Ach, ten ślub!

Ach, ten ślub!, Polska

Dwie ekspertki pomagają parom w przygotowaniach do ślubu. Widzowie dowiedzą się, jak dobrać idealne dekoracje, jedzenie, samochód ślubny oraz program artystyczny i zadbać o oprawę muzyczną.

 • Gatunek: Rozrywka
 • Prowadzący: Magdalena Socha-Włodarska, Agnieszka Winnicka

Ach, ten ślub! w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Magdalena Socha-Włodarska
 • Agnieszka Winnicka

Opis programu

ZwińRozwiń

Dwie ekspertki, projektantka sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszka Winnicka, pomagają parom w przygotowaniach do ślubu. Pierwsza z nich zadba o wygląd nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej, druga - o wystrój kościoła, sali weselnej albo urzędu stanu cywilnego. Widzowie dowiedzą się, jak dobrać idealne dekoracje, jedzenie, samochód ślubny oraz program artystyczny i zadbać o oprawę muzyczną.

Ślub zbliża się wielkimi krokami, a tortu nadal brak? Panna młoda płacze przed lustrem, bo suknia nie okazała się tą wymarzoną? Sen z powiek pana młodego spędza brak samochodu na ten jeden szczególny dzień? Co robić? Wystarczy wezwać stylowe pogotowie ślubne - projektantkę nowoczesnych sukien Magdę Sochę-Włodarską i dekoratorkę Agnieszkę Winnicką. Pierwsza z nich zadba o najmniejszy szczegół wyglądu nie tylko państwa młodych, ale też innych uczestników ceremonii ślubnej. A co z wystrojem kościoła, urzędu stanu cywilnego czy sali weselnej? Tym zajmie się Agnieszka - florystka, dekoratorka, wizjonerka i projektantka. Jej wyobraźnia nie zna granic. Dekoracje kwiatowe potrafi wyczarować nawet w kilka minut. Do tego zadba o jedzenie, samochody i program artystyczny. Dla nowych prowadzących TVN Style nie ma rzeczy niemożliwych, choć na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik mają tylko 3 dni. Magda i Agnieszka wyczarują wszystko, czego nie udało się wcześniej zorganizować narzeczonym i spełnią ich najskrytsze marzenia. Agnieszka i Magda nieraz zaskoczą młode pary oraz ich rodziny i zrobią wszystko, żeby zapewnić im ogrom wzruszeń oraz bezcennych wspomnień na całe życie.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×