Choinka z "Pierwszą miłością"

0

Aktorzy i aktorki z serialu "Pierwsza miłość" spotkają się z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, by niczym w rodzinnym gronie spędzić razem wigilijny wieczór.

 • Czas trwania: 45 minut, Gatunek: Rozrywka

Choinka z "Pierwszą miłością" w telewizji

ZwińRozwiń
 • Środa 24.12.2014 14:00

  Polsat

 • Wtorek 23.12.2014 18:00

  Polsat

Opis programu

ZwińRozwiń

Aktorzy i aktorki z serialu "Pierwsza miłość" spotkają się z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, by niczym w rodzinnym gronie spędzić razem wigilijny wieczór. W tym roku twórcy serialu mają jeszcze dwa szczególnie uroczyste powody, by wspólnie świętować: 2000. odcinek serialu i 10 lat na planie. Takie spotkanie sprzyja wspomnieniom. Dekada "Pierwszej miłości" to tysiące scen i miliony słów w scenariuszu. W ciągu 10 lat widzowie byli świadkami perypetii miłosnych, prawdziwych dramatów, scen pełnych napięcia i emocji...

Zanim znani z serialu "Pierwsza miłość" aktorzy i aktorki rozjadą się do swoich rodzin z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, spotkają się, by niczym w rodzinnym gronie, spędzić razem wigilijny wieczór. W tym roku twórcy serialu mają jeszcze dwa szczególnie uroczyste powody, by wspólnie świętować: 2000. odcinek tego serialu i 10 lat na planie! Takie spotkanie sprzyja wspomnieniom. Dekada "Pierwszej miłości" to tysiące scen, lokacji i miliony słów w scenariuszu. Jaka była pierwsza nagrana scena, od czego się zaczęło? W ciągu 10 lat byliśmy świadkami miłosnych perypetii, prawdziwych dramatów, scen pełnych napięcia i emocji. Znakiem firmowym "Pierwszej miłości" są również wątki komediowe. Dowiemy się, czy na planie zdarzały się sytuacje, gdy aktorzy nie mogli opanować śmiechu? Na spotkanie wigilijne przybędą aktorzy z młodszego pokolenia, którzy w "Pierwszej miłości" grają zgraną paczkę. Czy poza sceną też się przyjaźnią?

Komentarze

Skomentuj
 • baśka (gość)

  ten serialdawno powinien się skończyć .Serial Pierwsza Miłość to tasiemiec ,którego nie da się oglądać.

  09.01.2020 15:35
 • magdalena (gość)

  fajne będzie to zobaczyć.

  20.12.2014 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×