FC Liverpool - FC Fulham

Premier League, Wielka Brytania 2023

Premier League to najwyższa klasa rozgrywkowa piłkarzy w Anglii. Dwadzieścia klubów rywalizuje o mistrzostwo kraju. Obok klubów angielskich dopuszczone są również najlepsze kluby walijskie.

 • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Piłka nożna

FC Liverpool - FC Fulham w telewizji

ZwińRozwiń
 • Niedziela 03.12.2023 15:55

  CANAL+1

 • Na żywo

  Niedziela 03.12.2023 14:55

  CANAL+

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Premier League to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej mężczyzn w Anglii. 20 klubów rywalizuje o mistrzostwo kraju. Obok klubów angielskich dopuszczone są też najlepsze kluby walijskie. Rywalizacja toczy się od sierpnia do maja. 4 najlepsze drużyny sezonu awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA, 5. ekipa uzyskuje prawo udziału w fazie grupowej Ligi Europy UEFA. Do czołówki ligi należą: Manchester City, Arsenal, Newcastle United, Manchester United i Liverpool.

Premier League to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej mężczyzn w Anglii. Dwadzieścia klubów rywalizuje o mistrzostwo kraju. Obok klubów angielskich dopuszczone są również najlepsze kluby walijskie. Rywalizacja toczy się systemem kołowym od sierpnia do maja. Cztery najlepsze drużyny danego sezonu awansują do fazy grupowej najbliższej edycji Ligi Mistrzów UEFA, piąta ekipa uzyskuje prawo udziału w fazie grupowej najbliższej edycji Ligi Europy UEFA, a trzy najsłabsze spadają do Sky Bet Championship, drugiej klasy rozgrywkowej.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×