Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej

Polska 2019

Najlepsi polscy artyści wykonają tradycyjne kolędy i pastorałki. Wystąpią: Krystyna Prońko, Sylwia Grzeszczak, Halina Mlynkova, Katarzyna Cerekwicka, Mateusz Ziółko, Sound n' Grace i zespół Zakopower.

Czas trwania:55 min

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Muzyka/Koncert

Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej w telewizji

Galeria

Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
  • Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
  • Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
  • Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
  • Jaka Wigilia, taki cały rok - koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej - Program
  • Olga Szomańska

    Prowadzący

  • Tomasz Wolny

    Prowadzący

  • Grzegorz Sadurski

    Scenariusz

Opis programu

Koncert kolęd i pastorałek z udziałem Pary Prezydenckiej RP odbędzie w kościele p.w. św. Teresy od Dzieciątka Jezus i Jana Bosko w Łodzi. W repertuarze koncertu znajdą się tradycyjne kolędy i pastorałki. Wykonają je najlepsi polscy artyści: Krystyna Prońko, Sylwia Grzeszczak, Halina Mlynkowa, Katarzyna Cerekwicka, Sebastian Karpiel Bułecka wraz z Zakopowerem, Mateusz Ziółko i Sound n' Grace. Koncert poprowadzą Olga Szomańska i Tomasz Wolny, a grupa opoczyńskich kolędników zawita do kościoła, aby złożyć świąteczne życzenia znamienitym gościom oraz widzom telewizyjnej Jedynki. Obrzędy i zwyczaje danego regionu odgrywają niezwykle ważną rolę. W koncercie kolęd z udziałem Pary Prezydenckiej, mazowieckie akcenty z subregionu opoczyńskiego i sieradzkiego znajdą się zarówno w zapowiedziach prowadzących, elementach scenografii, jak i repertuarze wykonywanym tego wieczoru.