Agrorozmowa

Agrorozmowa, Polska 2022

Agrorozmowa w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
  • STANISŁAW (gość)

    DLA POLSKI JEST -KASA =50 BILONÓW ERO NA ROK X 50 LAT ,,, NA ENERGIĘ ,TRANSPORT ,,I TYSIĄCE TEMATÓW ,,SPROWDZONE TECHNOLOGIE SĄ NIE UDANE ,,, ekologia ,,,NOWE TECHNOLOGIE OPRACOWAŁEM ,,, NOWE DZIEDZINY ,CHCĄ UZYSKAĆ WIEDZĘ IPOŁĄCZYĆ W CAŁOŚĆ ,,,, BIOLOGIA ZA TECHNIKĘ IPRZEMYSŁ PRZYSZŁOŚCI ,,BEDZIE mały ,każde miasteczko ,ulica ,dzielnica ,,,w tym zakresie to nie mamy wiedzy ,, ,,, ,,, ,,,,, podlega ogłoszeniu

    08.03.2023 07:19
  • STANISŁAW (gość)

    Potrzebny jest powiat = POTRZEBNE podstawowe PRODUKTY, to też zrównoważony rozwój ,każda gmina ,powiat region ,kraj musi produkować min 80% różnych produktów

    = STARE GATUNKI = potrzebne do leczenia złamania kości i bezwłady centralne są dopłaty – na stare gatunki = jabłka ,wiśnia ,truskawka ,czarna porzeczka itd. ,wołowina ,cielęcina ,wieprzowina ,drób ,produkty mleczne ,ryby ,warzywa ,ziemniaki , olej rzepakowy ,,złoto północy ,, pieczywa , kasze ,p, pszczele ,, itd. ,hybrydy,, są jałowe i zamorskie ,,

    - żywienie - leczenie =obowiązkowe + ruch leczy = Rehabilitanci ,fizjoterapeuci ,, - amerykanie ,wnieśli ,, fitness ,, siłownie ,, SPA , , (to odnowa biologiczna) , Niemcy boiska , (orliki) ,,sale gimnastyczne ,,Norwedzy ,, nord wo king ,,chodzenie o kijkach ,, szkoły ,,,uzdrowiska ,sanatoria , inni ,, najpierw ortopedie i rehabilitacyjne szkoły gastronomiczne miały uczyć wespół z gminami , teraz mają szkoły w gminach uczyć lub w domu młodzież ma pozostać na wsi i gminach i miastach , DLATEGO SĄ DOTACJE ,

    - młodzież od 5 klasy = WNOSI DO DYREKTORÓW SZKÓŁ GMINNYCH ,,WNIOSKI,, decyduje czy zostaje je na wsi , to odrębna wiedza czy będzie ,,celebrantami ,, w uczelniach ,studenci też,wnoszą wnioski do REKTORÓW i też działają , nie zreformowaliśmy nauki ,,,, nie pomagają ,wnieśli im autonomię .

    -- Rolnicy ,składają wnioski do gmin ,,wyrażam zgodę na powiat dydaktyczny ,, do wydziałów rolnictwa , gmin i przekazują powiatowi ,powiat ogłasza ,

    - NOWO NABYWCY TEŻ WNOSZĄ WNIOSKI ,,

    08.03.2023 07:12
  • STANISŁAW (gość)

    MINISTER ROLNICTWA DOSTŁ WNIOSEK = MIAŁ OGŁOSIĆ ,,,W TELEWIZJI ,,NIE MAMY WIEDZY O DYREKTYWACH , NAUKA ŚWIATOWA WNISŁA O POWIAT NA DYDKTYCZNY ,dla wszystkich powiatów ,,, 1 powiat ma leczyć bezwłady centralne ,,,, NOWE DZIDZNY NAUKI chcą uzyskać moją wiedzę ,,, TO CO POLECILI OPRACOWAŁEM ,,,,,,, ZAREZERWOWANE = 50 BILIONÓW NA ROK X 50 LAT ,,NA TECHNOLOGIE PRZYSZŁOŚCI =ENRGIA =ELEKTROWNIE WODOROWE ,,,,,TRANSPORT ,WODA ,,,,,,,, EKOLOGIA ,,, MEDYCNA ,,AKDEMIE MEDYCZNE PŁACĄ ,, INACZEJ NASZA MEDYCNA UPADNIE

    15.02.2023 12:44
  • STANISŁAW (gość)

    LEK =BY WSZYSCY WIEDZIELI -- DIETA + ZIOŁA + KINEZY = TO NAJNOWOCZEŚNIEJSZA METODA , POLSKA = nie wdrożona ,powiaty dostały 800 bilonów ero -- ( TO 3 - SPECJALIZACJE , MŁODZIEŻ TEGO NIE OPANUJE , STARSI LUDZIE MAJĄ WIEDZĘ NIE WYOBRAŻALNĄ ,, rozwijali przez wiele pokoleń , dlatego wnieśli; ,, REGIONALNE PRODUKTY ,, ale to inaczej przetwarzamy i łączymy , by nie było interakcji , to szkoła LWOWSKA , każdy będzie dumny z tej wiedzy , każdy jest ważny ,kto pracuje, to praca zespołowa , DIETA = LEK NIE Zastąpiony ,, RATUJE ŻYCIE I ZDROWIE ,, , MILIONY PACJENTÓW CZEKA NA ,,LEK ,, na całym świecie , dieta będzie twoim lekarstwem ,nie lekarstwo posiłkiem POTRZEBNE PRODUKTY = STARE GATUNKI = jabłka ,wiśnia ,truskawka ,czarna porzeczka ,wołowina ,cielęcina ,wieprzowina ,drób ,produkty mleczne ,ryby ,warzywa , olej rzepakowy ,,złoto północy ,, pieczywa ,kasze ,p, pszczele ,,,,,, itd. ,,,,,, - wyłącznie lokalne produkty , to drobnostka ,pacjenci uznawali ,najpierw na wsi leczyli ,,, od lat 50 -tych rozwijałem wiedzę , NOWE TECHNOLOGIE OPRACOWAŁEM ,, bez obawy to wysoki poziom wiedzy ,nauka będzie uzupełniać wiedzę - żywienie - leczenie obowiązkowe + ruch leczy = Rehabilitanci ,fizjoterapeuci ,,- amerykanie ,wnieśli ,, fitness ,, siłownie ,, SPA , , (to odnowa biologiczna) Niemcy boiska , (orliki) ,,sale gimnastyczne ,,Norwedzy ,, nord wo king ,,chodzenie o kijkach ,, szkoły ,,,uzdrowiska ,sanatoria , inni ,, , picie wód mineralnych to fikcja , jak cała medycyna , uprzednie metody uchylili leczą wg. mojej wiedzy ,muszą stosować dietę , nie suplementy i sterydy, nie działają , są uboczne skutki ,,

    10.12.2022 15:43

Dodaj komentarz

    Ocena społeczności: - Głosów: 0

    Hity dnia

    Wszystkie hity »

    Logowanie

    Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

    ×