- Odcinek 12

Polska 2021

Multimedia

Streszczenie odcinka

Agnieszka jedzie do Suwałk na wieczór autorski. Kierowniczka domu kultury informuje ją o nagłym odwołaniu spotkania. Następnego dnia wszystko jest już jasne, zaczyna się stan wojenny. Także wydarzenia polityczne w kraju wpędzają Osiecką w coraz poważniejszy nałóg. Efekty tego odbijają się na jej najbliższych. W szkole Agaty podczas wywiadówki Osiecka myli klasy, o czym zresztą już po fakcie uświadomiła ją dopiero matka. Lepiej Agnieszce wiedzie się z piórem w ręku. Z Marylą Rodowicz oraz Sewerynem Krajewskim tworzą piosenkę "Niech żyje bal", która odnosi wielki sukces na festiwalu w Opolu i okazuje się utworem spinającym klamrą burzliwe losy poetki.

  • Czas trwania: 43 minut
  • Gatunek: Serial biograficzny

Osiecka w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Do Guma Jesteś wulgarny i to właśnie Twoja opinia nikogo nie interesuje, aktorka jest świetna, cudownie gra, dla mnie ekstra

    29.03.2021 17:11
  • GUMA (gość)

    Jak kurwa można zatrudnić tak paskudną ,,aktorkę" z wyglądu jak wyleniała owca! Ta dziwka PRLowska dziwka była trochę ładniejsza ! a w ogóle gówno mnie interesuje jej podłe życie! Natomiast ekipę produkującą te popłuczyny i wypociny w jednym ,należy porządnie wpierdolić kremówką milicyjną 60 cm . dł. i w kopach całą ekipę za troczyć do roboty przy sprzątaniu miast i wsi!

    29.03.2021 11:32
  • Matylda (gość)

    Pani Agata Passent obrała w życiu doskonałą i najlepszą taktykę. Wybrała prawdę. "Miałam pecha, miałam złą matkę, ale wybitną artystkę" Tak w życiu bywa, że nie na wszystkich polach się sprawdzamy. W wielu wywiadach mówi, że nienawidziła matki, że się jej wstydziła. Gdy była dzieckiem na pewno bardzo cierpiała. Dlaczego Pani Gosiu miałaby się wstydzić za matkę teraz, po latach? Już jej wybaczyła i podziwiam Ją za to. Jest wspaniała.

    07.02.2021 19:31
  • kasia (gość)

    a mnie bulwersują opinie moich poprzedniczek .....to sprawa tylko A.Osieckiej jaka była .....my możemy to tylko ogladać , ale po co szydzić ....a panie są takie doskonałe we wszystkim ???

    07.02.2021 09:18
  • mocca (gość)

    mnie zbulwersowało to , że paliła i piła w ciąży.Wszystko inne to jej sprawa , piła za swoje , nikomu krzywdy nie robiła.Ale picie i palenie w ciąży to niewybaczalne.Na porodowkę też jechała pod wpływem/

    03.02.2021 13:02
  • gosia (gość)

    ja na miejscu córki bym nie dała nagrać jej biografii bo bym się wstydziła za taką matkę która tylko piła i nie tylko.....sam nie wiedziała co chce od życia zamiast jej twórczość pokazać to jest pokazane że artyści lubią się tylko bawić a innych pouczają o życiu zwykłych ludzi

    03.02.2021 12:10

Dodaj komentarz

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×