Jak choinka, to Jedynka

Polska 2010

Akcja charytatywna, podczas której widzowie i osobowości Jedynki zaproszą rodziny dotknięte przez powódź do wspólnej wieczerzy. Zebrane wcześniej pieniądze przeznaczone zostana na świąteczne potrawy.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Relacja

Jak choinka, to Jedynka w telewizji

ZwińRozwiń
  • Piątek 24.12.2010 19:05

    TVP 1

Opis programu

ZwińRozwiń

Akcja charytatywna, podczas której widzowie i osobowości Jedynki zaproszą rodziny dotknięte przez powódź do wspólnej wieczerzy. Pieniądze zbierane od 1 grudnia przeznaczone zostaną na potrawy, które pojawią się na świątecznych stołach powodzian z Sandomierza i okolic. Prezenterzy odwiedzą z kamerą wybrane rodziny i będą uczestniczyć w przygotowaniach do świąt. W Wigilię wszyscy podzielą się opłatkiem i razem zaśpiewają kolędę. Gospodarzami uroczystej kolacji będą Iwona Schymalla i Paweł Pochwała.

Akcja charytatywna TVP1, w której widzowie i osobowości telewizyjnej Jedynki zaproszą rodziny dotknięte przez powódź do wspólnej wieczerzy. Pieniądze zbierane od 1 grudnia, poprzez sms-y, przeznaczone zostaną na potrawy, które pojawią się na świątecznych stołach powodzian z Sandomierza i okolic. Prezenterzy TVP1 odwiedzą z kamerą wybrane rodziny i będą uczestniczyć w ich przygotowaniach do świąt. W Wigilię członkowie wielkiej jedynkowej rodziny: powodzianie i obecni w ich domach prezenterzy oraz zaproszeni do studia w Warszawie goście, m.in. aktorzy z serialu "Ojciec Mateusz", podzielą się opłatkiem i razem zaśpiewają kolędę. Wspólna uroczysta kolacja rozpocznie się o godz. 19. 05, a jej gospodarzami będą Iwona Schymalla i Paweł Pochwała.

Komentarze

Skomentuj
  • mieszkanka ulicy Powiśle w Sandomierzu (gość)

    Obejrzałam program wspólnej wigilji z powodzianami z Sandomierza. Jestem zdegustowana i zaskoczona stronniczością telewizji pokazaliście Państwo najbogatsze rodziny, aby pokazać calej Polsce jak bardzo pomógł nam rząd, ale ten piękny obrazek jaki nam się pokazał w wigilijny wieczór niewiele ma wspólnego z prawdą. Owszem sa i takie rodziny jakie pokazaliście ale większość rodzin mieszka zupełnie inaczej, w niwewykończonych domach w obdartch z tynku scianach z grzybem i zaciekami na ścianach bez podłóg i meli, bez dachu nad głową w skandalicznych warunkach w internacie Szkoły Budowlanki w Sandomierzu, dlaczego tam nie było kamery dlaczego cala polska nie zobaczyła tych ludzi z parterowych domów i z internatu dlaczego nie pokazaliście dróg po ktorych jeżdziły wasze wozy transmisyjne. Ta piękna wigilja pokazana w waszej stacji bulwersuje większość powodzian nie taka jest nasza rzeczywiśtość ale Wam nie chodzilo o pokazanie prawdziwego obrzau życie ludzi po tak dużym katachliżmie jakim była poódź.

    29.12.2010 13:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×