MMA: Babilon MMA

Babilon MMA 35 - Piotr Wawrzyniak - Adrian Błeszyński II 21.04.2023, Polska

Babilon MMA to założona przez Tomasza Babilońskiego polska organizacja, która promuje mieszane sztuki walki i boks. Pierwsza gala Babilon MMA odbyła się 18 sierpnia 2017 roku w Międzyzdrojach.

 • Gatunek: MMA
 • Reżyseria: Daniel Skibiński _ Lom-Ali Nalgijew: walka w wadze półśredniej

MMA: Babilon MMA w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Twórcy

 • Daniel Skibiński _ Lom-Ali Nalgijew: walka w wadze półśredniej Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Babilon MMA to założona przez Tomasza Babilońskiego polska organizacja, która promuje mieszane sztuki walki i boks. Pierwsza gala Babilon MMA odbyła się 18 sierpnia 2017 roku w Międzyzdrojach. Podczas imprez tej organizacji wystąpili między innymi Szymon Kołecki, były mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów, oraz Marcin Fijałka, Marcin Łazarz, Daniel Skibiński, Rafał Haratyk, Michał Kita, Daniel Rutkowski, Paweł Pawlak i Michał Cieślak.

MMA rok 2020 rozpocznie 7 lutego w Łomży. W walce wieczoru gali Babilon MMA 12 wystąpią Paweł Pawlak i Adrian Błeszyński, a stawką pojedynku będzie pas mistrza wagi średniej. Będzie to już trzecia w historii Babilon MMA walka o tytuł, rozgrywana na dystansie pięciu rund, z których każda trwa pięć minut. Paweł Pawlak w przeszłości rywalizował między innymi w najlepszej organizacji MMA na świecie - amerykańskiej UFC. Na galach Tomasza Babilońskiego wystąpił trzykrotnie, z czego dwa razy opuszczał klatkę jako zwycięzca, a raz jako przegrany. Jego rywal Adrian Błeszyński na Babilon MMA walczył dwukrotnie, notując jedno zwycięstwo i jedną porażkę. Efektownie zapowiada się również starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Filipem Stawowym i Konradem Dziczkiem. Gala w Łomży będzie także okazją do promocji lokalnych zawodników. Fanom zaprezentują się też między innymi Patryk Wieryszko i Damian Zorczykowski.

Komentarze

Skomentuj
 • lazania (gość)

  Mieszane sztuki walki:przewróć się , a wyliżę twoje jaja.

  10.06.2023 18:29
 • Miłosz (gość)

  Co to jest

  21.04.2023 20:07
 • Fajter (gość)

  Xd

  22.05.2021 10:04

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 1.0 Głosów: 1

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×