- Odcinek 3

Polska 2023

Multimedia

Streszczenie odcinka

Marek Czertwan po miłosnym zawodzie powraca do Poświcia. Otrzymuje list od Julki, która dzieli się wspólnymi perypetiami z Hanią w Paryżu. Marek wraca wspomnieniami do traumatycznego zdarzenia, które przeżyli z Julką piętnaście lat wcześniej. Pomimo cierpienia i ciężaru, jaki dźwiga, dalej zarządza pałacem i prowadzi interesy. Tymczasem w Saudwilach dochodzi do kradzieży drewna Marka. Rymko oburza się na zniewagę swojego przyjaciela i sunie przez Zaścianek rzucając czary, aby przepędzić złe zamiary mieszkańców. Z kolei w Skomontach Czertwanowa dumnie rządzi Dworem i poniewiera Anetą. Kiedy Marek dowiaduje się o tym, ku radości ciotki, zabiera ją do swojej chaty w Saudwilach. Nadchodzi wigilijny czas. Podczas wieczerzy Aneta wyznaje przygnębionemu Markowi przepowiednię przynoszącą nadzieję. Marek wkrótce odkryje, że nie rzucała swoich słów na wiatr.

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial kostiumowy

Dewajtis w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Czubis penis(podrabianiec) to... (gość)

  Cwel, pedofil, meska kurwa, skurwysyn, matkojebca, skurwiel, frajer, ciota, lachociąg, sukinsyn, kurwiszon, glebokie gardło, pedał, ciepla klucha i jebany majciarz!

  06.10.2023 22:32
 • Grażyna (gość)

  Rzeczywiście, połowy tekstu nie można zrozumieć - niektórzy aktorzy "seplenią" coś pod nosem zamiast mówić wyraźnie. Co z dykcją u młodego pokolenia dzisiejszych aktorów ????

  06.10.2023 21:16
 • Bartosz (gość)

  Serial o niczym. Laza, gadaja i modla sie do drzewa jak poganie.

  06.10.2023 12:49
 • gosc (gość)

  Nudno nie jest, ale często nie można zrozumieć, co mówią aktorzy. Za głośne tło dźwiękowe oraz niektórzy z aktorów niewyraźnie mówią.

  02.10.2023 19:49
 • Wieslawa (gość)

  Skacz z akcją.Poco te retrosekcje.??Niemożna się połapać który dworek jest Marka.Chaos ! Zawiodłam się.Jest nudno..Wracam do książki.

  01.10.2023 20:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×