Tu jest pięknie

Tu jest pięknie, Polska

Tu jest pięknie w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

• Dorota Szelągowska

Komentarze

Skomentuj
  • Janina (gość)

Pani Doroto czy Pani musi wszystkiego dotykać głaskać i miziać .? Na pierwszym planie zawsze jest Pani ręka a chyba widzowie nie mają ochoty patrzeć na nią a w szczególności gdy dotyka Pani luster,kanap pokrytych pluszem nawet naczyń aż mnie strzącha gdy na to parzę .Czy Pani myśli że widz jest taki tępy ,że nie zrozumie opisu słownego bez pogłaskania przez Panią wszystkiego? Oglądam programy tego rodzaju na innych stacjach i nikt tam nie zostawia swoich linii papilarnych na wszystkim w nagrywanych pomieszczeniach. Tak robią niektóre zwierzęta zaznaczjąc swój teren. Przestałam oglądać Pani programy bo stało się to zbyt denerwujące. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś w moim mieszkaniu dotykał każdego przedmiotu i zostawiał ślady. Janina

15.10.2022 13:40
  • gość (gość)

Nuuuuuda ...prowadząca i program również.😏

06.11.2021 12:09
  • Daniel (gość)

Najpiękniejsze są ceny. Większość prezentowanych miejsc to zwykłe pralnie.

15.09.2021 10:07
  • @ (gość)

Nie , ta kobieta mnie drażni. Wszystko dla niej jest piękne 😡 choć niektóre detale są nieładne.

04.08.2021 12:27
  • Max (gość)

Za pieniądze ta pani będzie zachwalać WSZYSTKO...lecz w programie nie jest tak pięknie ❗😏

06.07.2021 20:44
  • Ff (gość)

Dla kogo jest opowiadanie co robi Dorota oto głosem w tle ?

28.05.2021 21:56
  • Viola (gość) (gość)

W dzisiejszym odcinku prowadząca popełniła wiele błędów językowych , że wymienię : "ludyczny" zamiast "ludowy" [ bł. znaczeniowy] ; sauen" zamiast "saun" [ bł. fleksyjny] ; "sanus per aqua ( wym. akła )" zamiast zamiast łac. "sanus per aquam ( wym. akwam)" [bł. fonetyczny i fleksyjny]. Wstyd Pani Redaktor, wstyd.....

18.03.2021 14:05
  • jeżyk (gość)

Nie lubię tego programu.Dorota wciska nam,że wszystko jest piękne,urocze, cudowne.No nie ,tak nie jest.

19.02.2021 19:51

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.