- Odcinek 3538

Polska 2024

Multimedia

Streszczenie odcinka

Bogdan nie chce przyjąć pomocy od Miłosza – nie chce niczego od człowieka, który prawie zabił jego córkę! Jednak Joanna nie słucha męża i już dziś zamierza lecieć z Misią do kliniki, która może uratować zdrowie ich dziecka! Tymczasem Bogdan samotnie siedzi w mieszkaniu i płacze… Miłość Karola i Ali kwitnie. Rodzice dziewczyny chcą poznać jej chłopaka - zapraszają ich na obiad. Karol jest bardzo przejęty – chce wypaść jak najlepiej. Przed wizytą Ala w tajemnicy kupuje od dilera dragi. Obiad przebiega dość miło do momentu, gdy ojciec Ali znajduje przypadkiem zgubione przez nią narkotyki! Jest przekonany, że należą do Karola… Marta robi awanturę Ksaweremu, który zwiał z lekcji i cały dzień spędził… ze swoją dziewczyną! W pracy Leśniewska planuje kolejny odcinek swojego programu – będzie konfrontacja bardzo zdolnej dziewczyny z jej ojcem, który nie zgadza się z wyborami życiowymi córki. Konarska nie wie, że mężczyzna jest chamem i furiatem.

  • Gatunek: Serial obyczajowy

Na Wspólnej w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
  • Daniel Williams (gość)

    Zacząłem zarabiać 85 USD/godzinę w wolnym czasie, wykonując zadania z moim laptopem, który dostałem od tej firmy, na którą natknąłem się w Internecie… Sprawdź to i zacznij zarabiać sam. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Spójrz na to, co robię….. Od tego zacząłem…>>> www.LiveJob247.com

    08.12.2022 02:48

Dodaj komentarz

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×