W blasku nocy

Midnight Sun, USA 2018

17-letnia Katie cierpi na rzadką chorobę genetyczną, która sprawia, że nie może wychodzić na słońce. Pewnego wieczoru poznaje przystojnego nastolatka z sąsiedztwa, Charliego.

• Czas trwania: 88 minut, Gatunek: Dramat obyczajowy
  • Reżyseria: Scott Speer

W blasku nocy w telewizji

ZwińRozwiń
  • Powtórka

Wtorek 05.07.2022 00:20

TVP 1

• HIT Dnia

Niedziela 03.07.2022 21:15

TVP 1

• Powtórka

Wtorek 05.04.2022 02:05

TVP 1

• HIT Dnia

Niedziela 03.04.2022 22:15

TVP 1

• Poniedziałek 23.12.2019 13:30

CANAL+ Film

• Sobota 14.12.2019 09:25

CANAL+1

• Sobota 14.12.2019 08:25

CANAL+

• Niedziela 24.11.2019 12:40

CANAL+ Film

• Sobota 16.11.2019 10:45

CANAL+1

• Sobota 16.11.2019 09:45

CANAL+

• Sobota 02.11.2019 18:25

CANAL+ Film

• Piątek 13.09.2019 14:50

CANAL+1

Multimedia

Obsada

• Bella Thorne jako Katie Price
  • Patrick Schwarzenegger jako Charlie Reed
  • Rob Riggle jako Jack Price
  • Quinn Shephard jako Morgan
  • Ken Tremblett jako Mark Reed
  • Jenn Griffin jako Barb Reed
  • Suleka Mathew jako dr Paula Fleming
  • Nicholas Coombe jako Garver

Więcej »

Twórcy

• Ryan Collins Dźwięk
  • May Guimarães Dźwięk
  • Nolan McNaughton Dźwięk
  • Shawn Miller Dźwięk
  • Millar Montgomery Dźwięk
  • Eric Kirsten Scenariusz
  • John Portnoy Kierownik produkcji
  • Mandy Spencer-Phillips Kierownik produkcji

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

17-letnia Katie cierpi na rzadką chorobę genetyczną, która sprawia, że nawet najsłabszy promień słońca może jej poważnie zaszkodzić. Dziewczyna za dnia przebywa wyłącznie w domu, odizolowana od świata. Towarzystwa dotrzymuje jej ojciec. Tylko w nocy Katie wychodzi na zewnątrz. Od pewnego czasu nastolatka obserwuje przez okno przystojnego chłopaka z sąsiedztwa. Marzy o tym, by kiedyś go poznać. Pewnego wieczoru jej życzenie się spełnia w wyniku zbiegu okoliczności. Dziewczyna pragnie zachować chorobę w tajemnicy.

Podstawą scenariusza filmu stała się powieść brytyjskiej dramatopisarki Trish Cook. Wzruszająca historia 17 - letniej Katie, która od dzieciństwa cierpi na rzadką chorobę genetyczną. Musi całkowicie unikać promieni słonecznych, które stanowią dla niej śmiertelne zagrożenie. Dziewczyna przebywa całe dnie w domu, kryjąc się za specjalnymi zasłonami, a jej jedynym towarzyszem niedoli jest opiekujący się nią ojciec. Na zewnątrz Katie może wyjść jedynie pod zmroku. Nastolatka od dawna ukradkiem obserwuje przez okno przystojnego chłopaka z sąsiedztwa, wierząc, że kiedyś się spotkają. Pod osłoną nocy dziewczyna zwykle gra na ulicy na gitarze i oto pewnegorazu pojawia się obok niej Charlie. Jest zauroczony jej muzyką. Od tej pory życie Katie się zmienia, nareszcie czuje się szczęśliwa. Chciałaby zatrzymać czas, marzy, by chwile spędzone z chłopakiemtrwały wiecznie. Postanawia więc jak najdłużej ukrywać swoją chorobę. (MIDNIGHT SUN)Melodramat, USA 2018Reżyseria: Scott SpeerScenariusz: Aktorzy: Bella Thorne, Patrick Schwarzenegger, Rob Riggle, Quinn Shephard, Ken Tremblett, Jenn Griffin, Nicholas Coombe

Komentarze

Skomentuj
  • Czubbis penis (gość)

Lubię jak córka ubiera rajstopy i spódniczkę.Staje mi wtedy członek. Całuje córce piersi i brzuszek. Staje mi wtedy mocno członek i uprawiamy seks. Jest mi wtedy dobrze. Kupuję córce ubrania.

04.07.2022 14:17
  • B.M (gość)

Czy ludzie naprawdę mają tak zryte berety? Sądząc po tych durnych komentarzach tak właśnie jest. XXI wiek a niektórzy nadal nie wyszli z jaskiń. Ogarnij się jeden z drugim zanim tępota przejdzie na potomstwo.

03.07.2022 21:18
  • Marek (gość)

do nabity w 1989. Jednym wszystko kojarzy sie z wodką, innym z seksem. Tobie z polityką. Współczuje natręctw psychicznych

03.07.2022 20:49
  • ***** ** (gość)

Do Czubis penis - jesteś mocno zryty i POwalony.

03.07.2022 20:19
  • Malgorzata (gość)

Stuknij się w głowie człowieku co ty wypisujesz

03.07.2022 19:56
  • Czubis penis (gość)

Obejrzałem dziś ten film w łóżku z moją córką. Płakałem na tym filmie. Bardzo wciągający film i smutny. Ja z moją córką od czasu do czasu uprawiamy seks.😙

03.04.2022 23:43
  • Czubis penis (gość)

Do nabity w 1989 r.

Jesteś idiotą

03.04.2022 23:42
  • nabity w 1989 r.

Film przedstawia nieszczęśliwą historię typowej sympatyczki platformy. Boi się wyjść w dzień z domu żeby ludzie na nią nie pluli i nie wyzywali od najgorszych. Niestety nic nie może na to poradzić bo łatka sympatyczki zdrajców Polski wlecze się przez całe życie.

03.04.2022 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 6.3 Głosów: 3

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.