Terminator: Mroczne przeznaczenie

Terminator: Dark Fate, USA/Hiszpania/Węgry 2019

Nowoczesny model Terminatora, Rev-9, ma do wykonania misję zlikwidowania Dani Ramos - dziewczyny, która w przyszłości ma stanąć na czele ruchu oporu.

• Czas trwania: 113 minut, Gatunek: Film sensacyjny
  • Reżyseria: Tim Miller

Terminator: Mroczne przeznaczenie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

• Linda Hamilton jako Sarah Connor
  • Arnold Schwarzenegger jako Carl / T-800
  • Mackenzie Davis jako Grace
  • Natalia Reyes jako Dani Ramos
  • Gabriel Luna jako REV-9 / Gabriel
  • Diego Boneta jako Diego Ramos
  • Ferran Fernández jako Flacco
  • Tristán Ulloa jako Felipe Gandal

Więcej »

Twórcy

• Jaroslaw Dawidziuk Efekty specjalne
  • Rasvan Puiu Kaskader
  • David S. Goyer Scenariusz
  • Justin Rhodes Scenariusz
  • Billy Ray Scenariusz
  • James Cameron Producent
  • Edward Cheng Producent
  • Bonnie Curtis Producent

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Kontynuacja serii, którą rozpoczął kultowy "Terminator" z 1984 roku. Znowu rozpoczyna się walka o przyszłość. Nowoczesny model Terminatora, Rev-9, ma do wykonania misję zlikwidowania Dani Ramos - dziewczyny, która w przyszłości ma stanąć na czele ruchu oporu. Na pomoc w walce z maszyną zostaje przysłana Grace, kobieta mająca cybernetyczne usprawnienia. Przyszłej przywódczyni ruchu oporu pomogą też Sarah Connor i Terminator T-800.

Ponad dwadzieścia lat minęło, odkąd Sarah Connor zapobiegła Dniowi Sądu, zmieniła przyszłość i odwróciła przeznaczenie rodzaju ludzkiego. Dani Ramos (Natalia Reyes) wiedzie proste życie w Mexico City u boku swego brata (Diego Boneta) i ojca, gdy niezwykle zaawansowany i śmiertelnie niebezpieczny nowy Terminator - Rev-9 (Gabriel Luna) - wyrusza w podróż w czasie, by ją odnaleźć i zgładzić. Aby przeżyć, Dani musi połączyć siły z dwiema wojowniczkami: Grace (Mackenzie Davis), zmodyfikowanym superżołnierzem z przyszłości i zaprawioną w bojach Sarą Connor (Linda Hamilton). Podczas gdy Rev-9 bez litości niszczy wszystkich i wszystko, co stanie mu na drodze w pościgu za Dani, trójka bohaterek odkrywa, że ich ostatnią i jedyną nadzieją jest T-800 (Arnold Schwarzenegger) z przeszłości Sary.

Komentarze

Skomentuj
  • film o aktorach, którzy rękami i nogami bronią się przed przejściem na emeryturę

i to wszystko

01.04.2022 04:19
  • Czubis penis (gość)

Do top recenzent

Nie znasz się ciooto !

26.03.2022 16:27
  • top recenzent

Słaby film. Twórcy na siłę podpięli go pod serię Termiantora żeby ktokolwiek chciał to obejrzeć. A już ten "najnowszy" model terminatora w tym filmie ma parametry chyba Trabanta. Zrobili parodię Terminatora i tyle.

25.03.2022 18:23
  • Czubis penis (gość)

Super film. Polecam

25.03.2022 14:28
  • %@&#! (gość)

Dobra widziałem, w końcu się zmusiłem i do samego końca oglądałem. ...jest to kurwa CHAŁA, GNIOT nad gnioty, CHŁAM totalny. Nie marnować czasu na gówno.

17.01.2022 23:50
  • go go club

:D To chyba jakaś komedia jest ten Terminator :D Albo parodia. Nie ma nic wspólnego z poprzednimi Terminatorami poza Arnoldem w epizodzie i Lindą, która gra jakąś dziwaczkę. Oczywiście dałem 10 gwiazdek żeby inni też się nabrali :D

17.01.2022 23:43
  • Adamus (gość)

Jak tak można zpierdolić film to przecież nie mieści sie w jakim kolwiek syfie

17.01.2022 23:19
  • Adamus (gość)

Nie teraz to mnie wkurwiliscie takie jebanego gniota to nie ogladałem jak zyje co to ma być to jedna wielka chujowizna wyszła

17.01.2022 23:10
  • Prezes (gość)

Okropny film. Do pierwszych trzech czy czterech części się nie umywa. Bzdura goni bzdurę aż oczy bolą. Terminator T800 ma rodzinę! Prowadzi firmę budowlaną, jakiś szczyl mówi do niego "tato". Dziewczynka o wadze mojej nogi pierwszy raz trzyma w ręku karabin wielki jak ona sama i od razu rozwala dwa arbuzy dwoma strzałami z kilkudziesięciu metrów. Wymienianie reszty bzdur tak jak i oglądanie tego szajsu nie ma sensu. Aczkolwiek jeśli na co dzień oglądasz filmy z segalem i jesteś wyborcą PO to pewnie ci się spodoba.

17.01.2022 23:04
  • PRL (gość)

Krytyk Połaski to POkolenie idiotów ale nie pożytecznych ,robiących wodę z mózgów POgimbazie,,wykształceńców o wiedzy pierwszoklasisty za Edzia Gierka! Matury wtedy by nie zdał taki delikwent w rurkach, wydziarany z bródką, zadłużony we frankach do usranej śmierci!! Nie będący w stanie zaspokoić KOBIETY i wychować dzieci na hetero!!!!!! To samo dotyczy siks jak Spurek i całego LGBT! Film przedni tak dobry jak 2 pierwsze części .Ręka Camerona!!!! Z odnośnikami do Biblii i współczesnego bydła! A ty matole Max imbecylu swój łeb wsadź do muszli klozetowej i spuść wodę !

17.01.2022 22:43
  • ais (gość)

Sequel sequela. Siódma woda po kisielu. Reklamy są bardziej ekscytujące niż ten meksykański Terminator. Ale obejrzeć trzeba. Z przykrością :/

17.01.2022 21:39
  • kizior (gość)

Rzadki STOLEC, siemka Gimbusy, super...

17.01.2022 21:20
  • AA (gość)

Jedna z gorszych części. Sam pomysł jest dobry (mimo że to w większości po prostu po raz kolejny to samo), ale scenariusz i realizacja - niedopracowane. Część postaci rozczarowuje - Sarah Connor jest za mało dramatyczna, a zły terminator i jego cel nie zapadają w pamięć, mimo że to wokół nich kręci się akcja.

17.01.2022 19:55
  • top recenzent

Warto! Choćby po to żeby nie zobaczyć Arnloda!

17.01.2022 19:46
  • Fan (gość)

RickDiamond, nie widziałeś filmu, ale duuuużo mówisz. Dużo na temat, którego nie widziałeś. I zbyt dużo jak na mężczyznę. Nie będę dyskutował z założeniami, które sam stawiasz i sam sobie na nie odpowiadasz. Po prostu: dla mnie - FANA TERMINATORA - ta część jest nie do przyjęcia. I obejrzawszy tę część pozostaję przy swoim zdaniu. A rady zachowaj dla siebie ;-)

17.01.2022 19:19
  • RickDiamond (gość)

Errata *Fabiański czytaj ganianki , czyli Bednarski na kłopoty winien być, ale tak to już jest jak się ma dyskeksyjny laptop.

17.01.2022 18:30
  • RickDiamond (gość)

Fan, mimo wszystko ja, deklaruje, że obejrzę. Zaś dla Ciebie ☝️Fanie 👆 mam rozczarowujące wieści, bo podczas, gdy Ty dostrzegasz w tym filmie feminizm, to wiedz, iż męski nagi tors z odsłoniętymi pośladkami aktorów lat 90 XX wieku ( np. Arenie, Sylwester ) był ukłonem w stronę męskiego homoseksualizmu ( który od strony kulturalnej My w Polsce dopiero dziś doświadczamy w drugiej dekadzie XXI wieku) Poza tym, co z Ciebie za fan fantastyki naukowej skoro psioczysz na minę aktora i sposób Fabiański złych za dobrymi. Podczas, gdy w tym obrazie, kolejnej serii Terminatora odniesienia fascynacją nauki przyszłej dotyczą się właśnie tej histerycznej babeczki, a ściślej fantastyki protez po wypadkowych ( tu muszę przyznać, że nie oglądałem filmu więc nie sprecyzuję, ale tu winien szukać tropów dla gatunku fan s-f ) I na koniec do rzeszy tobie Fan myślących, może czas odstawić myszkowanie po internecie i zobaczyć jak mało daje się od siebie światu, bo wy już marudzicie na całkiem ładny obraz, efekty specjalne i show jakiego od rodzimej kinomatografi długo nie posmakujecie.

17.01.2022 18:24
  • Fan (gość)

To jest Feminator a nie Terminator. Ten film to nieporozumienie. Stado bab się tam kłóci albo odwala histeryczne sceny, Rev-9 ma groźne spojrzenie psa Pluto, a Arnie to pogodzony z losem dziadzio o aparycji dobrego, cierpliwego wujka. Naprawdę nie polecam.

17.01.2022 18:03
  • Max (gość)

PRL- proponuje Ci duży rozpęd i walnij głową w ścianę,

17.01.2022 17:57
  • PRL (gość)

Niejaki krytyk Krzysztof Połaski dał w recenzji 4/10..nie zostawił suchej nitki na sequelu...Obejrzymy i zobaczymy i się wypowiemy czy Połaski to recenzent czy kolejny mem po wielkich recenzentach kina jak w PRL Kałżyński,Jackowski i współcześnie Gej Raczek,Kot!

17.01.2022 11:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 3

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.