Akcja aranżacja

Akcja aranżacja, Polska 2021

W programie Maria Semczyszyn, która zawodowo zajmuje się home stagingiem, pomaga bohaterom programu zaaranżować wynajmowane mieszkania tak, by spełniały ich wymagania estetyczne.

 • Gatunek: Lifestyle
 • Prowadzący: Maria Semczyszyn

Akcja aranżacja w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Maria Semczyszyn

Opis programu

ZwińRozwiń

Nie każdego stać na kupno własnych czterech kątów, dlatego z roku na rok wzrasta w Polsce liczba wynajmowanych mieszkań. Maria Semczyszyn, która zawodowo zajmuje się home stagingiem, pomaga bohaterom programu zaaranżować wynajmowane mieszkania tak, by spełniały ich wymagania estetyczne. Musi się także zmieścić w określonym budżecie. Widzowie przekonają się, jak urządzić nie swoje lokum bez inwestowania dużych pieniędzy.

Polaków nie zawsze stać na kupno własnych 4 kątów dlatego, z roku na rok wzrasta liczba wynajmowanych mieszkań. Każdemu zależy na tym, by wynająć je jak najtaniej, ale jednocześnie, żeby spełniało wymagania estetyczne i miało szczyptę charakteru nowego domownika. I tutaj pojawia się pytanie - jak to zrobić bez inwestowania wielkich pieniędzy w nie swoje mieszkanie. Na szczęście na horyzoncie pojawia się Maria Semczyszyn, która zawodowo zajmuje się home stagingiem, czyli stylizacją i metamorfozami mieszkań za nieduże pieniądze. W programie, Maria ma 3 dni na zaaranżowanie wynajmowanego mieszkania, musi także zmieścić się w budżecie. Przed nami szósty odcinek programu "Akcja aranżacja". Tym razem przed Marią Semczyszyn niełatwe zadanie. Ola i Michał, bohaterowie finałowego odcinka to para, która zdecydowała się wspólnie zamieszkać i to właśnie nas poprosili o pomoc w zaaranżowaniu wynajmowanego mieszkania. Ola na co dzień pracuje w teatrze, Michał sprzedaje meble biurowe. Ona porzuciła dla niego Kraków i to w Warszawie planują zacząć wspólne życie. Mieszkanie, na które się zdecydowali znajduje się w odremontowanej kamienicy na Pradze Północ. Utrzymane jest w klasycznym stylu, ozdabiają je gzymsy, sztukateria a także piękne, białe, drewniane drzwi. Mieszkanie ma duży potencjał, wymaga uporządkowania przestrzeni, przemeblowania, odmalowania ścian i gustownej aranżacji. Wszystko na czym Maria zna się najlepiej! Motywem przewodnim będzie butelkowa zieleń oraz jasne kolory. Ola i Michał marzą o wnętrzu minimalistycznym ale z eleganckimi akcentami. Zobaczcie co tym razem udało nam się stworzyć nie mając wielkiego budżetu i to tylko w 4 dni!"

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×