MMA: Fight Exclusive Night

FEN43 Szczecin Fight Exclusive Night 43 Kacper Formela - Pedro Nobre 16.12.2022, Polska

W programie walki odbywające się podczas gali największej w Europie federacji organizującej pojedynki na zasadach MMA i w formule K-1. Pierwsza impreza FEN rozegrana została w roku 2013.

 • Gatunek: MMA

MMA: Fight Exclusive Night w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie walki odbywające się podczas gali największej w Europie federacji organizującej pojedynki na zasadach MMA i w formule K-1. Pierwsza impreza FEN rozegrana została w roku 2013. W galach FEN uczestniczyli między innymi Kacper Formela, Michał Andryszak, Mateusz Rębecki, Adrian Zieliński, Paweł Trybała, Łukasz Borowski, Damian Frankiewicz, Daniel Rutkowski, Robert Bryczek, Marcin Łazarz, Andrzej Grzebyk, Maciej Jewtuszko i Arkadiusz Wrzosek.

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w Hali Orbita we Wrocławiu. Kibice zobaczą w akcji podwójnego mistrza FEN Andrzeja Grzebyka (wagi średniej i półśredniej) oraz świeżo upieczonego czempiona w formule K-1 Dominika Zadorę, który podejmie Wojciecha Wierzbickiego, weterana federacji FEN. We Wrocławiu po raz kolejny wystąpi ulubieniec miejscowej publiczności, Michał Turyński. Do tego do klatki FEN powróci Marcin Zontek! Popularny "Zonti" zmierzy się z Rafałem Kijańczukiem, który pomimo krótkiego stażu w MMA ma już na swoim koncie 7 zwycięstw i wszystkie zanotował w pierwszych rundach.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×