Laskowik & Malicki - Niedziela wieczór

Wigilia Wieczór, Polska 2011

Program mający formę kabaretu literacko-muzycznego. Jako goście specjalni wystąpią wybitni polscy artyści kabaretowi oraz aktorzy. Show będzie rejestrowane we wnętrzach teatralnych.

• Czas trwania: 44 minut, Gatunek: Rozrywka
  • Reżyseria: Jacek Kęcik
  • Prowadzący: Zenon Laskowik, Waldemar Malicki

Laskowik & Malicki - Niedziela wieczór w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Obsada

• Zenon Laskowik
  • Waldemar Malicki
  • Bernard Chmielarz
  • Orkiestra Fiharmonii Dowcipu

Prowadzący

• Zenon Laskowik
  • Waldemar Malicki

Twórcy

• Jacek Kęcik Reżyseria
  • Jacek Kęcik Autor

Opis programu

ZwińRozwiń

Program mający formę kabaretu literacko-muzycznego. Jako goście specjalni wystąpią wybitni polscy artyści kabaretowi oraz aktorzy. Gospodarze, Waldemar Malicki i Zenon Laskowik, mają wsparcie Filharmonii Dowcipu i jej słynnego dyrygenta Bernarda Chmielarza oraz Kabareciarni - aktorów pracujących na stałe z Zenonem Laskowikiem. Dla twórcy słynnego kabaretu TEY będzie to powrót do telewizji po ponad 20 latach nieobecności.

Gospodarzami cyklicznego programu są Waldemar Malicki i Zenon Laskowik. Mają za sobą wsparcie: Filharmonii Dowcipu i jej słynnego dyrygenta Bernarda Chmielarza oraz Kabareciarni - aktorów pracujących na stałe z Laskowikiem. W kolejnych odcinkach nie zabraknie przebojów muzyki klasycznej i rozrywkowej w nowych aranżacjach, skeczów napisanych bądź adaptowanych dla wybitnych polskich aktorów komediowych oraz kultowych układów choreograficznych do niezapomnianych przebojów filmowych itp.

Komentarze

Skomentuj
  • Andrzej

Witam . Poszukuje piosenkę Od zmartwień jest rząd njad@wp.pl prosze o pomoc

10.02.2019 23:24
  • Andrzej. (gość)

Programy muzyczno - kabaretowe Laskowskiego & Malickiego są znakomite! Uczą, bawią do łez ;)) To są prawdziwe rodzynki w cieście TV Polonia.

07.08.2012 12:39
  • Aga (gość)

Więcej odcinków powinno być bo naprawde jest to Fajne

06.04.2010 16:11
  • wrażliwy (gość)

Ten program jest tandetną szmirą. Aktorstwo muzyków jest sztuczne, a samym pomysłom muzycznym brakuje polotu, jak i samemu Malickiemu. Z zaskoczenia upokarza swoją orkiestrę. I to się nazywa misja telewizji publicznej. Kolejny tv show z agresją wobec występujących i równanie poziomu intelektualnego w dół.

06.04.2010 00:36
  • frych47 (gość)

Świetny program, super skecze i muzyka

05.04.2010 08:30
  • olo (gość)

Wlasnie, ze muzyka powazna grana na wesolo dodaje smaczku temu programowi

27.03.2010 21:00
  • ja (gość)

no właśnie, kiedy będą nowe odcinki???

11.03.2010 17:32
  • ja (gość)

no właśnie, ciekawe kiedy nowe odcinki będą??

11.03.2010 17:31
  • skywalker (gość)

W oryginale - Pierre Bachelet "Emmanuel" Polecam również polską wersję Haliny Frąckowiak - "Mały Elf" Pozdrawiam

20.02.2010 20:42
  • Gość (gość)

Program Laskowika i Malickiego jest świetny i na wysokim poziomie, ale telewizja jest na niskim skoro ciągle to samo pokazuje. Albo niech pokaże nowe odcinki albo niech na jakiś czas wstrzyma zanim ludziom się znudzi i znienawidzą bardzo dobrą rozrywkę.

20.02.2010 18:00
  • weer (gość)

ale fajne tylko ta muzyka jest niefajna ale kabarety superr!!!!!!!!!!LASKOWIK&MALICKI FAJNI AKTORZY

16.01.2010 20:18
  • czeslaw (gość)

Znakomity, prosze o zamieszczenie na you tube piosenki ;"bo od zmartwien jest rzad, a od czarow Alicja"

24.12.2009 23:23
  • czeslaw (gość)

kiedy na youtube będzie , 'bo od zmartwien jest rząd" ?

15.12.2009 06:59
  • stick (gość)

wielkie dzieki tez jej szukalem bardzo dobra piosenka mi sie podoba

16.11.2009 15:58
  • Soar (gość)

http://www.polwarez.pl/teledyski/17285-krzysztof-kie-pinski-chomik-piosenka-o-mi-o-ci-miedzy-chomikami.html

15.11.2009 21:18
  • Anachii (gość)

http://multifinder.pl/mp3/MUxIeWJ3NWQ5S2w=/milosc_chomikow To jest ta piosenka o chomiczkach w formacie mp3 jak na razie jedyna jaką znalazłam...

15.11.2009 21:14
  • Martin (gość)

Witam !!! Ja również poszukuje tą piosenkę 2 duetów . Proszę o pomoc .

Pozdrawiam

15.11.2009 20:56
  • Martin (gość)

Witam !!! Ja również poszukuje tą piosenkę 2 duetów . Proszę o pomoc .

Pozdrawiam

15.11.2009 20:55
  • ... (gość)

jojoj

05.11.2009 14:56
  • Mevaros (gość)

POszukuje tej pisoenki (coś jak operowa), którą śpiewały dwa Duety. Bardzo bym prosił, o podanie autora i nazwy utworu jak ktoś zna.

21.10.2009 20:39
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.