Kto poślubi mojego syna?

Polska 2015

Druga edycja programu, w którym zagubieni w meandrach dorosłości single szukają idealnych partnerek. W wyborze pomagają im ich matki, które surowo oceniają każdą kandydatkę.

Kategoria wiekowa:

Gatunek:Rozrywka/Reality show

Kto poślubi mojego syna? w telewizji

Galeria

Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Kto poślubi mojego syna? - Program
  • Agnieszka Jastrzębska

    Prowadzący

Opis programu

Po sukcesie pierwszej edycji "Kto poślubi mojego syna?" program powraca na antenę TVN. Po raz kolejny stanie się ratunkiem dla zagubionych w meandrach dorosłości singli. Ich matki chcą za wszelką cenę pomóc im znaleźć drugą połówkę. Kto tym razem odważy się wręczyć pierścionek nowopoznanej osobie i tym samym rozpocząć samodzielne życie bez kontroli ukochanej rodzicielki? Bohaterowie, których widzowie poznają, według ich matek są ideałami. Piękni, zaradni, inteligentni, wysportowani. Mają tylko jedną wadę - do tej pory nie znaleźli jeszcze ukochanej osoby. Ten program ma to zmienić. Każdy z uczestników show stawia na miłość. Ich matki - zapewne podejdą do sprawy bardziej praktycznie… Perfekcyjna osoba musi być piękna, pracowita, zaradna, oddana oraz uczciwa. I matki nie ustaną w poszukiwaniach, póki nie znajdą kogoś takiego. Wszak szukają nie tylko partnera na całe życie, ale też idealnego następcy. A ten musi spełniać dużo więcej warunków niż te, które są przypisane tylko dla małżonka. W nowej edycji show duże zmiany. Ekipa podróżuje po Polsce, ponieważ każda para pochodzi z innego miasta - Brodnicy, Bielska Podlaskiego, Bydgoszczy oraz Krakowa. Agnieszka Jastrzębska jest z nimi cały czas. Przepytuje, pociesza, wspiera, ale też podsyca atmosferę m.in. dostarczając matkom tajemnicze koperty…Tam ukryte są prawdziwe informacje o kandydatach, których matki do tej porty nie poznały, a które oni woleliby ukryć. Każdy odcinek reality "Kto poślubi mojego syna?" to porcja prawdziwych emocji, które w nowym sezonie eksplodują już na samym początku. Bowiem kandydatki na żony bardzo szybko zakochają się w swoich wybrankach. Zapoczątkuje to lawinę sytuacji, nad którymi ciężko będzie zapanować bohaterom. Ale czy z sercem można walczyć?