego agenta w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości - to dwudziesty trzeci film z tego cyklu i trzeci, w którym głównego bohatera zagrał ceniony brytyjski aktor Daniel Craig. Przebojową piosenkę "Skyfall", autorstwa piosenkarki Adele i producenta Paula Epwortha, w wykonaniu samej wokalistki, Akademia Filmowa nagrodziła Oscarem. W Stambule agenci MI6: James Bond i Eve ruszają w pościg za najemnikiem o imieniu Patrice, który wykradł twardy dysk, zawierający dane o natowskich agentach w organizacjach terrorystycznych na całym świecie. Podczas walki na dachu wagonu Bond zostaje przypadkowo postrzelony przez Eve i spada do rzeki, a Patrice ucieka. Do MI6 nadchodzi wiadomość, że James Bond prawdopodobnie zginął na terytorium Turcji. O niepowodzenie akcji Garreth Mallory obwinia M i sugeruje, że nadszedł czas, by pomyślała o emeryturze. Wkrótce M dostaje anonim o treści "przemyśl swoje grzechy", a zaraz potem dochodzi do eksplozji, w wyniku której ulega całkowitemu zniszczeniu część budynku MI6. Na razie nikt nie przyznaje się do ataku wymierzonego w brytyjski wywiad. Media informują o sześciu ofiarach śmiertelnych oraz wielu rannych, którzy trafili do okolicznych szpitali. MI6 zajmuje podziemne biura. Tymczasem pojawia się Bond, którego M przyjmuje z powrotem do czynnej służby i ukrywa przed przełożonymi, że agent nie zaliczył serii testów. Zostaje namierzony Patrice, który, jak się okazuje, za dwa dni ma do wykonania nowe zlecenie w Szanghaju. Bond podąża jego tropem. Najpierw ma się dowiedzieć dla kogo pracuje, komu przekazał wykradzioną listę natowskich agentów, a następnie go zlikwidować. Sprawy jednak znowu się komplikują. Wprawdzie Bond dopada Patrice'a, ale zanim wyciągnie od niego informacje, najemnik spada z wieżowca, gdzie doszło między nimi do walki. Przeszukując jego rzeczy, Bond znajduje żeton, który prowadzi go do kasyna w Makau. Dzięki przypadkowo poznanej Severine, dociera do Raoula Silvy odpowiedzialnego za ataki terrorystyczne na siedzibę MI6. Kiedy M grozi niebezpieczeństwo, James Bond rusza na ratunek. Następnie razem z nią postanawia zastawić pułapkę na Silvę w Skyfall, swojej rodzinnej posiadłości w Szkocji. Sprawy znowu wymykają się spod kontroli.

Recenzje

 • „Skyfall” jest perełką, jeśli chodzi o dopieszczenie najstarszych miłośników serii. Mamy niemal dosłownie powrót do korzeni – do miejsca urodzenia Jamesa, specyficznie pite martini, legendarnego Astona Martina, nawiązania do kultowych scen z poprzednich „Bondów”, no i lekko przerysowany, mocno szalony czarny charakter, który równie dobrze mógłby być antagonistą Bonda z lat 70.

  8/10

Komentarze

Skomentuj
 • W jakim stopniu PO jest totalitarną partią nazistowską, z charakterystycznym dla takiej partii jedynym [Opposition] Fuhrer? ==> Sprawdź w wyszukiwarce: (gość)

  wpolityce polityka 657873 rzecznik PO USPRAWIEDLIWIA PRZEMOC szokujace slowa

  ---

  Albo patrz komentarz platformiarza poniżej...

  01.10.2023 05:36
 • do o jak fajnie (gość)

  ja życzę żeby cię pobili i, zgwałcili w dziurę po twoich wyciętych genitaliach. Przed aktem twoja nowa męska pizda byłaby wysmażona rozpalonym do wściekłej bieli pogrzebaczem. Rozerwaliby ci krok, by twoi oprawcy gwałcąc się parzyli się w chuje i nabrali przez to chorej przepełnionej sadyzmem wściekłości gwałtu. Boli ich przez żar, więc chcą zadać ci jak najwięcej bólu gwałcąc cię. Może ktoś przybiłby cię gwoździami do podłogi i włożyć ci rozgrzaną lokówkę do odbytu, tak by odbyt ci wypłynął. Potem kazaliby ci to zjeść. Okroili z "męskiego cipska" i w tej krwawej dziurze przepełnionej naszymi fekaliami musiałbyś doprowadzić się do przepełnionego szaleńczym bólem orgazmu na twoich szczątkowych organach. Jak nie przestaniesz, ktoś niewykluczone, że usmaży ci jajko na głowie, w najkorzystniejszym scenariuszu pewnie trafisz do psychiatryka, zmień się. Zrób coś dla społeczeństwa, śmieciu, skończ z pisaniem tych wyjebów gówna w necie, złóż podanie o pracę, a nie rentę dla bezrobotnych śmieci takich jak ty, zagłosuj na KO, lewicę albo trzecią drogę. A zapomniałbym, jak nie chcesz nic zmieniać, zabij się i oszczędź sobie bólu jaki zadają ci mądrzejsi od ciebie, bo cię znajdą, tak zawsze jest. Zrób to jak chcesz, powieś się, utop, przetnij żyły, a jak nie chcesz, masz ostatnią kurewską szansę, aby pójść się leczyć, dalej będzie trudno... a pamiętaj, ja cię ostrzegam, ale wiem, że ludzie bywają okrutni, nawet jak działają w dobrym celu, ty jesteś najwyżej okrutny w swoim idiotyźmie.

  30.09.2023 23:17
 • O jak fajnie właśnie w tym momencie pokazali w "W tyle wizji" na TVP-Info, jak kłamał w żywe oczy poseł PO (gość)

  oops, wydało się! :D

  30.09.2023 21:53
 • Kingusia (gość)

  Budząc się rano pomyślałam sobie, że skoro sikanie jest takie przyjemne to, czemu nie zrobić tego przez ręczniczki papierowe. Nic na sobie nie mając wstałam z łóżka włożyłam białe majtusie, szlafroczek i idąc do łazienki pomyślałam, że czemu by nie spróbować.

  Czesząc włosy, zaczęłam robić kawę. Zadzwoniłam do Moniki i zaprosiłam ją do siebie. Gdy przyszła akurat dopijałam kawkę, więc zrobiłam jeszcze jedną i zaczęłyśmy sobie gadać. Powoli czułam jak woda się zaczyna mi się zbierać w pęcherzu. Po pewnym czasie rozmowy zaproponowałam Moni by została na noc.

  Zgodziła się. Domyśliła się też, że coś planuję. Po chwili rozmowy zaproponowałam przejście się na dwór i do sklepu. Było akurat ciepło i poszłam się przebrać. Włożyłam wtedy krótkie jeansy, białą koszulkę, białe skarpetki, wysokie butki, wzięłam klucze, drobne, itp. Wyszłyśmy z domu kierując się przez mały park w stronę zabudowań rozmawiając sobie.

  Po kilku minutach drogi były już dostrzegalne sklepy. W sklepie wzięłyśmy wodę i postanowiłyśmy pójść do małego parku. Pomyślałam, że pewnie szybko po takiej ilości wody zachce mi się siusiać. Usiadłyśmy na ławce umilając sobie czas rozmową i jednocześnie popijając wodę. Czas leciał szybko i po godzinie butelki z wodą się kończyły, a my postanowiłyśmy wrócić.

  W drodze do domu postanowiłyśmy coś zjeść, więc poszłyśmy jeszcze coś kupić na wynos. Po zjedzeniu zaczęłyśmy pomału wracać do domu wspominając sobie stare czasy. Po wejściu do domu znajoma stwierdziła, że nie ma rzeczy na noc więc obiecałem jej, że coś jej pożyczę. Zauważyłam też, że jej jak i mi się już bardzo chce sikać, ale mimo to trzymałyśmy. Zaproponowałam więc herbatę.

  Usiadłyśmy przy stoliku i widząc, że jej nóżki zaczynają się lekko krzyżować rozmawialiśmy sobie o wszystkim i o niczym. Po kolejnej godzinie, gdy już bardzo mi się chciało sikać zaproponowałam pójście do łazienki. Monia twierdziła, że na razie nie trzeba, ale i tak poszła ze mną. Gdy przyszła powiedziałam jej, że mi się już bardzo chce i żeby stanęła ze mną. Po jej minie widziałam, że na razie nie wie, o co chodzi, ale stanęła tak jak ją poprosiłam. Mówiąc, że bardzo mi się chce poprosiłam żeby mnie objęła i widząc, że już nie może tak samo jak ja delikatnie mnie objęła.

  Naszykowałam sobie wcześnie papier, a ona mnie zapytała: – po co ci papier? – zobaczysz – odpowiedziałem jej dając buziaka.

  Wzięłam jej rączkę i przesuwając sobie po brzuszki poczułam delikatne drżenie. Ona oczywiście się nie opierała i pozwoliła ją kierować jednocześnie mnie całując i tuląc się do mnie. Po chwili jej rączką zaczęłam lecieć przez spodnie dotykając sobie krocza. Czułam jej delikatny dotyk, który powoduje rozkoszne drżenie zaczyna robić swoje i zaciskając mięśnie brzucha czułam jak mnie rozpala od środka. Po chwili powiedziałam, że teraz wykorzystam ten papier. Ściągnęłam spodnie i majtki robiąc majtki z papieru.

  Ona widząc to zaczęła się śmiać. Widząc jej reakcje wiedziałam, że zaraz puści. Zapytałam jej, czy nie chce się jej siku, a ona mówiła, że bardzo i że zaraz się zleje. Powiedziałam, żeby nie przestawała tego robić. Ona czując że się zaraz zleje robiła to. Ja mając na sobie majtki z papieru dość dużej grubości stojąc i krzyżując nóżki czułam, że się z sikam zaraz. Monika zaś 2 rączką zaczęła podwijać mi koszulkę i masować cycuszki. Wsadzałam jej paluszki w swoją pisie czując jak papier delikatnie robi się mokry i taki przyjemny.

  Po chwili czułam jak mięśnie brzucha i reszta mojego ciała zaczyna delikatnie drżeć i że zaraz nie wytrzymam. Monia stojąc zemną szepcze mi do ucha żebym się rozluźniła i się nie opierała dłużej. Czując to oddałam się jej całkowicie jednocześnie czując jak wpycha coraz głębiej i intensywniej swe paluszki a 2 rączka gładzi moje piersi. Po chwili czułam jak gorący potok opuszcza moje ciało jednocześnie powodując rozkoszne drżenie całego ciała, a papier szybko zrobił się mokry, przyjemny i przykleja się do mojego ciała. Potok zaczął oblewać papierowe majtusie, uda, kolana robiąc duża kałuże, a ja zaczęłam głośno jęczeć z rozkoszy i patrzyłam jak spływa po mnie wodospad. Monisia widząc to nie przestawała mnie masować, a ja poczułam jak ciepło spływa po mnie i jak deszcz z rynny polewa jej rączkę.

  Czując jej rączkę w środku doszłam jednocześnie do orgazmu. Na kafelkach gdy była dość spora kałuża powiedziałam do niej, że teraz ona. Stojąc w kałuży zaczęłam ściągać jej koszulkę na ramiączka i po chwili zaczęłam ją całować i rozbierać. Monika, czując że się zaraz zleje mnie objęła i całowała. Po ściągnięciu jej koszulki zaczęłam ściągać jej spódniczkę mini. Czułam, że zaczyna dalej mi wpychać wilgotne paluszki, zaczęłam masować, lizać i delikanie ssać jej cycuszki. Czując to zaczęła jęczeć coraz to głośniej i po chwili była tak podniecona, że jej pusia była całkowicie mokra i wilgotna, zupełnie jak jej majteczki. Czułam jak za chwilę dojdę do orgazmu i zacznę znów sikać. Jedną rączką trzymałam słodką i puszystą pierś jednocześnie ssąc a drugą rączką zaczynam delikatnie pocierać jej zmoczone już majtki. Słysząc jej słodki głos rozkoszy wiedziałam, że jej się to podoba. Patrząc na nią widziałam, że mimo to trzyma z całych końcowych sił i uśmiechając się zaciska usta i mięśnie brzucha. Mówiłam jej, żeby się rozluźniła i zlała się słodko w moją rączkę. Ona tylko rozkosznie jęknęła i widząc jak jej mięśnie brzucha drgają jak pod prądem. Wiedziałam, że długo nie wytrzyma. Słysząc jej słodkie jęczenie zaczęłam robić to intensywniej czując większą wilgoć. Klęknęłam przed nią i gdy zaczęłam przesuwać językiem po jej majtkach ona zaczęła jęczeć i krzyczeć mocniej i głośniej. To był znak, że jej się bardzo to podobało. Złapała mnie za głowę i przyciągnęła do swoich majteczek.

  Trzymając mnie za głowę i jednocześnie krzycząc i słysząc jej słodki oraz rozkoszny krzyk czułam, że już nie może a kilka sekund później usłyszałam rozkoszne

  AAAAAAAHHHHH

  wiedziałam, że dostała orgazmu. Czułam jak zaczyna puszczać mięśnie drżąc z rozkoszy. Przez majtki zaczęłam ją ssać czując rozkoszne ciepło wydobywające się z jej dziurki. Monia zaczęła sikać. Jej mocz rozlał się na kafelki pod nami, oblewając mi usta, cycuszki i resztę ciała. Po 2-3 minutach gdy Monika przestała sikać, wstałyśmy i poszłyśmy się położyć wtulając się w siebie.

  30.09.2023 20:19
 • Lazania (gość)

  Uwielbiam te serię bonda, niewiele ta część ustępuje Casino Royale. Niby osoba część, ale tak jak pozostałe części uzupełnia się z resztą. Jak najbardziej warto obejrzeć.

  30.09.2023 19:42
 • Dziennikarze donoszą, że wiceminister zdrowia Marcin Czech rekomendował firmie farmaceutycznej podniesienie ceny jednego ich leku, choć ona sama proponowała niższą kwotę. Wcześniej, latem ubiegłego roku, „Gazeta Wyborcza” ujawniła podobne praktyki w przypadku innego leku – konsekwencją tych działań było to, że do tego leku pacjenci dopłacają 235 zł, zamiast 100 zł. Czech odszedł z resortu, jako oficjalny powód podał problemy zdrowotne. (gość)

  We wrześniu 2023 roku media ujawniły, że wizy wjazdowe do Polski i strefy Schengen mogły być sprzedawane za łapówki obywatelom krajów Azji i Afryki. Dokładna skala procederu nie jest jeszcze znana, ale wątpliwości budzi co najmniej 250,000 wiz. Co gorsza, proceder wewnątrz MSZ mógł zostać ujawniony dopiero na skutek interwencji służb amerykańskich, szwedzkich i niemieckich, które alarmowały polskich śledczych. Według doniesień medialnych, w celi więzienia na Białołęce powiesił się świadek w śledztwie, w którym pojawia się wątek dotyczący polityków. Jak alarmowali dziennikarze, to była już trzecia śmierć w tej sprawie. Doniesienia sugerują, że 2 sierpnia nad ranem bokser miał popełnić samobójstwo, leżąc na własnej pryczy w areszcie na warszawskiej Białołęce. To Kostecki, według mediów, ujawnił powiązania między CBŚP a właścicielami agencji towarzyskich z Podkarpacia, w których mieli być nagrywani politycy. Według doniesień medialnych, Marszałek Kuchciński za pieniądze podatników woził samolotem dla VIPów rodzinę i znajomych. Radio ZET podaje, że chodzi o trzy loty z Warszawy do Rzeszowa, dwa powroty z Rzeszowa do Warszawy i jeden kurs na trasie Warszawa - Kraków. Za każdym razem Markowi Kuchcińskiemu towarzyszyli członkowie rodziny – w różnym zestawieniu. Na pokładzie była albo córka, albo synowie, albo żona.

  30.09.2023 14:51
 • Kinga

  Budząc się rano pomyślałam sobie, że skoro sikanie jest takie przyjemne to, czemu nie zrobić tego przez ręczniczki papierowe. Nic na sobie nie mając wstałam z łóżka włożyłam białe majtusie, szlafroczek i idąc do łazienki pomyślałam, że czemu by nie spróbować.

  Czesząc włosy, zaczęłam robić kawę. Zadzwoniłam do Moniki i zaprosiłam ją do siebie. Gdy przyszła akurat dopijałam kawkę, więc zrobiłam jeszcze jedną i zaczęłyśmy sobie gadać. Powoli czułam jak woda się zaczyna mi się zbierać w pęcherzu. Po pewnym czasie rozmowy zaproponowałam Moni by została na noc.

  Zgodziła się. Domyśliła się też, że coś planuję. Po chwili rozmowy zaproponowałam przejście się na dwór i do sklepu. Było akurat ciepło i poszłam się przebrać. Włożyłam wtedy krótkie jeansy, białą koszulkę, białe skarpetki, wysokie butki, wzięłam klucze, drobne, itp. Wyszłyśmy z domu kierując się przez mały park w stronę zabudowań rozmawiając sobie.

  Po kilku minutach drogi były już dostrzegalne sklepy. W sklepie wzięłyśmy wodę i postanowiłyśmy pójść do małego parku. Pomyślałam, że pewnie szybko po takiej ilości wody zachce mi się siusiać. Usiadłyśmy na ławce umilając sobie czas rozmową i jednocześnie popijając wodę. Czas leciał szybko i po godzinie butelki z wodą się kończyły, a my postanowiłyśmy wrócić.

  W drodze do domu postanowiłyśmy coś zjeść, więc poszłyśmy jeszcze coś kupić na wynos. Po zjedzeniu zaczęłyśmy pomału wracać do domu wspominając sobie stare czasy. Po wejściu do domu znajoma stwierdziła, że nie ma rzeczy na noc więc obiecałem jej, że coś jej pożyczę. Zauważyłam też, że jej jak i mi się już bardzo chce sikać, ale mimo to trzymałyśmy. Zaproponowałam więc herbatę.

  Usiadłyśmy przy stoliku i widząc, że jej nóżki zaczynają się lekko krzyżować rozmawialiśmy sobie o wszystkim i o niczym. Po kolejnej godzinie, gdy już bardzo mi się chciało sikać zaproponowałam pójście do łazienki. Monia twierdziła, że na razie nie trzeba, ale i tak poszła ze mną. Gdy przyszła powiedziałam jej, że mi się już bardzo chce i żeby stanęła ze mną. Po jej minie widziałam, że na razie nie wie, o co chodzi, ale stanęła tak jak ją poprosiłam. Mówiąc, że bardzo mi się chce poprosiłam żeby mnie objęła i widząc, że już nie może tak samo jak ja delikatnie mnie objęła.

  Naszykowałam sobie wcześnie papier, a ona mnie zapytała: – po co ci papier? – zobaczysz – odpowiedziałem jej dając buziaka.

  Wzięłam jej rączkę i przesuwając sobie po brzuszki poczułam delikatne drżenie. Ona oczywiście się nie opierała i pozwoliła ją kierować jednocześnie mnie całując i tuląc się do mnie. Po chwili jej rączką zaczęłam lecieć przez spodnie dotykając sobie krocza. Czułam jej delikatny dotyk, który powoduje rozkoszne drżenie zaczyna robić swoje i zaciskając mięśnie brzucha czułam jak mnie rozpala od środka. Po chwili powiedziałam, że teraz wykorzystam ten papier. Ściągnęłam spodnie i majtki robiąc majtki z papieru.

  Ona widząc to zaczęła się śmiać. Widząc jej reakcje wiedziałam, że zaraz puści. Zapytałam jej, czy nie chce się jej siku, a ona mówiła, że bardzo i że zaraz się zleje. Powiedziałam, żeby nie przestawała tego robić. Ona czując że się zaraz zleje robiła to. Ja mając na sobie majtki z papieru dość dużej grubości stojąc i krzyżując nóżki czułam, że się z sikam zaraz. Monika zaś 2 rączką zaczęła podwijać mi koszulkę i masować cycuszki. Wsadzałam jej paluszki w swoją pisie czując jak papier delikatnie robi się mokry i taki przyjemny.

  Po chwili czułam jak mięśnie brzucha i reszta mojego ciała zaczyna delikatnie drżeć i że zaraz nie wytrzymam. Monia stojąc zemną szepcze mi do ucha żebym się rozluźniła i się nie opierała dłużej. Czując to oddałam się jej całkowicie jednocześnie czując jak wpycha coraz głębiej i intensywniej swe paluszki a 2 rączka gładzi moje piersi. Po chwili czułam jak gorący potok opuszcza moje ciało jednocześnie powodując rozkoszne drżenie całego ciała, a papier szybko zrobił się mokry, przyjemny i przykleja się do mojego ciała. Potok zaczął oblewać papierowe majtusie, uda, kolana robiąc duża kałuże, a ja zaczęłam głośno jęczeć z rozkoszy i patrzyłam jak spływa po mnie wodospad. Monisia widząc to nie przestawała mnie masować, a ja poczułam jak ciepło spływa po mnie i jak deszcz z rynny polewa jej rączkę.

  Czując jej rączkę w środku doszłam jednocześnie do orgazmu. Na kafelkach gdy była dość spora kałuża powiedziałam do niej, że teraz ona. Stojąc w kałuży zaczęłam ściągać jej koszulkę na ramiączka i po chwili zaczęłam ją całować i rozbierać. Monika, czując że się zaraz zleje mnie objęła i całowała. Po ściągnięciu jej koszulki zaczęłam ściągać jej spódniczkę mini. Czułam, że zaczyna dalej mi wpychać wilgotne paluszki, zaczęłam masować, lizać i delikanie ssać jej cycuszki. Czując to zaczęła jęczeć coraz to głośniej i po chwili była tak podniecona, że jej pusia była całkowicie mokra i wilgotna, zupełnie jak jej majteczki. Czułam jak za chwilę dojdę do orgazmu i zacznę znów sikać. Jedną rączką trzymałam słodką i puszystą pierś jednocześnie ssąc a drugą rączką zaczynam delikatnie pocierać jej zmoczone już majtki. Słysząc jej słodki głos rozkoszy wiedziałam, że jej się to podoba. Patrząc na nią widziałam, że mimo to trzyma z całych końcowych sił i uśmiechając się zaciska usta i mięśnie brzucha. Mówiłam jej, żeby się rozluźniła i zlała się słodko w moją rączkę. Ona tylko rozkosznie jęknęła i widząc jak jej mięśnie brzucha drgają jak pod prądem. Wiedziałam, że długo nie wytrzyma. Słysząc jej słodkie jęczenie zaczęłam robić to intensywniej czując większą wilgoć. Klęknęłam przed nią i gdy zaczęłam przesuwać językiem po jej majtkach ona zaczęła jęczeć i krzyczeć mocniej i głośniej. To był znak, że jej się bardzo to podobało. Złapała mnie za głowę i przyciągnęła do swoich majteczek.

  Trzymając mnie za głowę i jednocześnie krzycząc i słysząc jej słodki oraz rozkoszny krzyk czułam, że już nie może a kilka sekund później usłyszałam rozkoszne

  AAAAAAAHHHHH

  wiedziałam, że dostała orgazmu. Czułam jak zaczyna puszczać mięśnie drżąc z rozkoszy. Przez majtki zaczęłam ją ssać czując rozkoszne ciepło wydobywające się z jej dziurki. Monia zaczęła sikać. Jej mocz rozlał się na kafelki pod nami, oblewając mi usta, cycuszki i resztę ciała. Po 2-3 minutach gdy Monika przestała sikać, wstałyśmy i poszłyśmy się położyć wtulając się w siebie.

  30.09.2023 00:30
 • colo (gość)

  Przeczytawszy ostatnie wpisy w tej rubryce - załamka, zgorszenie i świadectwa pomyłki jesteście w stanie wyprodukować - jesteście jak zwykły debil, który ma ochotę zostać Banksy'm wyjmując spray i paćkając komuś ścianę budynku. Nie jesteście w stanie odróżnić piękna od przeciętnej ordynarnosci, a na dodatek wybieracie to miejsce zarezerwowane dla opinii na temat filmu, i tu właśnie czytelnik może wczytać się w wielkie nic które wyprodukowaliscie - nic - na tyle was stać, - ale w tym wszystkim nie jest najbardziej odrażająca mierność i mizerność - samego wpisu, tylko sam fakt, że można być tak dennym neandertalczykiem - bo wybaczycie ale nawet najgorszego człowieka nie stać na tak ujemne przewartościowanie wewnętrznego negatywizmu - który zdecydowanie nawet nie wie co mówi i pisze a tym bardziej nie jest świadomy niczego poza najbardziej pierwotnymi instynktami - chcąc jakoś to jednym słowem podsumować - ślimak - taki zwykły ślimak ma więcej oleju w głowie niż autor/autorzy tych wpisów.

  porażka na maca i o nieskończoność poniżej minimum

  26.06.2023 01:17
 • Śmieszek, poseł eRPie. (gość)

  Rvchałbym tego bonda a na finale wyssałbym mu kuśke zachłannie. Do ostatniej kropelki.

  24.06.2023 22:03
 • haczyk (gość)

  Lubie filmy z bondem.

  24.06.2023 15:22
 • Liturgia analnej krowy (ur. 30.07.1996 zm. 28.06.2023) (gość)

  Mój synek, Maksio ma 2,5 roku i trzy miesiące temu zapadł na szpiczaka kostnego. Potrzebne są nam pieniądze. Prosimy o nawet najdrobniejsze wpłaty: 60 1140 2004 0000 3202 8110 4021 Ten dziwny nick to nick męża, który myśli o skoku z balkonu tuż po nocy świętojańskiej.

  24.06.2023 11:29
 • BENEK V.2.5 - Zamów swoją własną lepką krowę już od 4886 pl (gość)

  Benek jest jednym z Architektów. ==Biografia== W przeszłości ==Zdolności i cechy== Ten klasyczny kosmonauta z 1979 r. ma popękany hełm i odbyt oddaje mocz w usta mleczarza jak i Mastalerz i brakuje mu kutwytlenu. Twierdzi, że wyciek spermy do ust i kurqygo tlenu nie wpłynął na funkcje jego penisa i zabijanie ziewających przebijaniem zgnio mózgu. Naprawdę dobrze zna się na masturbacji arktycznej le=ti ti ti ti ti ti tam cyc ki tam tam ti ti ti ti ti ti ti ti tamtamtam ti ti I Regulamin serwisu Viaplay Dławiący ślad masturbacji Polityka prywatnościkomputerach taśmowych na karty perforowane sztanga-i-cash-2013 Sztanga i cash Wypróbuj teraz 7.4 / 10 KomedieKryminałyFajneŚmierdzisz 2013 boguugfknnj 2 godz. 4 min. od 5 lat HD HPV Trójka kulturystów na Florydzie zostaje wciągnięta w sieć wymusdzeń i porwań kupy zmajt szlachty, które nie idą zgodnie z planem. fiut mojej ababci to "Dławiący ślad masturbacji" ObsadaMark WahlbergDwa, więc jest Dłarhwiący ślad masturbacjiprzygotDławiący ślad masturbacjiDławiący ślad masturbacjiowany na sytuacje, w których trzeba będzie ich użyć, o ile kiedykolwiek do nich dojdzie. NaDławiący ślad masturbacjivbardziej kocha swój statek, zrobi jednak wszystko, aby pomóc innym Mistrzom Konstrukcji LEDławiący ślad masturbacjiGO. ==Ciekawostki== *Tylko Eegfmmet i Benek nie posiadają w oczach kakaowych spermo jagodowych moja ty wiśnio kurwa antychrysjtje hcem cie przejebacć w oczka moim kuratse,m kochanie imnaharai jebać jak obrabia ci pałe jak sreajom to czmeu ni e wychylić łechty, bo ti ti ti tam tamt atamram ram jkajl baj bon dżówik błysku charakterystycznego dla nowszych minifigeurek. ==Pojawienia=

  24.06.2023 11:25
 • Michał R. (gość)

  Zgodnie z sondażem z art. 244 plk. przeprowadzonego powszechnie na całym świecie, w którym wzięło udział ponad 31 milionów głosów. Pytanie dotyczyło rozpylenia na cały świat gazu, który w ciągu 5 lat wywoła nowotwory u znacznej populacji kóz na całym świecie, 91% ankietowanych było na tak. Kozi holokaust zmierza wielkimi krokami.

  24.06.2023 11:24
 • Craig

  Craig będący żydem nigdy nie będzie prawdziwym 007. Nie ma tego angielskiego charmu. Owszem, jest sprawnym aktorem ale takich jak on są setki jeśli nie tysiące. Film, jak wszystkie z Craigiem nadrabia tylko gwałtownym montażem, który zachwyca wszystkich z ADHD.

  02.10.2021 23:28
 • Eryk (gość)

  Marta! Marta! Zaraz leci w TVP2 o 20:05! Marta oglądaj! :)

  02.12.2018 20:04
 • ja (gość)

  przeciez leci o 20 w niedziele

  02.12.2018 17:41
 • Likuri (gość)

  Ten opis to koszmarny spoiler.

  21.04.2016 21:04
 • Minimalo (gość)

  Świetna zabawa. Naprawdę perełka :-) Szkoda, że M ginie. Fantastyczna Judi Dench

  22.11.2015 21:52
 • Martin (gość)

  No i leci w niedzielę o 20 :)

  21.11.2015 23:58
 • Marta (gość)

  Co za ciołek wymyślił puszczanie tego filmu o tak późnej porze !! o 20 powinien lecieć i to w niedzielę !!

  17.11.2015 15:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.8 Głosów: 122

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×