Chłopaki do wzięcia

Chłopaki do wzięcia, Polska 2024

W życiu Stefana pojawiła się atrakcyjna blondynka. Siostra ostrzega go przed internetowym związkiem. "Pączuś" wciąż poszukuje miłości. Tym razem chce się spotkać z Moniką.

• Czas trwania: 22 minut, Gatunek: Telenowela dokumentalna
  • Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Morawski

Chłopaki do wzięcia w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

• Zbigniew Suszyński jako Narrator

Twórcy

• Irena Morawska Reżyseria
  • Jerzy Morawski Reżyseria
  • Irena Morawska Scenariusz
  • Jerzy Morawski Scenariusz
  • Jacek Knopp Zdjęcia
  • Radosław Borkowski Zdjęcia
  • Tadeusz Borkowski Zdjęcia
  • Michał Jarosiński Zdjęcia

Więcej »

Opis programu

ZwińRozwiń

"Snajper" po raz kolejny się zakochał, mimo że z wybranką rozmawiał tylko przez telefon. Niestety, kobieta urywa kontakt. W życiu Stefana pojawiła się atrakcyjna blondynka. Siostra ostrzega go przed internetowym związkiem. "Pączuś" wciąż poszukuje miłości. Tym razem chce się spotkać z Moniką, którą poznał przez Internet. Łukasz zwany Motylkiem jest stałym klientem w cukierni. Zostawia tam wizytówki z numerem telefonu, licząc na to, że któraś z dziewczyn do niego zadzwoni.

Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Poszukiwania kandydatek na żony owiane są dyskrecją. W końcu żaden z nich nie chciałby narazić się na śmieszność czy drwiny. W miarę swoich możliwości próbują znaleźć sposób, aby zaimponować dziewczynom, które wolałyby życie w mieście. W poszukiwaniach tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a nawet korzystają z portali randkowych i biur matrymonialnych. Czy ich marzenia mają szansę się spełnić? Snajper po raz kolejny się zakochał. Mimo, że rozmawiali jedynie przez telefon wystarczyło, żeby wywołać w nim uczucie. Niestety kobieta nagle zamilkła i Snajper mocno to przeżywa. W życiu Stefana pojawiła się atrakcyjna blondynka. Siostra jednak ostrzega go przed internetowym związkiem. Uważa, że dziewczyna wykazuje za mało zaangażowania. Pączuś nie zatrzymuje się w poszukiwaniach miłości. Tym razem chce spotkać się z Moniką, którą poznał przez internet. Mimo, że w międzyczasie pisze również z innym kobietami, myślami jest jedynie z Moniką. Łukasz zwany Motylkiem jest stałym klientem w pobliskiej cukierni. Zostawia tam wizytówki z numerem telefonu licząc, że któraś z dziewczyn do niego zadzwoni. Na razie jego działania nie przynoszą rezultatów.

Komentarze

Skomentuj
  • Smolorz (gość)

Ja pierdolę, przed II wojną św. w Szwecji i 3 Rzeszy taką klepaną menażerię ,utylizowali; w Reichu zastrzykami z fenolu i denaturatu , a w Szwecji sterylizacją na wesoło! Za tow III R.P. bierze się te stwory do ,,wybitnego" programu dla idiotów

07.10.2023 18:59
  • Psychiatra (gość)

Skąd kurwa biorą tych żulii te pokraki!? Gdzie to się roi iw jakich zakątkach R.P!? To pewnie ocalałe POkłosie Mengelego,Eichmana i Konowałowa z Pawłowem!

07.10.2023 18:53
  • Bartek (gość)

Zajebisty opis nie ma co "Obraz prowincjonalnej Polski, pełnej biedy, nudy i beznadziei" . Pewnie dla was pierdolone Warszawiaki to poza Warszawą już nie ma nic, tylko smród bród i ubóstwo.

07.10.2023 16:04
  • Andrzej (gość)

Szukam kobiety do związku 537 028 220

03.10.2023 19:45
  • Pieszczoch (gość)

szukam kobiety na sex z finałem

02.10.2023 21:44
  • Szukam do stalego zwiazku (gość)

Szukam do stalego zwiazku marysia lat 41 510648654dzwonciena ten numer siedlce

19.07.2023 14:58
  • Karol słupsk pomorskie 664242617 (gość)

Jakas chetna na seks

17.06.2023 20:18
  • Gosc (gość)

Poznam pania na seks ze smoldzino do 50 kilometrow

17.06.2023 20:16
  • Wolny (gość)

Szukam wolnej kobiety po piedziesiace 665 899 323

07.06.2023 17:21
  • Kamila (gość)

Witam, szukam kontaktu z Grzegorzem. Odezwij się mój numer telefonu:505-602-760. Pozdrawiam.

04.06.2023 23:56
  • gosc (gość)

No Cadoese.....

03.06.2023 18:29
  • piotr (gość)

Witam, ja jestem z Sandomierza, chce Cię poznać! Ja szukam kobiety na stałe Zależy mi na miłości oraz związku na stałe. Proszę Odpisz , podaje numer telefonu, dlatego, bo nie zawsze jestem w domu Ja lubię dużo rozmawiać z Kobietami, proszę o kontakt ,bo nie zawsze jestem na portalu przepraszam, Zadzwoń do mnie czekam Miło by mi Ciebie poznać bardzo Skarbie!

jestem KAWALER 40 lata, czuły, dowcipny, romantyczny, spokojny. Wysoki brunet , zadbany, szczery, uczciwy bez nałogów, zaradny. Zainteresowania: komputery, podróże, śpiew, taniec, zakupy. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi oraz w zaciszu domowym. Wartości dla mnie ważne to miłość, zdrowie dążenie do szczęścia, uczciwość. Jestem rozmowny. Do związku mogę wnieść uśmiech, zrozumiałość. Zodiak lew. Kobiety szukam do stałego związku. Jestem z Sandomierza

Tel-kom 693 043 414 Napisz do mnie i Pozdrawiam ciepło Piotr

29.03.2023 17:33
  • piotr (gość)

Opis o mnie Wartości dla mnie ważne to miłość, zdrowie, uczciwość, dążenie do szczęścia. Jestem rozmowny. Do związku mogę wnieść uśmiech, zrozumiałość, czułość, romantyzm. Zodiak Lew . 40 lat . Szukam stałego związku

Budowa ciała:muskularna Stan cywilny:kawaler Dzieci:nie mam Chce dzieci:tak Wykształcenie:zawodowe Wyznanie:rzymskokatolickie Znak zodiaku:lew Papierosy:nie przepadam Alkohol:lubię tylko okazjonalnie Małżeństwo:bardzo ważne Szukam:kobiety, miłości Kolor włosów:czarne Kolor oczu:czarne Języki: polski, angielski Osobowość:czuły, dowcipny, romantyczny, rozrywkowy, spokojny, spontaniczny, szczodry, towarzyski, ugodowy O mnie: W wolnym czasie chcę dzielić z partnerem:wycieczki, sport, spacer Moja definicja dobrego związku:szczerość

Poszukuję Kobiety uczciwej i szczerej z poczuciem humoru Jestem po przejściach. Jestem Hetero i lubię rozmawiać oraz lubię przyrodę. Sport:gimnastyka, piłka ręczna, pływanie, siłownia, taniec Czas wolny:imprezy, kluby, koncerty, restauracja, z przyjaciółmi, zacisze domowe, zakupy, taniec Zainteresowania:komputery, podróże, śpiew, taniec, zakupy Film:komedie, komedie romantyczne, filmy przygodowe Muzyka:dance, disco, hip-hop, latino Osobowość:czuły, dowcipny, romantyczny, spontaniczny, towarzyski, zrównoważony Moje zainteresowania: Sport:piłka ręczna, ping pong, pływanie, siłownia Czas wolny:imprezy, kino, kluby, restauracja, rodzina z przyjaciółmi, zacisze domowe Zainteresowania:góry, gry, komputery, podróże, szachy, śpiew Film:filmy dokumentalne, komedie, filmy przygodowe, filmy sensacyjne, filmy wojenne Mój wymarzony Partner powinien być szczery, uczciwy, czuły, dobry, szczodry i kochający

proszę tylko Panie o kontakt i pozdrawiam Piotr Tel Kom 693 043 414 e-maial [email protected]

29.03.2023 17:18
  • piotr (gość)

693-043-414 [email protected]

Dzień dobry, bardzo podoba mi się program Polsatu Chłopaki do wzięcia. Podoba mi się kilka Kobiet uczestniczących w tym programie. Chciałbym zapoznać poza programem Panią Karinę.

Proszę o kontakt też do innych Kobiet. Jestem samotnym mężczyzną z okolic Sandomierza i szukam Kobiety na stałe. Bo jest mi źle samemu a każdy potrzebuje bliskiej Osoby oraz też miłość na całe życie.

Jeśli jest możliwość, to można przekazać moje dane Tym Paniom do kontaktu ze mną.

Pozdrawiam Piotr Pęczek

29.03.2023 16:56
  • Monika (gość)

Proszę o kontakt telefoniczny do Grzegorza. Gregor

11.03.2023 22:38
  • Skierka (gość)

Kto chce pokazać się w tv p0lsat news niech wybierze się. Do Świątyni Opatrzności Bożej w W_wie co niedzielę o godz 9 możesz zobaczyć się w tvpolsat news.Polecam świetne kazania

05.03.2023 13:00
  • Radny (gość)

Gdybym był kobietą to biorę w ciemno Janusza brata Roberta dobry wspaniały człowiek.skarb nieodkryty

05.03.2023 12:55
  • Mengele (gość)

Całą tą zdegenerowaną patolologię spod spodu poza Dr. Albanem oraz Czubis penisem nalęży natychmiast zamknąć w Tworkach i wysterylizować -baby i wykastrować -chłopów!

25.02.2023 19:08
  • Justa (gość)

Poszukuję faceta do lat 50 zlubuskiego rejonu zielona gora .Rzepin 663284013.spokojnego . Normalnego . Wysokiego.

18.02.2023 20:33
  • Justa (gość)

Poszukuję normalnego spokojnego faceta .

18.02.2023 20:30
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: 6.4 Głosów: 5

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.