Łódzka niedziela

Polska 1962

Portret mieszkańców Łodzi oddających się weekendowym rozrywkom w mieście i poza nim. Seria zabawnych scen prezentuje sposoby spędzania wolnego czasu.

  • Czas trwania: 25 minut, Gatunek: Reportaż
  • Reżyseria: Edward Pałczyński

Łódzka niedziela w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Edward Pałczyński Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Portret mieszkańców Łodzi oddających się weekendowym rozrywkom w mieście i poza nim. Seria zabawnych scen prezentuje sposoby spędzania wolnego czasu - od wizyt w miejskim parku, pikników, plażowania i rekreacji wodnych przez piesze wędrówki po wizytę w ZOO i w wesołym miasteczku.

„Łódzka niedziela” to portret dokumentalny mieszkańców Łodzi, oddających się weekendowym rozrywkom w mieście i poza nim. Seria zabawnych scen prezentuje rozliczne sposoby spędzania wolnego czasu - od wizyt w miejskim parku, pikników, plażowania, rekreacji wodnych przez piesze wędrówki, wizytę w zoo czy wesołym miasteczku. W krótkiej formie dokumentalnej, reżyser Edward Pałczyński z powodzeniem przeniósł na taśmę filmową atmosferę ciepłych dni podmiejskiego relaksu. Film można oglądać w świetnej jakości dzięki wykonanej przez Cyfrowe Repozytorium Filmowe rekonstrukcji filmowej.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×