Złodziejski kodeks

Thick as Thieves, USA/Niemcy 2009

Doświadczony złodziej Ripley potrzebuje pomocy, by zrealizować ostatni skok. Angażuje Gabriela Martina, młodego złodzieja, który brak doświadczenia nadrabia brawurą i pewnością siebie.

  • Czas trwania: 99 minut, Gatunek: Film sensacyjny
  • Reżyseria: Mimi Leder

Złodziejski kodeks w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

  • Morgan Freeman jako Keith Ripley
  • Antonio Banderas jako Gabriel Martin
  • Radha Mitchell jako Alex
  • Rade Šerbedžija jako Victor / Nicky
  • Tom Hardy jako Michaels
  • Marcel Iures jako Zykov
  • Michael Hayden jako Sudimack
  • Gary Werntz jako Donley

Więcej »

Twórcy

  • Noreen R. Cheleden Drugi reżyser
  • Petya Evtimova Drugi reżyser
  • Alexander Kossev Drugi reżyser
  • Galina Kyuchukova Drugi reżyser
  • Peter Mechkoff Drugi reżyser
  • Mark Roper Drugi reżyser
  • Michael E. Steele Drugi reżyser
  • Julio Macat Zdjęcia

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

Doświadczony złodziej Ripley potrzebuje pomocy, by zrealizować ostatni skok. Jeżeli mu się uda, spłaci długi, które zaciągnął u rosyjskiej mafii i zapewni sobie dostatek na resztę życia. Wydaje się, że kradzież dwój jaj Fabergé, wartych 40 milionów dolarów, jest zadaniem niemożliwym do zrealizowania. Ripley układa pomysłowy plan. Werbuje do pomocy Gabriela Martina, młodego złodzieja, który brak doświadczenia nadrabia brawurą i pewnością siebie.

Nowojorski złodziej Keith Ripley, który zbliża się do końca kariery przestępczej, musi spłacić dług zaciągnięty u rosyjskiej mafii. W tym celu zamierza przeprowadzić ostatni skok. Łupem mają być dwa jaja Fabergé -arcydzieła sztuki złotniczej, każde warte 20 milionów dolarów. Keith werbuje do pomocy złodzieja nazwiskiem Gabriel Martin, który początkowo nie jest zainteresowany współpracą, ale ulega perswazji córki chrzestnej Ripleya. Duet musi się spieszyć, bo szef rosyjskich gangsterów porywa dziewczynę, a Ripleyowi depcze po piętach porucznik Weber.

Komentarze

Skomentuj
  • haczyk (gość)

    i tu jest wlasnie ten haczyk!

    26.07.2022 12:17
  • Megi (gość)

    Super film

    20.12.2019 00:15
  • csm (gość)

    film na 9

    28.01.2018 23:12
  • mirek (gość)

    czy istniała by możliwość puszczenia tego dokumentu jeszcze raz?? chciałbym go obejrzeć

    04.04.2012 20:58
  • ... (gość)

    Czy mozna spodziewać się powtórki ???

    30.06.2011 22:09
  • Nygus (gość)

    Dla mnie realistyczny-przekozacki film. Nie jakieś tam gangsta-śmanksta.Widać,że nie ma ściemy.Raczej nie chciałbym się tam wtedy znaleźć......Padali jak kawki kacapy.Teraz za to sami "byznesmeni". Polecam i również bym nagrał.

    22.06.2011 10:32
  • Robert (gość)

    Oglądałem. Świetny film. Czy ktoś z Was nagrał to na video, albo wie skąd można pobrać ten film? Chętnie pokazałbym go bratu. Mój mail [email protected]

    21.06.2011 18:02
  • melon (gość)

    właśnie sie zastanawiałem czy warto ale jak polecasz to obejrzę

    20.06.2011 22:49
  • iwon.. (gość)

    fajny film ogladałam dwa razy :) polecam

    01.08.2010 21:18

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: 5.7 Głosów: 15

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×