Rodzinka.pl

Rodzinka.pl, Polska 2024

Rodzinka.pl w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

• Małgorzata Kożuchowska jako Natalia Boska
  • Tomasz Karolak jako Ludwik Boski
  • Agata Kulesza jako Maria
  • Jacek Braciak jako Marek

Twórcy

• Karol Klementowicz Scenariusz
  • Patryk Yoka Reżyseria

Komentarze

Skomentuj
  • Stresujące czasu (gość)

Słuchajcie w piątek był w szkole dzien ziemniaka i nie chciałam na niego iść to tato powiedział że nie muszę iść to był piątek wstałam rano i siedział cały dzień w domu i były sobota i byłam w mieście i jest niedziela i jutro muszę iść do szkoły

08.10.2023 09:45
  • Koniec wakacji (gość)

Słuchajcie jutro już ostatni dzień wakacje opowiem wam z grubsza ten muj ostatni tydzień wakacji w poniedziałek miałam remont łazienki i tato naprawiał łazienkę we wtorek sprzątałam w domu i potem pojechała na zakupy a w środę byłam w mieście w galerii i i na zakupach w czwartek byłam na złomie a w piątek jechałam na wakacje a w sobotę byłam w zoo i potem już jechała do domu i jutro jest niedziela i potem ten poniedziałek i rozpoczęcia roku szkolnego pomocy

02.09.2023 18:48
  • Stresujące czasu (gość)

Słuchajcie ja w tym tygodniu miałam jechać w środę na konie ale padał deszczu i nie pojechałam dziś jest piątek nie chodzę do szkoły bo są wakacje i dziś nie pada deszcz i dziś miały być żniwa ale nie ma i muszę jechać na te okropne konie pomocy

11.08.2023 12:05
  • Cichoooooooo (gość)

Cicho bądź

04.08.2023 13:52
  • Stresujące czasy (gość)

Słuchajcie ja mam teraz wakacje i już prawie 6 tygodni dziś rano dowiedziałam się że przyjedzie muj wujek z taką koleżanką już kilka razy widziałam ją ale ona też przyjechała do zielonej góry i byłam wtedy sama w mieszkaniu i nie wstydziłam się a teraz jestem u babci i dziadka i ona przyjedzie z wujkiem nie wiem o której godzinie chyba o 16 a jest 14 :33 to mam tylko godzinę pomocy

22.07.2023 14:34

Słuchajcie ja wczoraj już pisałam do was ale muj tato powiedział że pewnie będzie siedzieć na boisku to po co mam siedzieć na taki upale ale jutro jest ostatni dzień szkoły i muszę na niego iść bo będzie jakieś pracę na koniec robić jutro nie mam wf ale co sobie dzieci o mnie pomyślą że od poniedziałku mnie nie ma a w ostatnich dzień szkoły przychodzę dopiero pomocy

21.06.2023 20:14

Słuchajcie ja wczoraj już pisałam do was ale muj tato powiedział że pewnie będzie siedzieć na boisku to po co mam siedzieć na taki upale ale jutro jest ostatni dzień szkoły i muszę na niego iść bo będzie jakieś pracę na koniec robić jutro nie mam wf ale co sobie dzieci o mnie pomyślą że od poniedziałku mnie nie ma a w ostatnich dzień szkoły przychodzę dopiero pomocy

21.06.2023 20:14

Słuchajcie ja w ten piątek kończę szkołę i zaczynam wakacje i w piątek miałam weekend i tato powiedział że to będzie już ostatni tydzień szkoły to w poniedziałek i wtorek miałam wolne i dziś jest wtorek i jutro muszę iść do szkoły pomocy

20.06.2023 18:22

Słuchajcie ja w tamty piątek skręciłam kostkę i nie mogłam chodzić i tato mi zrobił wolne i w sobotę oglodalam serial bo nie mogłam wogule chodzić. A w niedzielę przyjechał muj kuzyn i bawiliśmy się. I w poniedziałek oglodalam i byłam na spocerze i nadeszła wtorek i odrobiłam zadanie domowe i nadzesze wieczór i jutro muszę iść do szkoły i jest ten okropny WF i się bardzo stresuję

09.05.2023 18:20

Słuchajcie ja w tamtym piątek rozpoczynałam majówkę i i w piątek wróciłam ze szkoły trochę po oglodalam a potem pojechałam z tatem na jakąś wieś i potem wrucilan i oglodalam i poszłam spać i była sobota i oglodalam i potem muj kuzyn przyjechał i bowilisny się do wieczora i chwili po oglodalam i poszłam spać i była niedziela i pojechałam z tatą do sklepu i potem po oglodalam i poszłam spać i było poniedziałek i oglodalam cały dzień i poszłam na podwórko i we wtorek oglodalam i przyjechał wujek i potem moja kuzynka i była środa i poszłam z kuzynka na spacer i oglodalam i był czwartek i powinna iść do szkoły ale mam jeszcze wolne ale jutro muszę iść do szkoły i jeszcze jest ten WF pomocy

04.05.2023 14:34
  • Stresujące czasy część. 4 (gość)

Słuchajcie ja w tamtym tygodniu w piątek miałam majówkę i miała wolne do środy ale dziś miałam iść do szkoły i wczoraj spałam z moją kuzynką i muj tato powiedział że my lubimy długo oglądać telefonu i powiedział że się nie wyspimy to mam wolne ale dziś moja kuzynka już pojechała i jutro muszę iść do szkoły i się bardzo stresuję pomocy

04.05.2023 10:35
  • Stresujące czasy druga część (gość)

Słuchajcie ja w tamtym tygodniu chodziłam dwa dni do szkoły bo tak zwyczajnie to było trzeba chodzić trzy dni ale tak nie chciała iść na szkolne śniadanie wielkanocne że poprosił tatę że zrobił mi wolne i się zgodził i śniadanie wielkanocne był ostatni dzień szkoły i wtedy została w domu a na drugi dzień był wielki czwartek i babcia piekła ciasta a ja oglodalam a potem pojechała do sklepu i potem tatą poszedł do pracy i ja zostałam z a na drugi dzień był wielki piątek i przyjechała moja kuzynka i w wielką sobotę poszliśmy do kościoła i w niedzielę jedliśmy śniadanie wielkanocne i w poniedziałek odpoczywaliśmy a we wtorek to był ostatni dzień wolnego i pojechała z tatę. Do miasta a potem były w domu i oglądałam i potem poszłam na basen a potem chwilę po oglodalam i nadeszła środa i musiałam iść do okropnej szkoły i był jeszcze WF i się tak bardzo stresuję pomocy

11.04.2023 15:02
  • DrewnianyAktor

Gniot.pl

22.03.2023 18:31
  • Stresujące. Czasy (gość)

Słuchajcie ja trzy tygodnie temu byłam chora i siedziałam jeden tydzień w domu potem poszłam na jeden tydzień do szkoły a potem były ferii dwa tygodnie a potem musiała jechać do zielonej góry i poszłam jeden dzień po feriach do szkoły a potem pojechałam do zielonej góry dziś rano wróciłam i jutro muszę iść do szkoły i się bardzo stresuję

05.03.2023 18:15
  • Stresujące. Czasy (gość)

Słuchajcie ja trzy tygodnie temu byłam chora i siedziałam jeden tydzień w domu potem poszłam na jeden tydzień do szkoły a potem były ferii dwa tygodnie a potem musiała jechać do zielonej góry i poszłam jeden dzień po feriach do szkoły a potem pojechałam do zielonej góry dziś rano wróciłam i jutro muszę iść do szkoły i się bardzo stresuję

05.03.2023 18:13
  • Darek (gość)

Nie lubię tego serialu! To jest jeszcze gorsze niż Alvin i wiewiórki! Inne seriale są lepsze, ale to... szkoda gadać!

28.02.2023 20:37
  • Ju 245 (gość)

Uwielbiam rodzinkę to jest wspaniały serial

18.09.2022 20:16
  • Nareszcie koniec! (gość)

Dobrze że już nie nakręcają! Wrzeszcząca matka i synowie z buciorami na stole!!! Dziadkowie jedynie ratowali ten serial!

06.02.2022 16:05
  • kurwa (gość)

owwrrt

29.01.2022 15:52
  • chris (gość)

To podobno młoda Kożuchowska zadawała się z Pilchem!!!

27.08.2021 11:39
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: 4.3 Głosów: 4

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.