Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street, USA 2013

W 1989 r. Jordan Belfort zakłada firmę Stratton Oakmont, która zaczyna przynosić ogromne zyski. Sukces daje mu władzę i poczucie bezkarności. Po jakimś czasie Jordan zaczyna popełniać błędy.

 • Czas trwania: 180 minut, Gatunek: Film biograficzny
 • Reżyseria: Martin Scorsese

9

Ocena redakcji

Film trwa bite 3 godziny, ale niech nikogo to nie przeraża – ani jedna z tych minut nie jest stracona. Akcja pędzi do przodu na łeb, na szyję, a dialogi skrzą się dowcipem.

Wilk z Wall Street w telewizji

ZwińRozwiń
 • Powtórka

  Niedziela 14.08.2022 20:00

  Stopklatka

 • HIT Dnia

  Piątek 12.08.2022 22:20

  Stopklatka

 • Powtórka

  Piątek 05.08.2022 23:00

  Kino TV

 • Czwartek 04.08.2022 00:50

  Kino TV

 • Powtórka

  Poniedziałek 27.06.2022 20:00

  Stopklatka

 • Powtórka

  Niedziela 26.06.2022 00:00

  Kino TV

 • Sobota 25.06.2022 22:00

  Stopklatka

 • Czwartek 23.06.2022 23:05

  Kino TV

 • HIT Dnia

  Poniedziałek 16.05.2022 21:50

  Stopklatka

 • HIT Dnia

  Sobota 14.05.2022 20:00

  Stopklatka

 • Powtórka

  Niedziela 17.04.2022 00:05

  Kino TV

 • Powtórka

  Czwartek 14.04.2022 22:55

  Kino TV

Multimedia

Obsada

 • Leonardo DiCaprio jako Jordan Belfort
 • Jonah Hill jako Donnie Azoff
 • Margot Robbie jako Naomi Lapaglia
 • Matthew McConaughey jako Mark Hanna
 • Kyle Chandler jako Patrick Denham
 • Rob Reiner jako Max Belfort
 • Jon Favreau jako Manny Riskin
 • Jon Bernthal jako Brad

Więcej »

Twórcy

 • Julie A. Bloom Drugi reżyser
 • Scott Bowers Drugi reżyser
 • David Fischer Drugi reżyser
 • Don H. Julien Drugi reżyser
 • Scott Koche Drugi reżyser
 • Robert Legato Drugi reżyser
 • Jeremy Marks Drugi reżyser
 • Josh Muzaffer Drugi reżyser

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Jordan Belfort zaczyna karierę w 1987 r., gdy akcje na Wall Street lecą w dół, a firmy maklerskie zwalniają ludzi. Po pewnym czasie spędzonym na bezrobociu w 1989 r. zakłada firmę Stratton Oakmont, która wkrótce zaczyna przynosić ogromne zyski. Sukces daje Belfortowi władzę i poczucie bezkarności. Jordan korumpuje, nagina prawo, dokonuje malwersacji. Ma pieniądze, kobiety, piękną żonę, córkę i wielkie grono znajomych. Każdego dnia zażywa mieszkanki z metakwalonów, kokainy i morfiny. Ma wszystko, oprócz umiaru. W końcu zaczyna popełniać błędy.

"Finansowy półświatek w reżyserii jednego z najlepszych reżyserów kina, w wykonaniu utalentowanego i charyzmatycznego Leonardo DiCaprio - to istna rewelacja! Polecam. "

Long Island. Finansista Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) zdobywa dobrą pracę, szybko odnosi sukces i staje się bogaty. Poznaje Donniego Azoffa (Jonah Hill), z którym zakłada wspólny biznes. Agent FBI, Patrick Denham (Kyle Chandler), bacznie ich obserwuje. Jordan nawiązuje romans z Naomi (Margot Robbie), bierze z nią ślub i zostaje ojcem jej dzieci. Wszystko układa się świetnie, a interesy prowadzone na granicy prawa przynoszą mnóstwo profitów. Mężczyzna korumpuje bankowych urzędników, niejednokrotnie dopuszcza się też przestępstw podatkowych. Rozrzutne życie, uzależnienie od narkotyków i słabość do pięknych kobiet sprawiają, że biznesmen zaczyna popełniać coraz więcej błędów.

Recenzje

Komentarze

Skomentuj
 • Dong (gość)

  Film prawdziwy na opartej na faktach historii! A nie jakiś erotyk! nie pasi to wypierdalaj z eteru biskupie pedofilu!

  12.08.2022 14:08
 • Czy to erotyk/PH? (gość)

  Ja się nie dziwię ocenzurowaniu tego filmu. Połowa produkcji to gołe baby z jednej strony nawet przyjemne, no ale żeby w filmie który nie jest erotykiem czy pornolem tyle tego było. WTF? Jeszcze produkcja oscarowa, wykonana przez wg niektórych mistrza kina pana Scorcese i DiCaprio, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Myślałem, że będzie tu coś co ma przesłanie i pokaże coś czego można też dla własnego życia wnieść, a nie bluźnierstwa.

  26.06.2022 22:40
 • Władimir Putin (gość)

  jeśli ten film leci przed godz. 22 to szkoda czasu - będzie wykastrowany z "nieprzyzwoitych" scen

  14.05.2022 17:11
 • DDR (gość)

  A ten poniżej to mem , robochłop czy putinowska wsuwka !? Może w Tworkach wiedzą!? Pewnie nie ..że ktoś im uciekł...

  14.05.2022 11:16
 • Embed "4d96049c-7102-1ee7-d728-aa3eaab7567f,a2e04c68-cb29-cd29-18b8-d36ecebaa2f3,embed.html" does not exist (#404) (gość)

  Chase poszedł do garażu i stwierdził, że jego śmieci są szare i śmierdzące। व्यावहारिक प्रयोगहरू (WTTFCVHDC) soczewica Ani kierowca, ani pasażer najwyższego wyścigu। A Chase wstał, żeby wykonać dobrą robotę, ale widział dziewczyny uprawiające seks z wydawcami। W przeciwieństwie do bazy agentów। Pinfarno i „***** ubieranki »गोवरियाट। Te dziewczyny zamieniają się w zepsute striptizerki, a raczej „kurwy”। „अर्टुर सेडेलाल पौज़ु”। ? " Wyścig na „alkoholowym” psie służbie मा।

  - Słuchaj, Tapasyapadonat mówi, że walka o alkohol to zabawny, śmieszny żart, a kanatul। .Połó samochód prostytutek w najbliższej piwiarni। weź klucze i przejdź do "Mój homo ? Twoje imię jest pijane। Wszystkie wycieki i oddawanie moczu przez agencje są złymi zakłóceniami światła। Gratulacje !!!!

  Młodsza siostra była jedynym nieoczekiwanym sposobem na poświęcenie। Hag wie, że on też jest gejem, ale „Homo”। oznacza lata samotności। Być „w domu” i postawić sobie nowy cel w życiu – niebieski megafon Granica Było trzymane Wspaniały !! Bakudi Humoski zaczął ćwiczyć bhudu i postanowił wstąpić do wojska… przynajmniej Pinafarnaka to nie połowa! ... ten Pierwszy… सारेल सेस्स został zwolniony po przeprosinach, ale Aina „Monolog”

  Czy był pochłonięty pogonią, czy był ostatnim... - Czy pies go nie ugryzł?

  - ***** ***** ... Czyli seks ... Tak, masz rację, jem, czy mogę coś znaleźć?

  „Ścigaj… ale zabij M. Asare albo bądź absolutny”,

  - Hojny,

  Chesako Kress bardzo interesuje się drugą osobą, nie mówiąc już o... , Przedmiot -

  egzekucja szejka… który ze wstydu uciekł z podziemi। Niesamowita sól, moja cudowna nowość... to znaczy... mam na myśli bzdury! Posyp Cesal Durian ekskrementami i perfumami। Teraz wszyscy rozumieją! "Pieszek र Mieszek" मा लेखिएको छ।

  - „Mój klon ssał ten pomysł”, powiedział Chase i wyszedł z pokoju।

  Chase wziął książkę i powiedział: „Myślę, że to będzie dobry show analny!” Niestety „problem” okazał się bardzo drobny। Przeżyło dziesięć kilogramów obornika, 55 martwych much i tylko jeden obornik। Chase włożył torbę na zepsuty komputer, potem zabrał kilka czaszek i cały zapas ze spiżarni।

  „Chłopcze, pracuję dla ciebie”, powiedział Charge।

  „Dobrze, ale namawiam, żebyś nie nazywała mnie Dickiem, bo jesteś starym dupkiem!

  »Twoja praca, zadzwonił do mnie przez internet, żeby przelecieć mojego fiuta... ach! ...

  - Sam SE Raj, obrazili cię!

  - Zapłacę ci pięćset dolarów, jeśli zabijesz tego pedała - PythonJebix113: XD IN INTERN!

  - Cholera - Chase śmieje się i wpada w złość - Jesteś starym dziadkiem, pedałem i zboczeńcem!

  Chase ścisnął dziś wieczorem kolejny tyłek। tylko dwa dni, szachy to tylko zbieg okoliczności Powrót Postanowiłem udać się do Mo Gill i zapytać, czy ma jakiś młynek odblokowujący e Scanar Scanner - Ale dodał, że jeśli nie wie, jak trudno jest zrobić lek taki jak meldicoccus। Następnie Charge zabrał Chase'a na 17 piętro agencji।

  „Głosuj где моя matь”. Zapytać się:

  – Umieścić twoją matkę w agencji?

  „” Zajmuje dużo miejsca।

  w oczach Chase pojawił się wielki słoń।

  - Nie, on jest moim ojcem, moja matka zmarła, myliłem się।

  चार्ज więc zszedł na dół z niesamowitym pościgiem, gdzie usłyszał dziwne dźwięki। W błocie leżał duży nosorożec। „Ona jest moją matką”, powiedział Charga। „Chodź, skacz, poznaj moją mamę”।

  Chase siedział całą noc z zakurzonym nosorożcem Ale nie zrezygnuję z tych bzdur अरखि-पेटुख, pomyślał Chase।

  ग्लावा 3. W Tajnej Służbie Socora, Skuns pinferno।

  To za dużo ...

  ... Smród Pinfarno, tajnej bazy Sokotry, kryje przed tym psychiatrą wiele tajemnic, dopracowanych। Ekscentryczny detektyw Syfilis idzie na górę po pięćdziesięcioletnie pudełko z odchodami Ugdy। Unikalne pinfarno Siada na krześle i myśli, co zrobić ze swoim idolem Hannibalem Lecterem। सतुपिला नयाँ Nowe, bo stare miało dodawać energii do uderzenia। Ale ona NE się poddała। ON BUD jest super psychopata pod słońcem, ale też będzie miał świetnego penisa, ale co może zrobić, żeby ten ***** penis rósł. Następny *****! Powinno też być Mnóstwo szpiegów, twardzieli, pieprzonych drani, naturalnych nagich dziewczyn (nie bez serca. Chłopiec z plamami na oczach i piecykiem, potem coś poszło nie tak। Jakiś kutas z twojego tyłka! Szpieg o pseudonimie Złoty Kogut ze złotymi włosami łonowymi i szeroko otwartymi oczami odbytu patrzył na syfilis (dupvukit) z tylnego rzędu ... Pinfarno usiadł na krześle z nożem i przemówił: „Proszę was, moi głupcy, abyście zbudowali wielki pomnik zboczeńcom i szydercom. Każdy agent (w tym prostytutki), który robi kozy z dużymi genitaliami i dużym penisem ... to jest ... Niebo ich zabije i zabije. Który Kutakubel jest wolontariuszem? " - Ktokolwiek? - powiedział gniewnie Pinfarno. Jest zepsuty, a przy okazji, kretyn podpalił twój faks!

  - Tak rysujemy najlepszy rok *****! To myślenie robi to, czego chcę, chcę bzdury *** * *. Każdy but będzie napisany na kartach wyciętych z widelca, które oprawią mój tyłek. Pytanie brzmi, po prostu zjedz gałki oczne? Gdzie mam iść... bzdury... coś?! ... a może schować się poza zasięgiem wzroku? Po głosowaniu

  - Wybrałem kartę. Jebus Michałem Roku

  - Zdradziłeś mnie, zraniłeś mnie!

  - Zapomniałeś przedrostka "kuta" i zostaniesz ukarany. Czy wiesz, jak wygląda Twoja garderoba? ...

  „Panie, to jest… proszę o słodycz!”

  - Użyłeś przedrostka "fałszywa" przed moim imieniem, więc wyskoczyła Twoja pierwsza fałszywa elektryczna toaleta.

  - Nie, a drugi !?

  - Nadal będzie bardzo zły. Twoje myśli będą krzywoliniowe, będziesz ssać mojego fiuta i pluć na niego dużą ilością spermy. Kupujemy od niego.

  - Nie! Ja nie *****! Moim priorytetem jest teraz śmierć!

  Zdarzyło się pierwsza propozycja kila co minutę później. Najpierw Pinfarno wepchnął zwitek papieru do DupVukitu i zablokował deskę sedesową. Im bardziej DupVukit chciał się pieprzyć, tym bardziej nie mógł tego zrobić z powodu energii i bólu osła. To było cztery godziny po klątwie osioł go spalił, wypadł z toalety, paproć wczołgała się w jego rękę i zaczęła lizać jego rękę. Brudne buty

  - przyjechał wczoraj, ale jak chcesz... werdyktu nie zastępuje.

  Wiadro wrzącej spermy wrzuciło dwie dupy do płonącego tyłka płaczącego dupka.

  - To też nie działa. - powiedział szorstko, ale sarkastycznie Pinfarno.

  W stawie w Kurviorin.

  Pinfarno utopił DupVukita, a impreza poniosła porażkę lub popełniła samobójstwo? Nie wiedziałem, ale wiedziałem, że to musi się stać ... Z każdym pluciem zapewniał wszystkich, że nie jest draniem.

  „Widziałeś, że energia mojego psa nie świeci jak prostytutki”. Twoim trzecim hitem Jebinox będzie przejażdżka bryczką zaprzężoną w konie rozmiar twojego penisa i zdobądź go.

  - Przewoźniku, proszę!

  - Tym razem jest mi smutno, bo ten temat też jest dla mnie ważny. — powiedział Pinfarno, potrząsając spodniami. Zassałem garnek, wpadłem w złość Próbowała i znalazła najlepsze domowe produkty.

  Sztabka złota znalazła Dupwikita pakującego swoje ubrania, a teraz wybierał się w podróż z Dexterem i zapytał, czy może coś z tym zrobić. Wymaż to wspomnienie i powiedz mu, że zawsze mogę się nim przejmować. Złoty pręcik sprawił, że Kutakarmelkov oddał mocz i wylał gęsty płyn na głowę Dupukita. Profesor T-Jeb planuje zrobić sernik ze szpinakiem i groszkiem, który przyniesie korzyści zdrowotne biegunce!

  - Dupvuokit, *****! Profesor T-Jeb krzyknął i dodał: „Nie możesz w to uwierzyć, obiecuję !!!!” Przestaliśmy ruszać w drogę Bezpośrednie informacje od agencji w Alpach Sraki.

  Profesor T-Pocket podszedł do ekranu i pokazał fotografie widziane z góry. Potworny budynek rozmiar penisa z lotu ptaka. Pinfarno był zdenerwowany i przez kilka minut śmiał się jak głupi robot. Potem wyjął dwa, otworzył zęby, wetknął je w nos i uszy, w końcu zdjął krem ​​z oczu i nałożył je ponownie.

  - Przepraszam, mogę cię zabić? — zapytał Dupvuok. Zrobiłeś to na grafice komputerowej.

  - Zabiję !!!! Pinfarno to zrobił.

  „Dobrze, przejdźmy do szczegółów”, powiedział T-Jeb. - Proszę, nie zabijaj mnie. Tak wygląda ich podstawa, tyle że ma inny kolor. Wiem gdzie to jest!

  „Zabiję cię w mgnieniu oka, pierdolony klaunie!” Jesz swojego penisa poza zasięgiem wzroku! *****! Nie żartuj ze mnie. " Następnie uderzył Ti-Jeba w twarz i kopnął go tak mocno, że uniósł głowę do toalety. To było tak ***** ... mam na myśli tę cholerną scenę! Pinfarno T-Jeba wyjęto z szafy, usunięto resztki twarzy z podłogi, zabrano mu unikalny sprzęt i przeszedł niezwykle absurdalną operację plastyczną. Dodał, że od teraz będzie się nazywał Trollfucker...

  Gdy szedłeś korytarzem, spod skóry Pinferna pojawiły się owady. Sześć lakhów osiemset dwadzieścia dwa. Pinfarno, Musiałem to włożyć do garnka. Podniósł puszkę i umieścił ją pod siedzeniem trolla.

  - AAA !!! KUUURVVAAA !!!!! ... krzyknął Trollfucker.

  - Wierzę, że moc tego wachlarza tkwi w pochwie. „Ale używanie mocy moich jąder byłoby samobójcze” — powiedział Dupukit.

  Dwie godziny później w biurze Pinferno.

  Michael Dupwick przyszedł pokazać plan napisany na papierze toaletowym. powiedział ze łzami w oczach. Pinfarno chwycił Dupukita za pośladki i wypchnął przez okno.

  - Chodź *****! Dupvukit krzyknął: „Dziadek mnie odbiera, bo nie mogę być sam!” ...

  "Czułam to samo.

  - Jeśli twój plan nie działa, najlepiej mieć plan awaryjny. Więc zrobiłem coś ekstra.

  Pinfarno bada aparat penisa i zabija szpiega srebrnym stalowym pudełkiem w kształcie ołówka. Ogląda tylko porno. Potem Dupvukit poszedł na czwarte piętro i wszedł tajny kod dawnego biura Pinfarno seniora, aby zdobyć dla niego książki, po czym przyszedł Pinfarno, ponieważ spojrzał w kamerę i zapytał Dupuquita, skąd zna hasło. A on odpowiedział, że lubi jeść pomarańcze. Ale niestety PIN musiał zachować… nie kontynuujmy. Potem poszedł do toalety, aby zrobić swojego ptaka z brązu. W tym samym czasie profesor T-Jeb był zły, że Bidet nie pracuje w swoim gabinecie i że kabel jest podsłuchiwany. Powiedział, że zamierza je wycisnąć ... Dupvok Trzymał tam swoją torebkę. Wydaje magazyn „Seks na wyciągnięcie ręki”. Zdjął spodnie i wyjął aparat. Poruszał palcami i nadgarstkami przez długi czas, potem powtarzał te ruchy na swojej mechanicznej mosznie, po czym wspinał się coraz wyżej.

  - Dupvuokit, co robisz? - powiedział gniewnie Pinfarno.

  - To jeszcze nie koniec.

  - Nie wiem dlaczego. Wczoraj ...

  - Czy mogę cię chronić?

  - Za bzdury?

  - Masz zaburzenia erekcji.

  - Skąd wiesz ?! Pieprz mnie, pieprz mnie, pieprz mnie ***** ***** ***** ***** ***** mnie ...

  - Odpowiedź jest prosta, jeśli przeczytam twoje pamiętniki?

  - Ty! Liwia bez ciebie zbezcześci moje berło, a potem cię wykastrujemy!

  - Nieeeeeeeeeeeeeoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo *****! Szczerze żartuję, pokaż mi swoją urodę, podróbkę, dam to.

  Chodź, Dupukit, wkroczył żądny przygód troll

  , sssssssssssssssssssssssssssssss

  .

  "Profesorze, gdzie chcesz się pieprzyć tym razem?" zapytał Dupukit

  - Dla twojego kolibra.

  - Wyjdź, przyjacielu.

  - Przynajmniej,

  Wyjmę pinfern… „Gdybym cię teraz wyciągnęła…” Pinfarno westchnął.

  - To był żart. Dlaczego na dłoni elastycznych majtek nadrukowany był złoty kogut koguta?

  - Bo chłopak pompuje siarę!

  - Tak! I czyta popiellek porno!

  - Włosy łonowe lśnią...

  - Masz belkę lub harkę?

  - Odbytnica, proszę.

  Obserwując gorącą rozmowę Tologenicus i Pinfern, zapisał ją i pokazał pozostałym. Dix.

  - Jesteś szalony! Schrzaniłeś sprawę, żeby przeprosić! Zabijemy cię !!! - Proszę o złotą nagrodę.

  - Jak ssiesz moje jajko?

  - Przesadziłeś!

  Golden Prt narysował bardzo niezgrabny obraz pośladków Dupuquita nożem, a następnie wszystkie jego punkty są wypalone.

  „Nikt w to nie wierzył, Johnny”, Dupwikit powiedział wczoraj do swojego mechanicznego seksu, „Wiem… to nie twoja wina, ale zadbaj o wymiary Oneball i Twoball. Osądź tych małych myślicieli.

  - Dziękuję, osiołku. Porozmawiam o tym wkrótce.

  - Dziękuję Johnny, zawsze jądra, to znaczy mogę być Uzależniony od ciebie

  - Uruguburugu-kurvururiram-okurvaakurvi-ohujo-już-pudełko!

  "Wspaniała piosenka, zaśpiewaj mi coś do snu!"

  - A ty mną wstrząsasz!

  13.05.2022 12:17
 • 14.05 Stopklatka 20:00 (gość)

  Szykuje się niezła cenzurka ;D

  09.05.2022 15:15
 • kocham laskki (gość)

  pamietam jak kiedys po imprezie ogarnalem laske i sie pytam o ten film. ta mowi ze widziala ale za bardzo wulgarny. godzine puzniej miala moje pento w ustach a ja dopychalem jej leb az sie krztusila tak fajnie podniecajaco. pamietam ten wzrok podniesiony w gore ajjjj. obrocilem ja na pieska zajebalem klapsa w dupsko i mowie a teraz bede wilkiem i posypalem sobie kreske tu gdzie zdziry maja tatuaze. stala taka wypieta grzeczna i przyjmowala wszystko co robilem. palce w cipe 1,2,3,4 zero protestow. zlapalem usta na hak i pouzywalem sobie na jej tylku sporo. heheh smieje sie do dzis ze zeszmacilem ja bez oporow ale film "zbyt wulgarny"

  26.03.2022 21:35
 • E. Gierek (gość)

  Film genialny! Czysta rozrywka! 10/10 ! Za to u nas te kurwy PO-Pisie dalej nie zalegalizowały maryhy bo jakiś pierdolony pedofil biskup ma wpływy u narciarza idioty spod żyrandola w pałacu! Za to ryży zdrajca oszust i złodziej, ..wytrzeszcz sepleniący w skietach i klapkach Kubota ,wciąż pluje jadem! A ten debil z komentarzem poniżej to jakaś kurwa Olginowska z farmy Putinowskieiego botoxa!!

  11.02.2022 16:47
 • TrolPO2050zWallStreet (gość)

  Trolek PO wersja 2050: @WilczekzWallStreet kumbinuje i orze jak może te 50 gr za komentarz - przekaz: "Woronicza=cenzura", he he. Ciekawe, czy wie, że z Niemiec miałby więcej za to samo?

  Farma troli z Wrocławia dorabia sobie także tutaj. Bardzo chciwe publicznych "piniędzy" ekipy z PO,2050,PSL,SLD,itp. sypią im groszem coraz intensywniej.

  Obecne wyniki gospodarcze PiS mówią same za siebie, albo ustami GUS, NIK, Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, a nawet ustami Komisji Europejskiej, więc złodziejskie ekipy muszą sobie jakoś inaczej radzić.

  Jak? Wpisz w wyszukiwarkę hasła:

  "proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci"    (w linku zawierającym "41923" z komentarzy pod artykułem wynika, że najlepsze stawki za komentarz są w Niemczech - po 5 ojro)

  PO/2050:

  "tajna-instrukcja-po-przejac-internet"

  "czysciciele-internetu-manipulacje-w-sieci"

  "trolling-w-sieci-chleb-powszedni-platformy-od-ponad-dekady"

  Część tutejszych komentarzy jest robiona metodami opisanymi w powyższych źródłach. Niekiedy trole robią seryjne naloty chórem w tym samym czasie z takim samym tematem propagandowym (numerek na "wszyscy tak mówią"), widać to po datach i godzinach ich komentarzy.

  29.03.2021 03:22
 • WilczekzWallStreet (gość)

  Wilczek z Woronicza..... istotą tego filmu jest jego absurdalny humor, wulgarność, seks i dragi wypływające z ekranu TV. Polsat to filmowe arcyddzieło wykastrował. Dno.

  29.03.2021 00:02
 • stopcenzurzewTV (gość)

  No i znowu cenzura :-) A jak Linda, Pazura czy inny sypie "k....i" w TV to jest spoko LOL Czy ktoś na serio sądzi że młodzież nie zna znaczenia "f-word" i deprawuje je widok nagich pośladków i biustu? W Love Island są co 5 sekund i nikt ich nie wycina. Dramat. Tv Polsat Episkopat :) :) :)

  28.03.2021 23:54
 • realista (gość)

  Oj, sory, @zmasakrowany, nie załapałem od razu: 50 groszy ci wpadło. Ciekawe tylko, czyimi pieniędzmi takim jak ty płacą...

  Wpisz w wyszukiwarkę:

  "41923-proceder-werbowania-agentow-trolli-w-sieci"

  Z komentarzy pod artykułem wynika, że najlepsze stawki za komentarz są w Niemczech...

  28.03.2021 23:34
 • realista (gość)

  @"zmasakrowany", Polsat to "pobożny Kaczystan"? Już po słownictwie widać, że nie jesteś zmasakrowany, tylko totalnie odmóżdżony przez TWN.

  Twój mózgojadek zdechł z głodu, szkoda go...

  28.03.2021 23:30
 • realista (gość)

  @"real story", rodzice wiedzą, że pisujesz komentarze w internetach?

  28.03.2021 23:28
 • Władimir Putin (gość)

  spoko film, akurat tym razem nie narzekam bo piękna Margot Robbie dodaje blasku, no i dużo soczystego języka w wersji niewykastrowanej.

  28.03.2021 23:08
 • real story (gość)

  film byl inspiracja dla nas na jednej z imprez. po wstepnej libacji kazalismy dziewczynom odtworzyc slynna scene z poczatku filmu. powiem wam ze cudownie sie wciaga kreske z posladkow. i ten klaps mmm miodzio. najlepsza opcją jest fakt ze udalo sie pozniej przezyc pierwszy trojkat. laska poszla bez oporow. kobiety zrobia wszystko. wystarczy prosic a nie czaic sie z kwiatami.

  28.03.2021 18:58
 • Jeśli nie chcecie mieć cenzury to się ogląda kiedy puszczają w nocy o 23 . Wersja o 20 wiadomo że jest cenzurowana. (gość)

  Jeśli nie chcecie mieć cenzury to się ogląda kiedy puszczają w nocy o 23 . Wersja o 20 wiadomo że jest cenzurowana.

  23.10.2020 04:39
 • ASD (gość)

  Tytuł powinien brzmieć żyd z Wall Street. Orżnął ludzi wiedzie spokojne życie.

  21.11.2018 21:41
 • maiami (gość)

  matko i córko. kto nie przeżył tego samego nie zrozumie tego filmu. jak wachac koks to tylko z wypietych lasek. potem one robia to samo ale sypia sciezki ok 14 cm. szampan sciekajacy po ich cipkach i tequila zagryzana cytryną z sutków. kto nie przezył zmarnowal zycie.

  20.11.2018 18:44
 • yoko (gość)

  Ale za to reklamy będą w całości, bez cenzury! :D

  19.11.2018 10:16
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: 7.8 Głosów: 32

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×