Hiszpańska drogówka

Control de Carreteras, Hiszpania

Program ukazuje tajniki pracy służb, które odpowiadają za bezpieczeństwo na drogach szybkiego ruchu w Hiszpanii. Kamery zrelacjonują także szereg operacji specjalnych jednostek policji.

 • Gatunek: Magazyn policyjny

Hiszpańska drogówka w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program ukazuje tajniki i codzienność pracy tych, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo na drogach szybkiego ruchu w Hiszpanii. Widzowie przyjrzą się działaniom służb przeprowadzających wyrywkowe kontrole w poszukiwaniu narkotyków, broni i skradzionych pieniędzy oraz poznają zasady, na podstawie których hiszpańskie autostrady zostają dopuszczone do użytku. Kamery zrelacjonują także szereg operacji specjalnych - od akcji antyterrorystycznych po rozbijanie gangów i karteli.

Program pokaże tajniki i codzienność pracy tych, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo na drogach szybkiego ruchu w Hiszpanii. Przedstawimy hiszpańskie służby przeprowadzające wyrywkowe kontrole w poszukiwaniu narkotyków, broni czy skradzionych pieniędzy. Przyjrzymy się też interwencjom policji – tym mniejszym, i tym bardziej niebezpiecznym. Nasze kamery zrelacjonują cały szereg operacji specjalnych – od akcji antyterrorystycznych po rozbijanie gangów i karteli. Poznamy także zasady, na których podstawie hiszpańskie autostrady zostają dopuszczone do użytku.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: 10.0 Głosów: 1

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×