Co nas truje

program lifestylowy, Polska Ostatnio detoks i oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn stały się bardzo modne. Okazuje się, że w wielu produktach kryją się trujące składniki, które nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Katarzyna Bosacka, jak nikt inny wie, co je, i wie, co kupuje. W nowym programie zobaczymy ją na tropie tego, "Co nas truje". We współczesnym świecie jesteśmy nieustannie podtruwani przez różnego rodzaju produkty spożywcze i napoje. Niezdrowych składników działających na nasz organizm jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się ich z naszej diety. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na nasze samopoczucie. Co możemy z tym zrobić? Katarzyna Bosacka odwiedzi polskie rodziny i sprawdzi co kryje się w ich lodówkach. Prowadząca wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Czy podawane dzieciom parówki są zdrowe? Z jakich składników są produkowane? A co z dużymi ilościami wieprzowiny? Jeść czy nie? W programie Katarzyna Bosacka wraz z ekspertami z różnych dziedzin wezmą pod lupę także olej, chleb, frytki, drób, ryby oraz wszystko to, co najczęściej znajduje się na naszych stołach. Czy cukierki, które w nagrodę podajemy najmłodszym członkom rodziny, mogą być zabójcze dla ich zdrowia? Brzmi groźnie? Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Katarzyna Bosacka na pewno nie zostawi widzów na pastwę losu. Wspólnie z lekarzami i innymi specjalistami pokaże wszystkim "Co nas truje" i podpowie jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych. Pora zadbać o siebie i swoich bliskich! Polacy zaraz po Francuzach i Amerykanach łykają najwięcej leków na świecie. Trzeba przyznać, że uwielbiamy wszelkiego rodzaju tabletki. Używamy ich na różne dolegliwości, poczynając od łamliwych paznokci, kończąc na bólu głowy. Kupujemy je, bo są łatwo dostępne, niedrogie i podobno pomagają. W Polsce praktycznie w każdym sklepie spożywczym można kupić tabletki przeciwbólowe, a także przeróżne suplementy diety. Czy zdajemy sobie sprawę z tego, jaki mają wpływ na nasz organizm? Tabletki niepowleczone, drażetki pokryte cukrem czy barwione kapsułki, Polska 2018

Wiele składników zawartych w jedzeniu sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na samopoczucie. Katarzyna Bosacka doradzi, jakie produkty spożywcze wybierać, by żyć zdrowiej.

 • Gatunek: Magazyn
 • Prowadzący: Katarzyna Bosacka

Co nas truje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

 • Katarzyna Bosacka

Opis programu

ZwińRozwiń

W jedzeniu mogą występować dodatki, które nie wpływają dobrze na ludzkie zdrowie. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na samopoczucie. Katarzyna Bosacka próbuje znaleźć rozwiązanie problemu. Odwiedza polskie rodziny i sprawdza, co można znaleźć w ich lodówkach. Doradzi, jakie produkty spożywcze wybierać, by żyć zdrowiej.

Ostatnio detoks i oczyszczanie organizmu z różnego rodzaju toksyn stały się bardzo modne. Okazuje się, że w wielu produktach kryją się trujące składniki, które nie wpływają dobrze na nasze zdrowie. Katarzyna Bosacka, jak nikt inny wie, co je, i wie, co kupuje. W nowym programie zobaczymy ją na tropie tego, "Co nas truje". We współczesnym świecie jesteśmy nieustannie podtruwani przez różnego rodzaju produkty spożywcze i napoje. Niezdrowych składników działających na nasz organizm jest tak wiele, że nie jesteśmy w stanie całkowicie pozbyć się ich z naszej diety. Wiele z nich sprzyja poważnym schorzeniom i alergiom oraz źle wpływa na nasze samopoczucie. Co możemy z tym zrobić? Katarzyna Bosacka odwiedzi polskie rodziny i sprawdzi co kryje się w ich lodówkach. Prowadząca wyłowi z ich codziennych jadłospisów wszystko to, co może nas truć i w zgubny sposób wpływać na nasze samopoczucie. Czy podawane dzieciom parówki są zdrowe? Z jakich składników są produkowane? A co z dużymi ilościami wieprzowiny? Jeść czy nie? W programie Katarzyna Bosacka wraz z ekspertami z różnych dziedzin wezmą pod lupę także olej, chleb, frytki, drób, ryby oraz wszystko to, co najczęściej znajduje się na naszych stołach. Czy cukierki, które w nagrodę podajemy najmłodszym członkom rodziny, mogą być zabójcze dla ich zdrowia? Brzmi groźnie? Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Katarzyna Bosacka na pewno nie zostawi widzów na pastwę losu. Wspólnie z lekarzami i innymi specjalistami pokaże wszystkim "Co nas truje" i podpowie jak dokonywać zdrowych wyborów żywieniowych. Pora zadbać o siebie i swoich bliskich! "Są smaczne, łatwo dostępne i tanie, a tym samym uwielbiane przez wielu na całym świecie. Od kilkudziesięciu lat ich fenomen nieprzerwanie trwa. Określane są mianem fast foodów, a od niedawna nazywa się je także śmieciowym jedzeniem. Dlaczego? Fast food to prosta droga nie tylko do otyłości, ale także poważnych chorób. Kasia Bosacka w nowym programie "Co nas truje" odpowie na pytanie jakie negatywne skutki może wyrządzić jedzenie ubóstwianych przez świat fast foodów. Prowadząca spotka się z ekspertami wszelakich dziedzin. Porozmawia między innymi z kardiologiem, technologiem żywności. Weźmie udział w wielu eksperymentach, przeprowadzi sondy uliczne. Wszystko po to, aby odpowiedzieć na pytanie: czy fast food truje?

Komentarze

Skomentuj
 • Benio (gość)

  Mam nadzieję że materiał ktory pokazuje program co nas truje skończy z poklaskiem telewizyjnym a przedstawiane tezy i przeprowadzone dowody wskazujące trucie ludzi zostanie przedstawiony do prokuratury sa dokładnie pokazane co gdzie i w jakim stopniu Dlaczego prokuratora się tym nie zajęła Ludzie mają prawo kupować sprawdzone i bez trucizna jedzenie Co z tym programem że nie ma reakcji policji i prokuratury kiedy dowody podane na tacy

  12.05.2019 19:37
 • Expert (gość)

  Pani Kasiu ,daremne Pani programy. Ludzie obejrza i na zlosc Pani poleca do marketow,bo tam promocja ( i to az 85% ) na parowki grilowe .No i co Pani powie ? pseciez to takie inteligentne,takie madruskie,takie zagranicne to nase spolecenstwo, ze ino jape potrafi rozewzec psed telewizokiem,jak ino leca seriale pierdale. A tak coby pomyslec,co,gdzie dlacego ? nie nic z tych zecy , nie u nos. Pani Kasiu oni byda zrec to sycko na psekor tego co Pani do nik mowi. Tak bylo,jest i bydzie. To skoda pradu na Pani program,takie zecy to nie u nos.

  12.01.2019 22:18
 • Marko (gość)

  Bosacka nas truje durnymi reklami w czasie programu

  12.01.2019 19:53

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×