Kuchenne rewolucje

Restauracja "Karpielówka", Warszawa, Polska 2024

Magda Gessler pojawia się w prowadzonej przez Marcina warszawskiej "Karpielówce", wpisanej od wielu lat w krajobraz wielkomiejskiego Ursynowa. Restauracja przestała cieszyć się powodzeniem.

• Gatunek: Reality show
  • Prowadzący: Magda Gessler

Kuchenne rewolucje w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

• Magda Gessler

Opis programu

ZwińRozwiń

Magda Gessler pojawia się w prowadzonej przez Marcina warszawskiej "Karpielówce", wpisanej od wielu lat w krajobraz wielkomiejskiego Ursynowa. Restauracja kusi mieszkańców stolicy góralskim jadłem, ale przestała cieszyć się powodzeniem. Magda Gessler postara się zidentyfikować tego przyczynę. Rewolucja nabierze zawrotnego tempa, lecz będą pojawiać się różne problemy, a gdy wydawać się będzie, że wszystko już jasne, okaże się to zaledwie wierzchołkiem góry lodowej.

W drugim odcinku Magda Gessler odwiedzi prowadzoną przez Marcina warszawską "Karpielówkę", wpisaną od wielu lat w krajobraz wielkomiejskiego Ursynowa. Choć restauracja jakby żywcem przeniesiona z Podhala i kusząca mieszkańców stolicy góralskim jadłem, ze szczytu jednak najwyraźniej spadła i w ostatnim geście rozpaczy wysłała do Magdy Gessler sygnał "mayday" lub inaczej mówiąc "SOS" i bynajmniej nie chodziło w nim o sos. Choć rzeczywiście atmosfera się "zagęści", a wszyscy będą nie w sosie. Rewolucja nabierze iście zawrotnego tempa, z jakim potrafi wiać halny, problemy pojawiać się będą nieoczekiwanie, jeden pod drugim, jak skrywane w rosyjskich babuszkach, a i kiedy wydawać się będzie, że wszystko już jasne, okaże się to zaledwie wierzchołkiem góry lodowej.

Komentarze

Skomentuj
  • Ismael Stolarczuk (gość)

P. Magda Gessler próbuje pokazać ludziom w dość kontrowersyjny sposób funkcjonowanie marketingu, gastronomi ogólnie filozofii prowadzenia własnej działalności opierającej się na sprzedaży własnego „JA” i budowania grupy odbiorców dla których będzie akurat to fajnym rozwiązaniem. Jeśli przedsiębiorca zgłasza swój problem Pani Gessler to chyba ma w tym jakiś cel, niestety najczęściej pozostaje tylko chęć reklamy, marketingu „ nowe obrusy”. Każdy kto doszedł w życiu do czegoś SAM, podkreślam, zrobił to ciężka pracą, rozwojem osobistym i determinacją a przede wszystkim jest otwarty na konstruktywną krytykę. Gastronomia to najcięższy biznes na świecie daje dobrą kasę nie zawsze czas, to co najgorsze, robi z ludzi bankrutów i alkoholików.

18.08.2023 14:09
  • ~PARAGRAF (gość)

Pani M.Gessler,czy słyszała Pani takie mądre zdanie:"...trzeba wiedzieć,kiedy ze sceny zejść niepokonanym" ? Żeruje Pani na ludzkiej naiwności,desperacji i bądź co bądź,pospolitej głupocie.Rozsypuje Pani zatrutą mąkę,z której i tak nie ma chleba... Zaś,nieco parafrazując,rzekłbym: trzeba wiedzieć,kiedy parcie na szkło bywa szkodliwe dla innych,a doprowadzanie ludzi do ruiny (w każdym aspekcie),jest zwyczajnie i po ludzku,nieprzyzwoite,o ile zna Pani to pojęcie i rozumie,co za nim się kryje.

I jak zawsze,rodzi się pytanie: któż to taki "bardzo ważny" stoi za Panią,że zezwala na kontynuowanie tego chorego,już w samym założeniu,programu ? Myślę,że za sprawą Pani programu, wystarczająca dużo złego się wydarzyło i oby tylko opamiętanie się i refleksja w porę Panią "nawiedziła". PS-jadłem Pani "rarytasy". Nie dość,że byłem zdumiony ceną,ale co ważniejsze,byłem mocno zniesmaczony , nomen omen,niesmacznymi posiłkami Pani "patentu".

12.08.2023 11:01
  • Gosc (gość)

Znowu to samo banda !!!

04.08.2023 16:27
  • Waldek (gość)

Telemagazyn jest nie wiarygodny bo kuchenne rewolucje 3.08 są w Szczecinie

03.08.2023 20:46
  • paweł (gość)

to jest bardzo nudne magda gessler

18.05.2023 14:21
  • Jeżyk (gość)

Przecież nie można na nią patrzeć.Ble!!!!

06.03.2023 18:03
  • Gosc (gość)

Kurwa juz drugi raz dzisiaj leci ten sam odcinek idzie Sie zygac kto kurwa zadzi tym pojebanym TVN same powtorki po dziesiec.razy to samo

06.03.2023 15:52
  • Oliwier z Kraśnika (gość)

Lubię oglądać kuchenne rewolucje ponieważ są ciekawe pomysłowe i nie są napewno nudne .👍👍👍👍👍👍Chciał bym aby były kiedyś też przeprowadzone w Kraśniku .

05.03.2023 21:46
  • Gosc (gość)

Kurwa znowu to samo juz drugi raz w tym tygodniu same powtorki zygac sie chce za co my placimy!!!!

26.02.2023 18:23
  • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

Czubis penis knot

19.01.2023 22:39
  • Cześć Mareczku czy moglbym przyjechac do Otwocka i wydoic ci z mleka twoj miecz szoguna? 😍 (gość)

19.01.2023 22:38

19.01.2023 22:37
  • Cogito (gość)

Ale prymitywne komentarze,ręce opadają,ile nienawiści, antysemityzmu,nieuzasadnionych inwektyw,obrzydliwe.Popapranców tu pod dostatkiem,banda nieudaczników i analfabetow,która karmi się nienawiścią, bo nic innego nie umie...Wstyd

26.12.2022 18:16
  • Czubis penis (gość)

Gessler powinna być moją matką. Zarabia miliony. Chciałbym mieć taką starą. Kasę by dawała a ja bym miał wtedy piękną młodą sukę która dawałaby mi dupy

08.12.2022 21:34
  • Adam (gość)

Ta wyfiokowana damulka z kudłami wytrząsa się nad garnkami jeszcze??? Powinno się ją dawno wykopać. Ona się kiedyś doigra i dostanie plombę od jakiegoś właściciela lub kucharza....

06.12.2022 15:17
  • Marek (gość)

Pani Magdo Comber piszemy przez „om” a nie przez „ ą”. Pozdrawiam i dzięki za fajny program.

22.11.2022 15:32
  • Raf (gość)

To ciekawe co piszecie w opisie, bo ja dziś słyszałem od samych właścicieli (a więc z pierwszej ręki) że w dzisiejszym odcinku będzie "Bisto pod Przykrywką"...po zmianie w rewolucjach "Apetyt na bistro" ze Szczecina. Zobaczymy kto ma rację.

20.10.2022 20:41
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Ocena społeczności: 5.4 Głosów: 10

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.