Frisch Auf Göppingen - THW Kiel

Bundesliga,

Gospodarze dawno nie mieli tak dobrego otwarcia sezonu, Göppingen w sześciu pierwszych kolejkach odniósł bowiem cztery zwycięstwa i jest tuż za ligowym podium.

  • Gatunek: Piłka ręczna

Frisch Auf Göppingen - THW Kiel w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Gospodarze dawno nie mieli tak dobrego otwarcia sezonu, Göppingen w sześciu pierwszych kolejkach odniósł bowiem cztery zwycięstwa i jest tuż za ligowym podium. O kolejną wygraną będzie jednak niesłychanie trudno, bo do EWS Areny zawita mistrz kraju. Przyjezdni mają na koncie jedno zwycięstwo więcej, a jedyną porażkę ponieśli w wyjazdowej potyczce z Flensburgiem. Na kolejną nie mogą już sobie pozwolić.

Gospodarze tak dobrego otwarcia sezonu nie mieli już dawno, Göppingen w sześciu pierwszych kolejkach odniosło bowiem cztery zwycięstwa i plasuje się tuż za ligowym podium. O kolejną wygraną będzie jednak niesłychanie trudno, bo do EWS Areny zawita mistrz kraju z Kilonii. Przyjezdni mają na koncie jedno zwycięstwo więcej, a jedyną porażkę ponieśli w wyjazdowej potyczce z Flensburgiem. Na kolejną nie mogą już sobie pozwolić, w innym przypadku stracą kontakt z prowadzącym w tabeli Rhein-Neckar Löwen, które jako jedyne może pochwalić się w lidze kompletem sześciu zwycięstw.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×